Aurayı Görmeyi Öğrenmek: Alıştırmalar Ve Uygulamalar

Her insanın kendi aurası vardır – vücudumuzu çevreleyen bir biyolojik alan. Rengiyle, bir kişinin ruh halini ve karakterini kolayca belirleyebilir. Ancak, aurayı görmek kolay değildir. Bunun için özel egzersizlere ihtiyacın olacak.

İnsan çakraları esas olarak biyolojik alan ve aura oluşumunda rol oynar. İyi düşüncelerle, doğru yaşam biçimiyle ve hoş insanlarla iletişim kurarak normal hallerini korumaya çalış. Bir kişinin aurasını çakralarının durumuna göre analiz etmek mümkündür ancak bu çok zor bir süreçtir. Kendi gözlerinle hissetmeyi ve görmeyi öğrenmek daha kolaydır.

Neden Aurayı Görebilmen Gerekiyor?

Bu, sürekli olarak olumsuz insanlarla uğraşanlar için son derece yararlıdır. İlişki için doğru kişiyi seçmeye, sorunu çözmeye vb. yardımcı olur.

Auranın birkaç rengi vardır. Örneğin, kırmızı fiziksel gücün, yeşil özgürlük ve doğa sevgisinin, pembe şefkatinr, mavi adanmışlığın, mor ruhsal gücün aurasıdır vb…

Aurayı Nasıl Görebilirsin

Sezgin her şeyden önce bu konuda sana yardımcı olacaktır. Ezoterizm alanındaki birçok uzman, doğuştan gelen veya edinilmiş bir sezgi geliştirmiştir.

Aurayı nasıl göreceğini bilmiyorsan, onu öğrenebilirsin. Tanıdığın birine ihtiyaç duyacağın basit bir egzersiz var. Senden en az üç adım uzakta olması önemlidir. Biraz daha uzaklaşıp bu kişiyi gözlemlemek daha iyi. Ayakta durmasını ve hareket etmemesini, eşit şekilde nefes almasını söyle. Arkasında beyaz veya açık gri renkte bir duvar varsa daha iyi olacaktır.

Kişiye değil, arkasındaki alana bak. Aura en çok omuzların arkasında ve başın üstünde belirgindir. Dikkatli ol, yakında belirli bir renkte küçük bir parıltı göreceksin. Doğal olmayan bir şey gibi görünecek çünkü aura alışık olduğumuz formda görünmüyor. Gördüğümüzde, iç dünyamızın dış dünya ile etkileşiminin sonucudur.

Aurayı görmenin ve kendini eğitmenin başka bir yolu daha var: Kişinin alnının ortasına, başının yakınındaki enerji akışına dikkat ederek bakman gerekir. Bu teknik, auraları ayırt etmeyi en azından biraz bilenler için faydalı olacaktır.

Üçüncü egzersiz çok basit ama son derece etkili ve kullanışlı. Yine beyaz veya gri renge boyanmış bir duvara ihtiyacın olacak. Ondan uzaklaş ve sonra ellerini önüne koy. Başparmaklarını bir şey gösteriyormuş gibi uzat. Şimdi, önünde yaklaşık 15-20 santimetre mesafede iki parmağına aynı anda bakacak şekilde yap. Parmaklar arasındaki mesafe de 15 santimetreden fazla olmamalıdır. Sol gözünü sol parmağına ve sağ gözünü sağına odakla. Şimdi parmaklarını hareket ettirmeye başla, ancak çok yavaş ol. Parmaklarından biri gözünden 10 santimetre uzaktayken dur.

Your Page Title

Bunu birkaç dakika tut ve görüşünü odaklamamaya çalış. Ardından prosedürü tekrarla, sağdakini uzaklaştır ve soldakini yaklaştır. Bu alıştırma, kişinin içini görmeyi öğrenmene yardımcı olacaktır.