10.10 Kapısı – Para,Şans ve Sevgi Çekmek

Ayna tarihler çok önemlidir, çünkü bu günlerde yaşamınıza refah getirmek çok daha kolaydır. 10 Ekim istisna değildir.

Bu sayının işlerimizde bize yardımcı olabilecek ölçülü ve güçlü bir enerjisi var. Enerji tükenmesinden kaçınmaya çalışın. Enerjinizi dikkatli bir şekilde harcayın, çünkü hemen yenilenmeyeceklerdir.

Aşk ve İlişkiler

Aşık, her zaman ana yardımcıdır ve bu sadece ruh eşi arayanlar için değil, aynı zamanda onu bulanlar için de geçerlidir. Aile bireyleri ve uzun süredir ilişkide olanlar, bütün günü ya da en azından bir akşamını sevdikleriyle geçirmeli. Birlikte bir yere gidebilir, ev işleri yapabilir, film izleyebilir ve romantik bir ortam hazırlayabilirsiniz. 10 Ekim’de, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Yeni bir ilişki arayanların korkmamaları tavsiye edilir. Zaten aklınızda biri varsa, bu tarihte o kişiyi davet etmeye çalışın. İlişkinin başlangıcında, basit bir fotoğraf ritüeli size yardımcı olacaktır. Sevdiğiniz kişiye ait bir fotoğrafı basın, üzerine adını yazın ve yastığınızın altına koyun. Fotoğraf 10 gün boyunca orada kalsın. Bu süre zarfında, yatmadan önce her gece şu cümleyi tekrar edin “Aşk güçlü, sevgi güçlü bizi birbirimize bağlıyor. Evet öyle de oldu.

Finansman ve İş

Ekim ayının Ayna Tarihi mali işler için elverişlidir. Bazı önemli yolların başlangıcı olan özel girişimleri sembolize eder. Bugün işlerinizde yeni şeyler başlatabilirsiniz ve bu meseleler iddialı veya mütevazı bir rutin olabilir. Onları yalnız ve büyük bir ekibin parçası olarak uygulayabilirsiniz.

Önemli ancak pahalı bir şey için para harcamanız gerekiyorsa, komploları başarılı bir satın alma için kullanmak daha iyidir. Bu gün borç alabilir ve borç verebilirsiniz, ancak paranın eğlenceye değil iş dünyasına gitmesi gerektiğini hatırlamakta fayda var.

Bugün sihirli ritüeller için harika bir gün olduğuna inanılıyor. Örneğin, özel bir dilek dileyerek bir saksıya herhangi bir miktardaki madeni paradan birkaç tane koyabilirsiniz: “kazançların büyümesine izin verin ve başarı gelsin. Sorunların gitmesine izin verin ve şansla tanışın.”

Şansı Çekmek 10.10

10 Ekim, yaşamın tüm alanlarında büyük bir şans günüdür, ancak numerologlardan hem sevgide hem de işte daha başarılı olmanıza yardımcı olacak birkaç evrensel ipucu var:

– İlk önce acele etmeyin.

– İkincisi, ihtiyacı olanlara yardım eli uzatmaya çalışın.

10.10 sonbaharın ikinci ayının önemli bir günüdür. Bugün zengin, pozitif ve çok dinamik olacak. İlkelerinize sadık kalın ve sorumluluğu başkalarına yüklemeyin. Bu durumda, şans her zaman sizinle olacaktır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Korkular, kompleksler, ilgisizlik ve umutsuzluk bu dönemlerde başarının ana düşmanıdır. Faydalı uygulamalar bu sorunların üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır.