En Zor Günü Bile Başarılı Kılacak 7 Güçlü Olumlama

İşler her zaman istediğimiz gibi düzgün gitmez. Yaptığımız planlar genellikle en saçma nedenlerden dolayı bozulur. Bu günlerde, durumu düzeltebilecek olumlamalar kullanılması tavsiye edilir.

Her insanın kendi enerji potansiyeli vardır. Bu, hepimizin problemlere karşı farklı bir dirence sahip olduğu anlamına gelir, çünkü insan enerjisinden büyük ölçüde sıkıntıya direnme kabiliyetine bağlıdır.

Sorunların En Yaygın Nedenleri;

– Olumsuz düşünceler: Pek çok sorun, insanların olumsuz düşünceleri kendilerine çekmeleri nedeniyle olmaktadır. Olumsuz tutumlarla baş etmek çok zordur, çünkü bazen kelimenin tam anlamıyla bilincimizde “büyür”. Örneğin, önemli bir sınav veya toplantıdan önce, bir kişi başarısızlığı önceden düşünmeye başlar, en önemli gün, kendine olan inancını ve şansını kaybedebilir.

Tesadüf: Hiç kimse hoş olmayan kazalara karşı tamamen bağışık olamaz bu herkesin başına gelebilir. Bazen her insanın hayatında, tamamen objektif nedenlerden dolayı bu tür sorunlar olur ve bu tür şeyleri kendinize mal etmek zorunda değilsiniz.

Kötü Enerji: Kötü enerji, nazar veya diğer benzer nedenlerden dolayı aksiliklere maruz kalabilirsiniz. Her şeyin suçluluğunun evde duran negatif enerji, yanlış çevre, aşırı çalışma, kötü sağlık ve daha fazlası olabileceğini anlamak önemlidir. Düşük enerji seviyesi, yaşamda siyah bir bandın ortaya çıkmasına neden olur ve bu çok tehlikelidir.

Olumlamalar;

Olumlamalar, doğru ruh halini ayarlamanıza yardımcı olan kelimeler veya ifadelerdir. Sorunlar bizi yendiğinde, hepimiz birisinin bizi neşelendirmesini bekliyoruz. Bunu yapacak kimse yoksa, olumlamalar size yardımcı olabilir. Kelimeler ve düşünceler çok önemlidir çünkü çevremizdeki gerçeklik üzerinde büyük etkileri vardır. İşte en kötü günde bile sorunlardan kurtulmanıza yardımcı olabilecek en iyi olumlamalardan 7 tanesi:

1.Mutluluğu hak ediyorum, bu yüzden zaten bana doğru ilerliyor;

2.Ben şansı hak eden mutlu bir insanım;

3.Sorunlarım yakında ortadan kalkacak, çünkü bunu içtenlikle diliyorum;

4.Benim tarafımdan planlanan her şeyi başarabilirim;

5.Çalışmak ve arzu, sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulmama yardımcı olabilir. İçtenlikle mutlu bir insan olmayı diliyorum;

6.Hayatımı seviyorum ve herkese mutluluklar diliyorum, çok yakında şans hayatıma gelecek;

7.Evren benimle ilgileniyor çünkü her şeyi doğru yapıyorum.

Your Page Title

Bu olumlamalar, gün iyi başlamış olsa bile kendiniz için okunabilir veya tekrarlanabilir. Sorunların genellikle sadece kafanızda olduğunu kendinize sık sık hatırlatın.