Birinin Sizi Düşündüğünü Gösteren 14 Telepatik İşaret

Biriyle yeni tanıştın ve hala senden hoşlanıp hoşlanmadığından emin değilsin. Seninle ilgileniyor gibi görünen ancak nasıl hissettiğini söyleyemeyen biriyle tanıştıysan, burada onun senden gerçekten hoşlanıp hoşlanmadığını anlamana yardımcı olacak bazı telepatik işaretler bulunmaktadır.

1. Kendini Daha Uyanık Hissedersin

Telepatik bir kişi sana ilgi duyduğunda daha çok yaklaşacak ve seni tanımaya çalışacaktır. Telepatların yanında olmak, iyi bir arkadaşın yanında olmak gibidir. Kişi kendini rahat hisseder ve seninle nasıl başa çıkacağını bildiği için bundan hoşlanr.

Telepatik insanlar konuşma sırasında başkalarının varlığına doğal olarak ilgi gösterse de, konuşurken sana daha yakın olmak istediğini fark edeceksin. Bu kişi seni dinlerken sürekli sana bakıyorsa, ne söylediğini anlayabiliyor ve anlatmak istediğini daha iyi anlamaya çalışıyor demektir.

2. Yeni Bir Süper Güç Elde Edip Etmediğini Merak Ediyorsun

Farkında olmadan aniden sana gülümsediğini fark ettin mi? Ve bu işaretin gerçekte ne kadar önemli olduğunu biliyor muydun? Bunun iki nedeni var. İlk olarak, çok fazla üstüne gitmeden ilgi göstermesinin bir yolu.İkincisi, seni etkilemek için çabaladığının, aynı zamanda arkadaşın olmak istediğinin bir işaretidir.

Kişi farkında olmadan gülümsüyorsa ve bunu fark ettiğinde gülümsemeyi bırakıp hiçbir şey olmamış gibi davranıyorsa bu bir utangaçlık belirtisi olabilir. Öte yandan, seni gerçekten seven bir kişi, uygunsa her zaman gülümser ve bunu yapmaktan asla çekinmez. Bazen seni uzaktan görür görmez yanına gelir ve sohbet etmeye başlar.

3. Onu Tanıyorsun

Zaman zaman, bu kişiyi gerçekten daha önceden tanıyormuşsun gibi hissedersin.İlk tanıştığınız zamanki gibi, yüzü ve hatta genel tavırları tanıdık gelir. Belki de bu düşünceler çoktan aklından geçmiştir ve bunu kapını çalan kader mi diye merak ediyorsundur.

4.Neden Başını Hızlı Bir Şekilde Çeviremediğini Merak Ediyorsun

Bu aslında önemli bir telepatik işarettir. Başını çok hızlı döndürmeye çalıştığında, bunu yapmanın daha zor olduğunu fark edeceksin. Bunun nedeni, birisini daha iyi görmeye çalıştığını bilerek, vücudunun seni bu kadar fevri davranmaktan alıkoymaya karar vermesidir. Ve bu onu gördüğünde oluyorsa muhtemelen o da bunun farkındadır. Eğer sık sık oluyorsa, bunun nedeni bir şeye daha iyi bakmak istemen ve gözlerini ondan alamaman olabilir. Ya da bir başkasından veya kendinden bir şey saklamak istediğin içinde olabilir. Bu kişinin senden hoşlandığını düşünüyorsan, o da muhtemelen gözlerine veya yüzüne daha iyi bakmaya çalışıyordur.

5. Dahili Saatleriniz Aynı Hizada Görünüyor

Birden kendini aynı yerde buluyorsun. Önce kendine şunları sor: Belirli bir yere kaç kez gidersin? Bu kişi seninle aynı yere kaç kez gidiyor? Çoğu zaman oraya aynı saatlerde gittiğinizi fark ediyor musun?

Bunda herhangi bir kalıp var mı?

Bunun bir kalıbı yoksa, ikinizin de aynı yere gitmeyi sevdiğiniz veya ortak bir şey aradığınız anlamına gelebilir. Ancak emin değilsen, bir deney yap. Beş gün üst üste aynı yere git. Ve bir şey bulup bulamayacağına bak. Bu bir tesadüf değilse, o zaman, seninle bu kişi arasında belirli bir düzeyde uyumluluk olduğunun işareti olabilir, bu yüzden ikiniz de aynı anda aynı yerde olma eğilimindesiniz.

6. Kendini Onun Hakkında Hayal Kurarken Yakalarsın.

Çoğu insan, kendileriyle diğer kişi arasında hiçbir şey olmadığında bile başkalarını düşünme alışkanlığına sahiptir. Ancak telepatlar için bu alışkanlık normalden çok daha güçlü olabilir ve davranışlarını çeşitli şekillerde etkileyebilir. Kendini sürekli olarak bu kişi hakkında hayal kurarken yakalarsan, nedenini anlamaya çalış. Onunla ilgileniyor musun yoksa başka bir şey mi?

O senin için doğru kişi mi? Yoksa eski sevgilini unutmak için tekrar istendiğini hissetmeye mi ihtiyacın var? Bazen yalnız kalmaktan korkarız, bu nedenle çoğu zaman karşılıklı bir ilgi olmasa bile biriyle hayali bir ilişki kurarız. Bu kişiyle gerçekten ilgileniyorsan, onun hakkında ne sıklıkta düşündüğünü not al ve bu sıklığın ruh haline göre değişip değişmediğini daha fazla analiz et.

7. Birinin Sana Ulaşmaya Çalıştığını Hissediyorsun

Kendini birini ararken bulursan ve aniden onun hakkında düşünmeye başlarsan, onun düşüncelerini alıyor olabilirsin. İlk başta bozuk bir radyo sinyali gibi anlayacak kadar net olmasalar da, zaman ve pratikle daha net hale gelecekler. Bunun nedeni, telepatik becerilerinin gelişmeye başlaması ve sonuç olarak daha hızlı gelişecek olmasıdır.

8.Alışılmadık Bir Yerde Ağrı Hissediyorsun

Bu kişiyi sık sık düşündüysen ve o da aynısını yaptıysa, herhangi biriniz acı hissettiğinde fiziksel belirtileri başkalarına iletmeye başlayabilirsin. Onunla aynı odadaysan, kendini rahatsız hissettiğini fark edebilir ve zamanla alışılmadık fiziksel belirtiler gelişebilir. Bu nedenle, vücudunda bir şeylerin ters gittiğini hissediyorsan, bunun nedeni muhtemelen birisinin seni düşünüyor olmasıdır. Aşk belirtileri çok ince olabilir ve her zaman sözlü olarak ifade edilmeyebilir.

9. Hava Farklı Bir Hava Yaratıyor

Alışılmadık bir elektrik hissi fark edebilirsin. Ancak bu sadece fiziksel bir dokunuştan kaynaklanmaz. Aynı zamanda, duygularını ve düşüncelerini göndererek senden hoşlandığını söylemeye çalışan bir kişiden de kaynaklanır. Bunun birisiyle nasıl bir his olduğunu fark edersen, bu hissin arttığını veya azaldığını görmek için ayağa kalkmayı dene. Daha da artarsa, ona yaklaşmaya çalış ve bu duygunun aynı kalıp kalmadığına bak.

Bu duygunun çekim veya sinirlilik gibi çeşitli faktörler tarafından tetiklenebileceğini unutma.
Kişi duygularını sözlü olarak veya beden diliyle ifade etmeyebilir, ancak yine de benzer duyguları hissedebilir. Telepatik sinyallerin bunun önemli bir parçası olduğunu unutma.

10. Yeni bir His Deneyimliyorsun

Midende kelebeklerin uçuştuğunu hissediyorsan, bunun nedeni birisinin seni düşünmesi ve düşüncelerinin fiziksel duyumlara dönüşmesi olabilir. Beynin çok sayıda karışık sinyal gönderiyorsa, sonunda kendini garip hissetmene neden olur. Ancak, bu duygulara dikkat edersen, neler olup bittiğini anlamana yardımcı olabilirler. Sanki o an aklının ve kalbinin ne hissettiğini sana anlatmaya çalışıyorlar. Bu, bu duyguların artmasına ve yoğunlaşmasına neden olur.

11. İnce Titreşimlere Çekiliyorsun

Bu birinin seninle bağ kurduğunu hissetmesinin en yaygın işaretlerinden biridir. O kişiyi uzun süredir ve sık sık düşünüyorsan beynin uzay, zaman ve boyutlar arasında sinyaller iletmeye başlayacaktır. Hatta déjà Vu anları bile yaşayabilirsin. Yani, iki kişinin aynı anda aynı fiziksel yerde olmadan, sözlü veya beden dili olmadan nasıl iletişim kurabileceğini merak ettiysen, bu şekilde çalışır. Bu bağlantının farkında olmamanız bile mümkündür. Yani, seni daha iyi tanımak istediği için seni düşünüyor olabilir.

12. Doğum Tarihi Rüyalarında Görünüyor

Aşkı deneyimlememizin bir başka yolu da rüyalardır. Bunun nedeni, rüyalarımızın bilinçaltımızda gerçekleşmesi ve zihnimizin bilinçli kısmının onlar üzerinde hiçbir kontrolü olmamasıdır. Ancak doğum tarihinin rüyalarında görünmesi için daha fazla neden var. Her şeyin bir nedeni olduğu ve rüyanda biri göründüğünde, bunun arkasında birden fazla anlam ve mesaj olabileceğini unutma. Bu kişiyle rahatsan, onu rüyalarında görmeye başlarsın. Ancak bu kişi seni düşünüyorsa veya sana ilgi duyuyorsa, rüyalar aracılığıyla da bir mesaj göndermeye çalışıyor olabilir.

13. Ezgiler Gizli Mesajlar İçeriyor Gibi Görünüyor

Bir şarkının ortasındayken hafif bir ıslık veya benzeri bir şey duyarsan, bu birinin seni düşünmesinin sonucu olabilir. Kafamızda duyabileceğimiz birkaç farklı türde şarkı vardır. Sen, ailen veya genel olarak ilişkilerin hakkında olabilirler. Yani kişi şu anda seni düşünmüyor olsa bile, daha sonra veya diğer anlarda onun düşüncelerini duyuyor olabilirsin.

Bu şarkılar günlerce, haftalarca, hatta bazen daha uzun süre aklımızda kalabilir. Radyoyu açarsan veya en sevdiğin şarkıları çalarsan, sana birini hatırlatan bir şarkı duymaya başlayabilirsin. Böyle bir durumda, seni düşünen kişi o şarkıları bilerek çalıyor olabilir. Aklında çalan belirli bir şarkıyı almış ve onu dinlemeye karar vermiş olabilir.

14. Kelebekler, Arkadaşlığından Keyif Alır.

Bir kelebek uçarsa veya ellerine konarsa, bu, birinin seni düşündüğünün bir işareti olabilir. Kelebekler, kendilerini iyi hisseden ve pozitif enerjiye sahip insanların etrafında dolanmayı severler. Bunun nedeni, kelebeklerin genellikle çok uzun süre yakın kalabilmek istediğimiz düşüncelerin, hayallerin ve hatıraların simgesi olmasıdır. Yakınında veya çevrende bir kelebek fark edersen, onun sana nasıl hissettirdiğine dikkat et.
Kendini enerjik, sakin, güçlü veya kendinden emin hissettiriyor mu? Eğer öyleyse, bu, son zamanlarda birisinin seni çok düşündüğü anlamına gelir.

Your Page Title

Sonuç olarak, birisi seni düşünüyorsa, bu birçok farklı duyguya yol açar. Bazen bu duygular güçlü, ince ve hatta bilinçsiz olabilir. Bazen de fark edilmesi kolay olacaktır. Her iki durumda da, bu işaretler, diğer kişide neler olup bittiğine dair bir fikir edinmene yardımcı olur. Bu kişi seninle herhangi bir bağ hissediyorsa, bu ilişkinizi geliştirebilir ve birbirinizi anlamanızı kolaylaştırabilir.