Onu Düşündüğünü Hissedebiliyor Mu

Telepati yeteneğine sahip değilsen, birinin seninle ne zaman ilgilendiğini anlamak için içgüdülerine güvenmen gerekir. Ama onu düşündüğünde gerçekten hissedebiliyor mu? Burada onu düşündüğünü hissedebildiğini gösteren bazı işaretlerden bahsedeceğim.

1.Söylediğin Şeylere İlgi Gösteriyor

Birisi seninle ilgilendiğinde, söylediklerini kabul edecektir. Ancak bu, senin onu düşündüğünü fark ettiği anlamına da gelebilir. Biri kendisini çok düşündüğünü bildiğinde, söyleyeceklerinle her zamankinden biraz daha fazla ilgilenecektir. Söylediğin her şeyi dikkatle dinlediğini fark edersen, bunun nedeni sana ilgi duymasıdır. İlgilendiğin biriyle konuşurken bu işarete dikkat ettiğinden emin ol.

Söyleyeceklerine ilgi gösteriyorsa, bu seninle arkadaştan daha fazlası olarak ilgilendiğinin iyi bir işaretidir. Ancak, seninle sadece bir arkadaş olarak da ilgilenebileceğini not etmek önemlidir. Seninle ilgilenip ilgilenmediğinden emin olmak için başka işaretler de araman gerekecek.

2. Seninle Göz Teması Kurmaya Çalışıyor.

Mesele şu ki, biri onu çok düşündüğünü bildiğinde, sana karşı olan hislerini anlamaya çalışacaktır. Bunu yapmanın bir yolu gözlerine bakmaktır. Seninle göz teması kurmaya çalışıyorsa, seni çok düşündüğü için olabilir. Bununla birlikte, dikkatini çekmek istediği için dikkatini çekmeye çalışıyor da olabilir. Biriyle konuşurken doğrudan gözlerinin içine baktığında, bu onun seninle ilgilendiğinin bir işaretidir. Seninle konuşurken ve flört ederken genellikle gözlerinin içine bakar. Onunla konuşurken onun sana baktığını yakalarsan, bu seninle ilgilendiğinin bir işaretidir ama aynı zamanda senin söyleyeceklerinle ilgilendiğinin de bir işareti olabilir.

3. Seninle Gelecekten Bahsediyor

Seninle gelecek hakkında konuşuyorsa, seninle ilgilenebilir ve seninle birlikte olmaktan heyecanlanabilir. Kesin olarak bilmenin en iyi yolu, seninle nasıl konuştuğuna dikkat etmektir. Seninle flört ediyorsa, bir kişi olarak senin hakkında daha fazla şey öğrenmek isteyecektir. Geçimini sağlamak için ne yaptığın veya okulda olup olmadığın gibi kişisel sorular sorabilir.

Seninle ilgileniyorsa, sana iş dışında ne yapmaktan hoşlandığını da sorabilir, bu da sana ilgi alanlarını sormanın bir yoludur. Üniversiteden mezun olduğunda ne yapmak istediği veya yakın gelecekte nereye seyahat etmek istediği gibi, seninle gelecekteki hedefleri hakkında konuşabilir. Ancak, kişi bunu yalnızca kendisiyle ilgilendiğini bilirse yapacaktır – yani onunla ilgilendiğini biliyor. Bu yüzden seninle bu kadar çok konuşuyor.

4. Onu Ararsın Ve O da Seni Düşündüğünü Söyler.

Birini ararsan ve sadece seni düşündüğünü söylerse, bu seninle ilgilendiğinin iyi bir işaretidir. Ama sadece bu da değil – onu düşündüğünü biliyor olabilir. Aramadan önce onu düşündün. Eğer anlayışlıysa, o enerjiyi almış olabilir ve aniden onun aklına girmiş olabilirsin. Bu yüzden onun hakkında düşündüğünü fark etmesi büyük bir işarettir. Ancak bunu söylerse ve seninle bir daha görüşmek istemezse, bunun bir ilişkiye dönüşmesini bekleme. Onu ararsan ve sadece seni düşündüğünü söylerse, ona ne düşündüğünü sor. Bir kişi olarak seninle ilgili neyi sevdiğini düşündüğünü söylerse, bu seninle ilgilendiğinin bir işaretidir.

5. Odanın Diğer Tarafından Sana Baktığını Yakalarsın.

Kulüp gibi çok insanın olduğu bir yerdeysen, birinin sana bakarken yakalanıp yakalanmadığına dikkat et. Eğer onu düşünüyorsan, bunu hissetmiş olabilir ve bu yüzden sana dik dik bakmıştır! Seni ona bakarken yakalarsa, sana ne kadar uzun baktığına dikkat et. Bir süre sana bakıyorsa, bu seninle ilgilendiğinin bir işareti olabilir. Ancak, ona bakıp bakmadığını anlamaya çalışıyor da olabilir. Ona baktığını fark ederse ve odanın diğer tarafından sana bakmaya başlarsa, onunla göz teması kurmaya çalış. Eğer bakışlarını senin üzerinde tutarsa, o zaman seninle gerçekten ilgileniyor demektir.

6. Seni Özlediğini Söyleyecek

Biriyle bir veya birkaç randevuya çıktıysan ve her şeyin iyi gittiğini hissediyorsan, o zaman seni özlediğine dikkat et. Onu çok düşündüğünde ve o sana seni özlediğini söylediğinde, senin onu düşündüğünü hissediyor olabilir. Onunla görüştükten sonra sana ulaşırsa, seni özlediğini söylerse ve bunu seninle sadece bir kez görüştükten sonra söylerse, bu seninle ilgilendiğinin bir işaretidir.

7. Senin İçin Güzel Şeyler Yapıyor

Biri senin için güzel şeyler yapıyorsa, örneğin sana bir hediye alıyorsa ya da gitmek istediğin bir konsere bilet alarak seni şaşırtıyorsa, seninle ilgileniyor demektir. Belki de bu, onu düşündüğünü bildiğini ve seni iyi hissettirmek istediğini gösterme şeklidir! Sabahları sana kahve getirmek ya da hediye almak gibi güzel şeyler yapıyorsa, bu seninle ilgilendiğinin açık işaretlerinden biridir.

8. Arkadaşlarına Seni Çok Düşündüğünü Söyleyecektir.

Biri seninle ilgileniyorsa, seni çok düşündüğünü arkadaşlarına gösterebilir. Söz konusu olan kişi ve diğer arkadaşlarıyla arkadaşsan, etraflarında senden bahsedip bahsetmediğine dikkat et. Senden çok bahsediyorsa, bu seninle ilgilendiğinin bir işaretidir.

9. Sana Söyler

Onu düşündüğünü bildiğinin en kesin işareti, sana söylediği zamandır. Bu, onunla ilgilendiğini bildiği ve seninle ilgilendiğini sana bildirdiği anlamına gelir! Sana kendisinin de seni düşündüğünü söylüyorsa, bu senden hoşlandığının kesin bir işaretidir.

10. Onu Düşündüğünde Sana Mesaj Atıyor.

Birini düşündüğünde bunu hissedebilir ve sana mesaj atabilir, O da seni düşünüyor olabilir ve ona geri mesaj atacağın umuduyla rastgele şeyler hakkında sana mesajlar gönderebilir. Sana ilgi gösteriyor olabilir ama aynı zamanda sadece dikkatini çekmeye çalışıyor da olabilir. Sana gönderdiği metinlerin içeriğine dikkat etmen gerekecek. Onu düşünüyorsan ve o sana mesaj atıyorsa, düşüncelerinin bağlamını not etmeye çalış.

Onun hakkında ‘onunla birlikte olmak istiyorum’ şeklinde düşünüyorsan, o zaman seninle ilgilendiğini sana bildirmeye çalışıyordur. Sen onu düşünüyorsan ama onun seni düşünüp düşünmediğinden emin değilsen, cevap verip vermediğini görmek için ona bir mesaj göndermeyi deneyebilirsin. Ona gününün nasıl geçtiğini veya hafta sonu için heyecanlı olup olmadığını soran basit mesajlar gönderebilirsin. Görüyorsun, sana mesaj attığı sırada onu düşünüyorsan, bu onun hakkında düşündüğünü hissedebildiğinin en büyük işaretlerinden biridir – neredeyse telepati gibidir. Her iki durumda da, onu düşündüğünü bilip bilmemesi önemli değil, önemli olan ne istediğiniz konusunda hemfikir olmanız ve ikinizin de birbirinize karşı dürüst olmanız.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Şimdi, senden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak sana kalmış, o yüzden git ve onunla konuş!