Biriyle Kozmik Bağlantınız Varsa Nasıl Tanınırsınız

Uzun zamandır evrenimizdeki her şey arasında, kaderimize doğru yol göstermemize yardımcı olmak için birlikte çalışan, kapsamlı ve karmaşık bir bağlantı ağı olduğunu kabul ettik.

Bu sadece yaşamlarımızda meydana gelen olayları değil aynı zamanda yaşamlarımıza giren insanları da içerir. Bu insanlar bize ders vermede ve bireysel seyahatlerimizde bize rehberlik etmede önemli bir rol oynamaktadır.

Bu kavramı daha iyi anlamak için önce maddi düzlem ile manevi bölge arasındaki belirgin farkı kabul etmeliyiz. Ruhsal alemde var olsak da, ruhlarımız bir sonraki yaşamımızın neyi içereceğini – nerede sonlanacağımızı, hangi son hedefi başaracağımızı ve diğer önemli “büyük resim” planlarını belirler. Ruhumuzun maddi düzlemde hayatlar arasında kaldığı yer burasıdır.

Maddi düzlemde, bizlerin önemli bir parçası olduğumuz büyük resmin o kadar farkında değiliz. Ruhlarımız karmaşık ve evrensel bulmacanın içine nasıl uyduğumuzu biliyorlar, ancak bu bilgi maddi yaşamlarımız sırasında bizim için hazır değil. Bunun yerine etrafımızdaki dünyaya ve bugün bulunduğumuz yere odaklanıyoruz.

Kozmik bağlantıların önem kazandığı yer burasıdır. Bu insanlar özel olarak bize rehberlik etmek ve bu evrensel bulmacanın ortaya koyduğu yol boyunca bizi yönlendirmek için yaşamımıza dahil edilir. Bize ilham veren ve motive eden, hatta uğraşması zor olan pozitif insanlar olabilir, bize etkileşimlerimizden değerli dersler çıkarırlar. Bu bağlantılar, ruhsal alemdeyken, her biri yaşamlarımızda kendine özgü bir amacı olan, ruhlarımız tarafından özel olarak seçildi.

Öyleyse, birinin yaşamınıza girdiğinde kozmik bir bağlantı olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Bu 7 işarete dikkat edin

1. Bizi Motive Ediyorlar ve Bize İlham Veriyorlar

Genelde, şu anda yaşamın bir yönünü yaşamak istediğimiz veya üzerinde çalışmamız gereken bir şekilde yaşayan bir bağlantı kurulur. Bu hayali yaşayabileceklerini görmek, yalnızca ona odaklanıp çalışırsak, bu yaşam tarzını da elde edebileceğimizi hatırlatır. Her şeyin mümkün olduğunu hatırlamamıza yardım ediyorlar.

2. Yavaşlamamıza Yardımcı Olurlar

Materyal düzlemde, hızlı bir şekilde bilgi akışına bürünerek, bizi sık sık akışta süpürdü. Dikkatli olmazsak, göz açıp kapayıncaya kadar ruhsal yolumuzun dışına süpürülebiliriz! Bu bağlantılar hayatımızda durmamıza, yavaşlamamıza ve bilinçli kararlar vermemize yardımcı olurlar.

3. Bize Acı Yoluyla Öğretirler

Kozmik bağlantılarımızdan gelen derslerin hepsi bize mutlu deneyimler ve olumlu ilham şeklinde gelmeyecek. Bizi rahatlık bölgelerimizden çıkmaya zorlamak ve kendimizi gerçekten incelememiz için bizi zorlamak için bazı bağlantılar var ve bu her zaman kolay bir süreç değildir! Nazik sözler ve motivasyon işe yaramazsa, bazen acıya da ihtiyaç duyarız.

4. Rutinlerimizi Bozuyorlar

Kozmik bir bağlantı hayatımıza girdiğinde, bu dönemde maddi düzlemde yarattığımız sıradan rutinlere değil, genel yolculuğa odaklanırlar. Bildiğimiz gibi hayatımızı sarsıyorlar, bizi şu anda yaşadığımız yolu yeniden incelemeye ve yeniden gözden geçirmeye zorluyorlar.

5. Kalplerimizi Açmamıza Yardım Ediyorlar

Kendinizi maddi dünya tarafından boğulmuş bulduğunuzda, kalbimizi korumak için kendimizi kapatmanın tuzağına düşmek kolay olabilir. Manevi yolculuğumuza devam etmemiz ve evrendeki nihai yerimizi bulmamız için, yüreklerimizi her deneyimin ardındaki yüksek amaca açık tutmalıyız.

6. Bize Amacımızı Hatırlatıyorlar

Her birimiz bu dünyaya manevi bir amaçla yerleştirildik, ancak bu amaç hayatın koşuşturmasında kolayca unutulabilir. Etrafımızdakilerin etkilerini dinlediğimizde, rotadan kurtulabiliriz ve bize gerçekten manevi düzeyde olduğumuzu hatırlatmak için, yaşamlarımızda aniden yakın, anında kozmik bir bağlantı kurulur.

Your Page Title (#satışortaklığı)

7.Onlar Şifacılardır

Manevi yolculuğumuz için geçmişimizin acısından daha büyük bir engel yoktur. Bazı kozmik bağlantılar, ruhumuzu iyileştirmek, bu geçmiş deneyimlerle yüzleşmek ve üstesinden gelmemize izin vermek ve bu şekilde güvenle ilerlemek amacıyla yaşamlarımıza dahil edilir.