Limonun Büyülü Özellikleri – Mutlaka Okuyun Ve Paylaşın!!!

Zenginliği çekmek birçok kişinin hayalidir. Bu nedenle, çoğu kişi hayatında en az bir kez para ve refahı kendilerine nasıl çekeceklerini merak ettiler? Feng Shui konusunda uzman kişiler, zenginliği çekmek için en güçlü tılsımlardan birinin limon ağacı olduğu konusunda hemfikir.

Limon ağacı her zaman özel kabul edildi. Eski zamanlardan beri insanlar, bolluk ve refahı çekebilecen limon ağacının gücüne inanıyorlardı. Bunu yapmak için evin güney kısmına bir bitki koymak gerekiyordu. Sonuçta, servet bölgesinin bulunduğu yer burası. Uzmanlara göre, beklemeniz gerekiyor ve belki birkaç gün sonra maaşınız yükseltilecek, beklenmedik bir miras size gelecek veya belki de bir piyangoyu kazanacaksınız.

Yine de elinize geçen parayla, ihtiyacı olanlara da yardımda bulunmak iyi olacaktır. Nitekim, bu şekilde, aslında daha sonra servetin akacağı para kanallarını açacaksınız.

Ayrıca bu alandaki uzmanlara göre bu meyve işi olmayanlara yardım edebiliyor. Bir kişiye gerekli enerjiyi veren limon olduğu için, onu olağan iletişim döngüsünden çıkarır ve yeni tanıdıklar edinmesini teşvik eder. Ve herkesin bildiği gibi, bağlantılar olmadan başarılı bir iş kuramazsınız.

Ancak her şey gerçekte göründüğü kadar basit değildir. Gerçekten de, ağacınızın evinize gelir çekmesi için ona uygun şekilde bakmanız gerekir.

Limon ağacını diktiğiniz saksınız tam olarak kırmızı olmalıdır. Sonuçta, bu özel bir mıknatıs.

Saksının dibine birkaç bozuk para koyun, böylece bitkinin biyolojik alanını güçlendirmiş olursunuz.

Bitkiyi suladığınız sulama kabına değerli bir şey koyun – gümüş bir yüzük, kolye veya zincir. Böylece sadece toprağı değil, suyu da gerekli enerjiyle şarj edebilirsiniz.

Saksının bitkinin büyüklüğüne uymasını sağlamak çok önemlidir. Aksi takdirde limon ağacı sıkışık olursa ihtiyacınız olan enerji açığa çıkmayacaktır. Gerçekten de, bu şekilde bitkinin biyolojik alanını sınırlamış olursunuz.

Bitkinin yapraklarının her gün su ile silinmesi tavsiye edilir. Sonuçta, güçlü enerjiye sahip olan limon ağacının yapraklarıdır.

Bir limon ağacı yetiştirerek sadece zenginlik çekmekle kalmayıp, diğer birçok faydayı da çektiğinizi belirtmek gerekir. Örneğin, bu bitkinin yardımıyla, zihinsel aktiviteyi canlandırır, canlılık sağlar ve hatta depresyondan kurtulur ve stresten korunursunuz.

Ayrıca limon ağacının çok önemli ve temel işlevlerinden biri de evinizin enerji tahribatına karşı korunmaktır. Meyveler ne kadar büyükse koruma o kadar güçlü ve daha iyidir.

Ayrıca bu ağacı mutfağa koyarsanız, akrabalar ile ruhsal yakınlaşmaya da katkı sağlayacaktır. Ancak yatak odasına koymanız tavsiye edilmez, aksi takdirde uykusuzluk riski vardır.

Limonun Faydalı Özellikleri

Herkes bu meyvenin faydalı özelliklerini bilir. Nitekim soğukta yeri doldurulamaz hale gelir. Bununla birlikte, çok az insan limon suyunun yardımıyla parasızlıktan kurtulabileceğinizi bilir. Nasıl mı? Cüzdanınızı limon suyuyla silerek.

Bildiğiniz gibi, mücevherler geçmiş sahibinin enerjisini biriktirir, bu nedenle diğer insanlardan mücevher aldıysanız, onları daha önce suyla karıştırılmış limon suyuyla silin.

Orta Çağ’da limon muska olarak kullanıldı. Eski zamanlarda insanlar limon yağını her gün kullandıkları takılara sürdüler ve böylece kendilerini negatif enerjiden korudular.

Önemli bir iş toplantısından önce, bir ağaçta asılı olan bir limonu tutun – sizi para enerjisinin frekansına göre ayarlayacaktır. Böylece işleriniz veya sözleşme imzalanması başarılı olacaktır!

Your Page Title

Unutmayın: Herhangi bir bitki ancak sevgi ve özenle bakıldığı zaman büyülü özelliklerini ortaya çıkarır!