Enerji Koruması: Enerjinizi Güçlendirecek 5 Teknik

Bir insanın enerjisinin zayıflaması durumunda, hastalanabilir veya başını belaya sokabilir. Bu nedenle enerji dengesini korumak çok önemlidir. Bunu yapmanın birkaç yolu vardır ve sizin için en uygun olanı hayatınızda uygulayabilirsiniz.

1.Olumlamalar

Olumlamalar tutumlardır ve aslında onlar hakkında olağandışı ya da mistik bir şey yoktur. Beynimizi, şu anda ihtiyaç duyduğumuz gibi, özel bir şekilde düşündürdüğümüz için hareket ederler. Olumlamaların doğru kullanılmasıyla, arzularınızın yerine getirilmesini sağlayabilirsiniz. Olumlu bir etki üretmeleri ve enerjinizi arttırmaları için, günde iki kez sabah uyandığınızda ve akşam yatmadan önce tekrar etmeniz en iyisidir.

Bu motive edici olumlamaları kullanabilirsiniz:

*Özgünlüğümü ve gücümü hissediyorum.

*Her şeyi başarabilirim çünkü bunu hak ettim.

*Kendime ve başarıma kesinlikle inanıyorum.

*İstenilen hedefe ulaşmak için gücüm var.

*Her durumu kontrol ederim.

*Kolayca inisiyatif alıyorum.

*Kendimi güvende hissediyorum.

*Ben kendimi kontrol ediyorum.

*Ben huzurluyum.

Bu olumlamaları yaşamınızda sık sık uygulayın böylece hayatınızdaki değişikleri ortaya çıkarabilirsiniz.

2.Taşların Büyülü Özellikleri

Antik çağlardan beri, hastalıkları iyileştirmek ve kötü enerjilerden korunmak için taşlar kullanılmıştır. Hatta bazıları sevgiyi çekebilecek kapasitededir.

Beril: Çok güçlü bir enerji iletkeni ve herhangi bir negatif enerjiye karşı mükemmel bir taştır. Bu taş size iyi şansı çekecektir.

Aytaşı: Anneler ve çocuklar için en iyisidir. Korkulardan ve kabuslardan kurtulmaya yardımcı olur, tılsım olarak kabul edilir.

Yeşim: Olumlu eylemlerde bulunan insanlara yardım eder, sahibinin ruhsal gelişimini izler ve ruh halini değiştirir.

Yakut: Güç ve sevgi ile ilişkilidir, güvende olmaya ve düşmanlara karşı kendinizi korumaya yardımcı olur.

Akik: İnsanın enerjisini arttırır, çatışmalardan çıkmayı ve uzlaşmayı kolaylaştırır

Lapis lazuli: Aynı zamanda bir sevgi taşıdır, kişiyi ilişkilerinde yabancı enerjinin parazitinden korur ve açıklık öğretir.

3.Feng Shui Ev Temizliği

Enerjinizi yükseltmenin ve elinizden gelenin en iyisi olmanın bir diğer yolu, feng shui kurallarına göre evi temizlemektir. Bu, tam olarak, mutlak bir sessizlik ve 2-3 saat gerektirir. İlk olarak, elinize üç adet temiz kağıt alın ve elde etmek istediğiniz her şeyi ve eksiklerinizi birinci kağıda yazın. İkinci kağıda karşılaştığınız sorunları yazın ve üçüncü kağıda da arzularınızı yazın. Daha sonra evinizi temizleyin.

Tüm kapılardan geçin, girişten başlayarak, okşuyormuş gibi hareketler yapın. Bu evle temas kurmak için gereklidir. Bir daire içine alın: başladığınız yerde bitirmeniz gerekir. Daha sonra, her odaya bir tür hediye koyun: tabağın ortasına bir mum koyun, etrafına çiçek yaprakları, bir avuç pirinç, bozuk para ve meyve koyun. Hanenizin enerjisini korumak için, her kapının bir kalkanla kaplı olduğunu düşünün. Şimdi kağıda yazdığınız dileklerinizi dile getirebilirsiniz: Onlar gerçek olmalı.

4.Evcil Hayvanlar

İlk etapta köpekler söz konusudur, çünkü bağışçılar olduğu düşünülür, yani enerjilerini verir. Kediler de kendilerini enerji beslemek için iyidir, ancak sahibinin ağrılı yerinde yatarken negatifleri de alabilirler. Genel olarak, hayvanlarla iletişim, bir şey üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir, çünkü birçok insanın günlük hayatta sahip olmadığı doğal enerjiyi taşırlar.

5.Egzersiz

Sabah jimnastiği, futbol ya da voleybol oynamak, yürümek ya da koşmak sadece vücut için değil, aynı zamanda enerjiyi harekete geçirmek ve güçlendirmek için de faydalıdır. Sıradan bir yürüyüş bile size daha fazla dinlenme ve uyku verebilir, çünkü dışarıdayken kendinizi doğal enerjiyle şarj edersiniz.

Your Page Title

Enerjiyi takip etmek son derece önemlidir, çünkü nesnelerde, örneğin kıyafetlerde birikme eğilimindedir. Bu negatif bir enerji ise, bir kişiye büyük ölçüde zarar verebilir.