İki Ruhun Birbiriyle Uyumlu Ve Akraba Olup Olmadığını Öğrenin

Numeroloji bize iki ruhun birbiriyle uyumlu olup olmadığını söyleyebilir. İki kişinin doğum tarihlerine ilişkin basit matematiksel hesaplamalar ile çok önemli bilgilerin izini sürmek mümkündür.

KARMİK BAĞLAR İNCELEMESİ BİZE NE SÖYLÜYOR

Karmik bağlantılar birçok kez incelenmiştir ve bugüne kadar en güvenilir tez, önceki yaşamlara atıfta bulunan tezdir: Özünde, birçok ruh bizim için çok eski bir geçmişte tanışmış ve yıllar sonra bile sessizce birbirini tanıyacak kadar güçlü bir karşılıklı bağlantı kurmuş olacaktı.

İKİ RUHUN UYUMLU OLUP OLMADIĞINI NUMEROLOJİ YOLUYLA NASIL ANLARIZ

Öncelikle ruh yakınlığı testine tabi tutulan iki kişinin doğum tarihlerine dikkat çekilmelidir. Mümkün olduğu kadar açık olması için somut bir örnek alalım. Diyelim ki siz 24.08.1995 tarihinde doğdunuz ve diğer kişi 29.06.1998 tarihinde doğdu. Önce doğum tarihinizi analiz edelim: onu oluşturan her bir rakamı alın ve bunu diğerlerine ekleyerek tek bir sayı elde edin. Bu durumda 2+4+0+8+1+9+9+5= 38 olacaktır (sadece bir sayı elde etmemiz gerektiğinden 3 ile 8 arasındaki toplamı tekrar yapacağız ve 11 elde edeceğimiz için) 1+1’in 2’ye eşit olması için prosedürü tekrarlayacağız).

Burada 2 tek haneli olduğu için referans numarası olacaktır. Şimdi de aynı şekilde karşımızdaki kişinin referans numarasını hesaplayalım: 2+9+0+6+1+9+9+8=43 —– 4+5=8 (hesapları yapınca 8 çıkıyor). Artık her bir kişinin referans numarasını aldığımıza göre, ruh yakınlıklarını değerlendirmeye geçebiliriz.

Bu noktada, onları bir kez daha toplamamız ve toplama prosedürü aracılığıyla her şeyi 1’den 9’a kadar bir rakama indirmemiz gerekecek. Bu durumda 2+8=10 ve dolayısıyla 1+0=1. 1 çift numaranız olacak. Bu noktada aşağıdan çıkan sayınıza karşılık gelen yorumu okumalısınız. Böylece ruhunuzun uyumlu olup olmadığını anlayacaksınız.

ELDE EDİLEN SAYI 1 İSE:

Eski bir karmik bağı temsil eder. Ruhlarınız birkaç yaşamdır birlikte yolculuk ediyor. İlişkiniz karşılıklı iyileşme ve öğrenme ilişkisidir.

ELDE EDİLEN SAYI 2 İSE:

Yansıtılmış bir karmik bağı temsil eder. Ruhlarınız çoğu zaman çatışma halindedir ve bu çatışmada birbirinizin kusurlarını net bir şekilde belirlemeniz ve birbirinizi geliştirmeniz gerekir.

ELDE EDİLEN SAYI 3 İSE:

Mükemmel bir karmik bağı temsil eder: Bu arada, pek çok ruh eşinde görülen tipik bir bağdır. Gerçekten de ruhunuz büyük bir uyum içinde ve aynı frekansta titreşiyor. Aranızda büyük bir dostluk ya da büyük bir aşk doğabilir.

ELDE EDİLEN SAYI 4 İSE:

Karmik bir ittifak bağını temsil eder.

Bunun nedeni, ruhlarınızın birçok geçmiş yaşamda birçok zorlukla ve yan yana savaşlarla başarılı bir şekilde yüzleşmesidir. Kısacası, yenilmezliğin tarifi ittifakınızdan gelir.

ELDE EDİLEN SAYI 5 İSE:

Kefaret niteliğinde bir karmik bağı temsil eder. Ruhlarınız geçmişte bir borç durumuna düşmüştü ve bu nedenle bugün, varoluşsal şokların onurlu bir şekilde toplanmasıyla biriktirdiğiniz hataları ödemeniz gerekiyor. Hayat size çok sert vuracak ama bir araya gelerek her darbeye direnebilecek ve ışığı yeniden bulabileceksiniz.

ELDE EDİLEN SAYI 6 İSE:

Manyetik bir karmik bağı temsil eder. Onları ayıran tutku nedeniyle ruhlarınız güçlü bir şekilde kendine çekiliyor. Uzaklaşmaya çalışsanız bile, sizi birbirine bağlayan görünmez ip er ya da geç sizi daha da yakınlaştıracaktır.

ELDE EDİLEN SAYI 7 İSE:

Sihirli bir karmik bağı temsil eder. Geçmişte ruhlarınız önemli bir anlaşma veya vaatle bağlıydı. Belki de sonsuz aşka ya da her halükarda her zaman birbirinizin yanında olmaya yemin etmiştiniz.

ELDE EDİLEN SAYI 8 İSE:

Yoğun bir karmik bağı temsil eder. Kralları ve kraliçeleri veya birlikte yaratıp fethedenleri ayıran sayıdır. Bu sayı, karlı profesyonel işbirliklerini ve istikrarlı sosyal ilişkileri tanımlar.

Your Page Title

ELDE EDİLEN SAYI 9 İSE:

Manevi bir karmik bağı temsil eder. Bu en derin birliktir ve bu nedenle kurulması en zor olanıdır. Aslında 9, ikiz alevlerin veya en çok aşık olan ve aynı zamanda birleşme süreçlerinde engellenen ruhların çift sayısıdır.