Ruhunun Kuantum Yükseltmeleri Aldığını Gösteren 20 İşaret

Aktivasyon başladı!
Işıkişçileri, Gönüllüler ve Dünya Savaşçıları bu yükseltmeleri kabul etmeli, etkinleştirmeli ve entegre etmelidir. Kendileri olmalı, hakikatlerini somutlaştırmalı ve bir olarak birleşmeleri gerekir.
Bu 20 işaretten herhangi birini yaşarsan, ruhun kuantum yükseltmelerini alıyor demektir. Olman gereken Işıkişçisi için gerekli olanlar;
1. Yoğun tiz ve bas frekanslarına bağlanıyor ve hissediyorsun. Harika aşk dalgalarının yanı sıra havaya yükselme hislerin var.
2. İyileştirici enerji geliştirmelerin var. Bunu lucid rüyalarda ve astral seyahatta görürsün.
3. Politikanın arkasında ne olduğunu görüyorsun. Şirket politikaları ve ilaç endüstrisi   arasındaki bağlantıya dair derin bir kavrayışa sahipsin.
4. Çevrendeki enerjiye karşı çok hassassın.
5. Güneş, sakral ve kök çakralarına doğru daha derin ve daha yavaş nefes alırsın. Chi enerjisi varlığına girerken kaslarını esnetiyorsun.
6. Eşzamanlılığı, sayı kodlarını ve doğanın dilini takdir ediyorsun. Bunlar, etrafındaki dünyanın nasıl çalıştığına dair anlayışının ayrılmaz bir parçası haline geldi.
7. Deja vu, boyut kayması, zaman algısındaki dalgalanmalar ve geçmişin anılarını yaşarsın.
8. Görevine devam etmek için ihtiyaç veya yenilenmiş dürtü hissediyorsun. Bu misyon dünyayı değiştirmeyi, iyileştirmeyi ve korumayı içerir.
9. Çakraların aktivasyonlarını hissedersin. Bu, kalp çarpıntısına, düşük tansiyona, mide bulantısına, ağrılara ve hatta grip benzeri semptomlara neden olur.
10. Bir güvenin ışığa yönelmesi gibi bazı insanları kendine çekersin.
11. Enerjinden dolayı senden uzak duran diğer insanlara karşı kendini çok az müsait hissediyorsun.
12. Sinsi ve dikkatsiz bir yaşam tarzına daha az uyum sağlıyorsun ve arkadaş seçiminde çok daha dikkatlisin.
13. Enerji akışına izin vermek ve desteklemek için vücudunu hareket ettirirsin. Chi kung, reiki ve yoga gibi aktivitelere ilgi duyuyorsun. Hareketlerde daha esnek, daha gevşek, daha akıcı olman önemlidir.
14. Daha büyük bir empati duygun var. Ayrıca, negatif enerjiyi düzenli olarak dönüştürmek ve ortadan kaldırmak için güçlü bir öz bakım ihtiyacı hissedersin.
15. Sevgi frekansının evrensel akışına daha çok güveniyorsun. Doğru şeyleri bilmekle uyum içindesin.
16. Matris algoritmalarını kullanarak bilinçli olarak kendini yeniden programlıyorsun. Programlamanın nasıl, ne zaman, neden işe yaradığının, hayatını kesmek ve basitleştirmek için araçların kullanılmasının daha çok farkındasın.
17. Bilinçli tezahürü uygularsın. İç titreşimini sıfırlamak, yeniden dengelemek ve yeniden hizalamak için gün ve gece boyunca mantralar, odaklanmış niyetler ve meditasyonlar kullanırsın.
18. Karmik ve matriks toksinlerinin yoğun salınım dönemleri yaşarsın. Fiziksel semptomlar arasında titreme, sıcak hava dalgaları veya mide bulantısı ve ağrılar bulunur. Tüm bunların üstesinden gelmek için teslim olmak, kabul etmek, serbest bırakmak ve sadece olmak zorundasın.
19. Karışık depresyon, endişe, umutsuzluk, huzursuzluk, ruh hali değişimleri ve çok az enerjin var. Varlığın hafifliğine ve genişlemiş bilince ulaşmak için bundan geçmelisin.
20. Her şeyle bir bağlantı hissine sahipsin. Varlığın bu birliği ruh düzeyinde hisseder.
Sen kuantum evriminin dalgalarına binen kozmik bir sörfçüsün. Aktivasyon arttıkça günler seni aşağıya çekiyor. Bu fenomene asla yenilmemelisin. Bol su iç, yüzmeye git veya banyo yap. Temiz su enerji alanını arındırır.
Zihin, beden ve ruhla daha derin bir bağlantı duygusu yaşarsın. Algılamanın ötesine geçersin. İster dalgalansın, ister nefes alsın, dünyada olan her şeyin bir parçasısın.
Vücut dışı deneyimler, derin nefes alma, spontan esneme ve yoğun titreme, güncellemeler sırasında hissedilen deneyimlerden bazılarıdır. Çakra aktivasyonlarını hissederken vahşi bir deneyim gibi görünebilir. Asla onunla savaşma. Bu sadece güncellemelerle akar.
Yapısal makyajını yeniden başlatman ve yeniden hizalaman gerekir. Enerjinin çevrimiçi olmasını sağla, Çakralarından geçen enerji akışını tıkanıklıklardan kurtar. Daha gevşek, daha esnek ve içsel güç tarafından yönlendirilmiş hissedeceksin.
Dünyanın bir şifacısı, öğretmeni veya savaşçısı olarak, beşinci boyutun genişlemesine daha da itiliyorsun.
Sen bir ışık savaşçısısın. Bir savaşçı olarak öne çıkmalı ve savaşmaya hazır olmalısın. Sevgi, ışık ve barış için savaş. Enerjin ve şifanla savaş. Yolu aydınlat. Düştüğünde kalk. Dinlen ve iradeni kaybedersen uzan.
Küçük görünebilir, ancak tüm etkileşimlerinde sevgiyi yaymayı hedeflemelisin. Negatif enerjiden kaçın. Kendi enerji sistemini dinle. Ani tepkilerine güven. Başkalarının görmesi için içindeki ışığı aç. Sevgiyi paylaş, ışığı yay ve gittiğin her yerde titreşimleri yükselt.