Cüzdanına Nasıl Hızlı Bir Şekilde Para Çekebilirsin. Hızlı Para Kazanmak İçin Bu Basit Uygulamayı Mutlaka Yap

Her uygulamanın kalbinde elbette bir niyet vardır, yani kişinin almak istediği şey için bir istek. Psikoloji, Ezoterizm ve Evrenin Yasaları açısından, her zaman istediğin şeyi kendine çekersin ve bu bir gerçektir! Mali alanda, bu da bir istisna değildir ve belirli bir zamanda bir miktar paraya ihtiyacın varsa, ancak para sana gelmiyorsa, o zaman bu, para almaya yatkın olmadığın anlamına gelir, bir tür blok vardır, paranın gelebileceği kanalı basitçe bloke eden bir durumun neden olduğu bir engel.

Hızlıca para çekmek için yapılan bu uygulama, ancak iyiliğin için çalışacağına tam olarak güvenerek yaparsan sonuç verecektir.

Peki, şimdi ne kadar ihtiyacın var? Şu anda ihtiyacın olandan fazlasını düşünme, dünyevi miktarlarla başla, örneğin 5.000 tl gibi. Bu miktarı önünde hayal et. Gözlerini kapat ve derin bir nefes al, parayı kokla. Gerçek olduğuna dair içsel güvenini hisset, planlanan miktarın sana getireceği tüm duyguları hisset. Güçlendirici ifadeyi yüksek sesle söyle: ‘Şimdi hislerimi ve duygularımı güçlendiriyorum!’.

Büyük harflerle (parlak veya keçeli kalemle) bir kağıda şunu yaz: PARAYI HAYATIMA DAVET EDİYORUM, TANIŞTIĞIMIZA MEMNUN OLDUM!

Bu kağıdı düzgünce katlayıp cüzdanının içine koy.

Your Page Title

Bu uygulamada zihnimizde para alma programını belirledik, gerçeğe çevirme uygulamasını yaptık ve şimdi sonucu bekliyoruz!