Kıyafetlere İğne Takmak Çok Güçlü Bir Tılsımdır

Modern dünyada, bir kişi şehirde çok fazla hareket eder. Şu anda, binlerce olmasa da yüzlerce insanla kesişiyoruz. Her birinin başkalarını etkileyebilecek kendi enerjisi vardır. Bu yüzden insanlar her yere taşınabilecek özel tılsımlar ürettiler. Ancak, kötü niyetli kişilerin olumsuz etkilerine karşı koruyabilecek ev eşyaları vardır. Bu öğelerden biri bir iğne idi. İğne, kötülüklere nazara ve hasara karşı yardımcı olan çok güçlü bir tılsım olabilir. Ancak, yalnızca doğru kullanıldığında çalışacaktır. Bu sıradan nesnenin bir tılsım görevi görmesi için onu kıyafetlerine iğnelemen gerekiyor.

Bir İğne Nasıl Hazırlanır

Bir tılsım yaratmanın en iyi zamanının, ayın büyüme evresinde olduğu herhangi bir Salı olacağına inanılıyor. Daha sonra kişiye iletilen güçlü bir koruyucu enerjisi vardır.

Ritüeli sadece gökyüzünde göründüğü akşamları yapman gerekir. Bunun için bir muma ve bir iğneye ihtiyacın var. En basiti işini görecektir, bu yüzden bir tılsım seçimiyle uğraşmana gerek yok. Keskin uç bir mum alevinde ısıtılmalı ve ancak o zaman giysilere takılmalıdır. İğneyi giysinin iç kısmına tutturduğundan emin ol. Bu, sadece içeride asılı kalacağı için dış giyim ile yapmak en kolay olanıdır. Orada seni rahatsız etmeyecekse cebine bir iğne de koyabilirsin. Temel kural, kimsenin görmemesidir. Aksi takdirde, kötü niyetli kişi tılsımı ortadan kaldırabilir ve kişinin koruma alanını zayıflatabilir. İğnenin konumuna gelince, önemli değil. Tek koşul, baş aşağı sabitlemen gerektiğidir. İğnenin durumunu izlemek önemlidir. Eğer oksitlenmişse, yeni bir tane alman ve ritüeli tekrar yapman gerekir. İğnenin anlamı, negatif enerjiyi alması ve onu bir daire içinde “kovmaya” çalışmasıdır. Böylece gücü tükenene kadar dolaşmaya devam eder.

Your Page Title

Negatif Enerjili İğne Nasıl Temizlenir

İğnede negatif enerji dolaştığı için periyodik olarak temizlenmesi gerekir. Bu dolunayda yapılmalıdır. Önce akan suyun altında bir dakika beklet ve sonra gece boyunca tuza koy. Bunu yapmak için bir tabağa biraz tuz dök ve iğneyi içine göm. Sabah tılsımı orijinal yerine getir ve tuzu akan suda yıka