Çekim Yasası Nasıl Çalışır? Bir Ağaç Yetiştirmek İçin Önce Bir Tohum Ekmelisin

Çoğu insan, Çekim Yasası ile ilgili sorun yaşadıklarından şikayet eder ve bunun hiç bir işe yaramadığını söyler.

İnanmayanlar sadece denediklerini söylemek için deneyecekler, şüpheciler ise ancak birkaç gün veya hafta sonra vazgeçmek için uygulamaya başlayacaklar. Bazıları ise çabalayıp pes edecekler veya işe yaramadığı için şüpheye düşecekler.

Bu modern hızlı teslimat dünyasında, insanlar birkaç hafta boyunca istekleri gerçekleşmediğinde bile sabırsızlanacaklar, olması gerekenden daha çabuk vazgeçecekler.

Dileğimizi gerçekleştirmek için 100 kadar küçük adım atmamız gerekebilir veya örneğin 10.000’den fazla adım atmamız gerekebilir ve buradaki nokta her gün adım atmaktır. Günde bir adım atmak, bir hafta içinde hiç adım atmayan kişiden yedi adım uzakta olacağımız anlamına gelir.

Tohumlarımızı Yetiştirmeliyiz

Arzumuz için tutkumuz olduğunda ve günlük olarak bazı eylemler yaptığımızda, bunun yeterince hızlı olmayacağından sürekli endişelenmemize gerek yoktur ve asla olmayacağına inanmanın veya düşünmenin bir anlamı yoktur. Bu işe yaramaz. Sadece devam etmeli ve sonuçları görmeliyiz.

Tohumlarımıza büyümesi için biraz zaman vermeliyiz, arzumuz zamanla filizlenecektir. Aslında bu bizi başka tohumlar ekmeye yönlendirecek. Çok yakında dilek ve temennilerle dolu çiftliğimize kavuşacağız.

Pasif kalarak veya onun hakkında olumsuz düşünerek arzumuzun ilerlemesini engelleyeceğimiz zamanlar olacak.

Bu sürecin doğal kısmıdır ve birçok insanın vazgeçtiği zaman olacaktır. Dileklerimizden asla vazgeçmemeliyiz.

Her zaman bunların olacağını düşünmeliyiz. Her gün küçük adımlar atmalıyız. Böylece dileğimiz gerçekleşecektir.

Your Page Title

Hiçbir şeyin olmayacak gibi görüneceği zamanlar olacak olsa da, güvenmek ve inanmak zorundayız.