Zihnini, Mali Durumunu Ve Duygularını Temizle – Yeni Bir Hayatın Zamanı Geldi!

İnsan enerjidir, buna hepimiz katılabiliriz. Bu enerji bizi yönetir, bizi çalıştırır.
Enerji neşeli ve keyifli aktığında, bunu fark etmekten çok mutlu oluruz. Ancak yoğun, iç karartıcı ve yıkımı hatırlattığında, bunun nedenini bulmaya başlamalısın.

Enerjini her zaman temizleyebilirsin. Sana büyük acı veren her şeyden kurtulmalısın. Bu süreçte yaşam alanını düzenleyebilir ve aynı zamanda enerjik sonucu dengeleyebilirsin.

Bu nedenle, dağınıklığın artık günlük yaşamın büyük bir bölümünü işgal etmesi şaşırtıcı değildir. İşte sana yaşam alanını düzenleyebileceğin üç yol.

Çevre

Ev temizliği sonunda gelen rahatlamayı sen de yaşamadın mı? Kendi başına kullanılmayan şeyleri kaldırmak büyük bir zevk verir.

Şimdilik, Evrenin yaşamında mucizeler yaratmasına izin vererek, alanı boş bırakıyorsun.

Uzun zamandır giymediğin veya kullanmadığın bir şey varsa, ihtiyacı olanlara ver ve alanını düzenle. Aynı şey kelimenin tam anlamıyla herhangi bir öğe için de yapılabilir.

Para

Cüzdanını biletler, paketler, makbuzlar ve benzeri şeylerle doldurursan, para orada olmaz. Onları çıkardıktan sonra, daha fazla para eklemek için yer bulacaksın. Unutma para her zaman düzeni sever.

İlişkiler

Hangi arkadaşlarının, tanıdıklarının ve hatta sevgilinin senin için aşırı derecede zehirli olduğuna dair bir fikrin olmalı. Bunlar, seni her zaman eleştirecek, enerjini tüketecek, gerçekten zamanın olmadığında kendinden şüphe etmene izin verecek insanlardır.

Bırak gitsinler. Çünkü onları yanında taşırsan, Evrene seni pek önemseyen biri olmadığını ve sadece ölümün ve yıkımın seni takip etmesini istediğinin sinyalini verirsin.

Your Page Title

Belki o kadar dramatik bir şey değil, ama yine de onlar için en iyisini isteyen biri olamazsın. Sana hak ettiğin takdiri vereceğini düşündüğün birini istiyorsun.