Enerjik Eşleşme Kullanarak Telepati Yeteneğini Geliştirme

Telepati, fiziksel görme, işitme, dokunma, tat ve koku duyusunu kullanmadan bir kişiden diğerine doğrudan düşünce veya duygu aktarımıdır.

Nerede olursan ol başka biriyle uyum içinde olabilmektir. Söz konusu diğer kişinin yakınında olmaya ihtiyaç duymadan zihinsel olarak doğrudan bağlantı kurmaktır. Telepatik iletişim, bu nedenle tamamen başka bir düzeyde iletişimdir. Yalnızca zihninin gücünü kullanarak iletişim kurarsın.

Günümüzde hala telepati yeteneğini geliştirmiş ve kendi aralarında ‘düşünce’ gücüyle iletişim kurma becerisini koruyan kabileler var.

Telepati bizim için nefes almak kadar doğal olmalıdır. Hepimiz zihnimizin gücüyle iletişim kurma yeteneğine sahibiz. Doğru rehberlik ve eğitimle bu yetenek yeniden öğrenilebilir ve geliştirilebilir.

Telepati yeteneğini geliştirmek tahmin edebileceğin kadar zor değil – asıl engel, bunun mümkün olduğuna inanmamaktır.

Telepatinin en temel seviyesi duygudur. Bazen sevdiklerinle ilgili bir sorun olduğunu hissedersin, o gün onlara bir şey olduğunu öğrenmek için de hemen ararsın veya mesaj atarsın. Bu en temel telepati türüdür.

Burada sana telepati yeteneğini geliştirme adımlarından bahsedeceğim.

Meditasyon ve Odaklanma

Telepatinin işe yaraması için, belirli enerji türlerini ayırmanın yanı sıra rahatlama da önemlidir. Meditasyon yapmanın kolay bir yolu sandalyede dik oturmak ve gözleri kapatmaktır. Aklına gelen net düşüncelere odaklan. Bu düşünceleri beyninde olup biten uğultulardan ayırmaya çalış. Bu iki enerjinin ayrılması, herhangi bir dış müdahaleden korunan düşüncelerin odak noktasına getirilmesine yardımcı olur.

Doğru Ortağı Seçme

Telepati, bir zihni okumak ve zihinden zihne mesajlar göndermektir. Tek başına uygulayabileceğin bir aktivite değil; bu yüzden bir partnere ihtiyacın olacak. Doğru kişi, güvenebileceğin ve telepatik iletişimin gücüne inanan biri olmalıdır.

Telepatiye Gerçekten İnan

Öncelikle ve en önemlisi, hem sen hem de telepatik olarak iletişim kurmaya çalıştığın kişi, telepatinin var olduğuna dair inanç sahibi olmalıdır.

Ona şüpheci bir zihinle yaklaşırsan, doğuştan gelen sezgini bulanıklaştırma ve seninle telepatik mesajın alıcısı arasındaki ince bağı lekeleme riskiyle karşı karşıya kalırsın.

Telepatik iletişim olasılığına olan gerçek inanç, doğru enerjilerin toplanmasına ve psişik bir bağın gelişmesine izin veren şeydir.

Sabırlı Ol

Bir gecede tam ve güçlü bir telepatik deneyim yaşaman olası değildir. Eğer yaparsan, senin için iyi! Ancak çoğumuz büyüyen yeteneğimizi geliştirmek ve beslemek zorundayız.

Telepatik iletişimin alıcısına odaklanırken telepatik iletişime olan inancında tereddütsüz kal. Ruh hali ve atmosferdeki ince farklılıklara dikkat et – bu, birlikte telepati yapmaya çalıştığın kişiden gelen bir mesaj olabilir.

Gönderen ve Alıcı

Kimin gönderici ve kimin alıcı olacağına karar vermek çok önemlidir. Her iki görevin de süreçte farklı sorumlulukları vardır. Telepati seansından önce karar alınmazsa karışık mesajlar gönderilebilir. Başlangıçta net sınırlar oluşturarak, gereksiz çapraz bağlantılardan kaçınmaya çalış. Daima güvenilir ve istekli bir ortak seçmeyi unutma.

Telepatik Olarak Mesaj Gönderme

Partnerinle karşı karşıya otururken dik bir pozisyonda oturduğundan emin ol. Vücutlarınız birbirine bakmalı ve gözleriniz kapalı olmalıdır. Bu pozisyonda meditasyon yapmak ve zihnizi temizlemek için birkaç dakika geçirin. Telepati uzaktan gerçekleşebilir, ancak yakın konumda başlamak en iyisidir. Çok fazla zaman ayırırsan zihinsel olarak yorulabilirsin,bu yüzden bir seansta harcadığınız zamanı sınırla.

Alıcıyı Görselleştir

Mesajı gönderen kişi sen isen, alıcıyı zihninde,gözleri kapalı olarak açıkça görselleştir. Bu görüntünün olabildiğince ayrıntılı olduğundan emin ol. Alıcının saç rengini, göz rengini, boyunu, kilosunu ve kişiliğinin belirgin yönlerini düşün. Mesaj bellirli bir mesafeden gönderilecekse, yakınlarda alıcının bir resmini bulundurduğundan emin ol.

Zihninle Bağlantı Kur

Gönderenin, mesaj gönderilmeden önce zihninde çok özel bir görüntü oluşturması gerekir. Bu resim, gümüş bir tüp gibi mesajın gönderileceği portal olmalıdır. Bu portal, gönderenin ve alıcının zihinlerini birbirine bağlar. Tüpü enerjik olarak şarj edilmiş ve alıcıya mesajlar göndermiş olarak görselleştir. Zihnini yalnızca tüpe odakla. Mesajın tüp aracılığıyla gönderildiğine ve gerçek olduğuna dair içinde güçlü bir inanç olmalı.

Gönderilen Mesajı Resimle

Bu resim elmadan telefona ve kaleme kadar her şey olabilir. Belirli bir nesnenin tüm ayrıntılarını, örneğin işlevinin ne olduğu, neye benzediği ve nerede olduğunu görselleştir.

Bu adım için önemli olan nesne ile bir duyguyu ilişkilendirmektir. Örneğin yemeğin tadı ve yerken verdiği his, süreç açısından önemlidir. Görselleştirmeye duygu ve his eklemek, mesajı daha net iletmene yardımcı olur.

Mesajı Gönderme

Bu görüntü gönderenin zihninde netleştiğinde, gümüş tüpün görselini ortaya çıkar ve nesnenin görüntüsünü tüpe yönlendir. Tüpün içinden itmek için mümkün olan tüm beyin gücünü kullan ve işe yarayacağına inan. Bu işlem on beş dakikaya kadar sürebilir. Eğer çok uzun sürerse, dur ve meditasyon yap, sonra tüpe odaklanmaya geri dön.

Alıcının Gördüğü Mesajı Yaz

Alıcı sinyallere konsantre olmalı ve bu sinyalleri almalıdır. Gümüş tüp ayrıca alıcı tarafından görselleştirilmelidir. Mesaj alındıktan sonra alıcı, mesajla ilişkili duygular da dahil olmak üzere mesajı çok detaylı bir şekilde yazmalıdır. Ardından gönderen ve alıcı, mesajları karşılaştırmalı ve gönderilen mesajın alınıp alınmadığını görmelidir.

Uygulama

Farklı ortamlarda telepatik olarak iletişim kurma becerinizi geliştirin; aynı odada, arka arkaya, aynı evin farklı odalarında ve uzakta. Bir hafta boyunca her gün birbirinizi görerek uygulayın, daha sonra, bir ay görüşmeden uzaktan uygulamalarınıza devam edin.

Yeteneğinizi gerçekten geliştirmek için duygusal tepkilerinizin ve fiziksel mesafenizin mesajın iletimini nasıl etkilediğini öğrenin.

Deneyler Yapın

Başarılar elde etmeye başlarsan, daha uzun mesajları ve daha karmaşık resimleri denemeye devam et. Örneğin: Alıcıyı uyandırmayı,sana telefon etmesini veya mesaj göndermesini sağlamayı deneyebilirsin.

Your Page Title

Unutma telepatik bağ, en mutlu bağlantılarımızdan biri olabilir!