Defne Yaprağı İle İyi Şansı Ve Para Çekin

Defne yaprakları finansal başarı getirebilir. Bunu yapmak için cüzdanına normal veya kurutulmuş bir biçimde koyman yeterlidir. Böyle cüzdanında para her zaman bulunur. Borçluların sana daha hızlı ödeme yapacak ve alışverişlerin daha başarılı olacaktır.

Böyle bir tılsımın şarj edilmesi gerekecek. Haftada bir kez, kimsenin görmeyeceği karanlık ve erişilemeyen bir yere koyup, üzerine de birkaç bozuk para koyman gerekir. Gece boyunca defne yaprağı enerji kazanacak ve yeniden güçlenecektir. Aynı yaprağı mümkün olduğunca uzun süre kullanmalısın. Bu, etkiyi daha güçlü hale getirecektir.

Aşktan Şansı Çekmek

Defne yaprağını yastığının altına veya yatağının altına kendin ve sevdiklerin için koyabilirsin. Bu, evliliği veya ilişkiyi ayrılmaktan kurtaracaktır. Aşık insanlar ortak bir dil bulmayı daha kolay bulacaklar, önemsiz şeyler üzerinde daha az tartışacaklar.

Bekar insanlar, aşkta iyi şans çekmek için küçük bir ritüel yapabilir. Bunu yapmak için birkaç defne yaprağı alman, bir bardak kaynar suya dökmen ve elde edilen suyun en az birkaç saat demlenmesine izin vermen gerekir. Daha sonra bu suya birkaç damla lavanta yağı ekleyebilirsin. Bunu, karşı cinsin daha fazla dikkatini çekmek için bileklerine ve boynuna hafifçe sürebilirsin.

İşinde İyi Şans Çekmek

Defne yaprakları iş hayatında da sana iyi şans getirir ve kariyer basamaklarını yükseltmene yardımcı olur. Bunu yapmak için masaüstüne klavyenin altına veya mouse altlığının altına, kitaplarının, belgelerinin altına bir defne yaprağı koyman yeterlidir.

Your Page Title

İyi bir izlenim bırakman ve başarılı bir performans sergilemen gereken önemli bir toplantın varsa, defne yaprağını cebine veya daha iyisi ayakkabının içine sağ topuğunun altına koy. Aynı tavsiye öğrenciler için de geçerlidir. Sağ topuğunun altındaki defne yaprağı sana sınavda iyi şans bulma fırsatı verecektir.