Evrende Büyülü Bir Şey Oluyor: 27 Nisan’a Kadar Hepimizi Aşk, Bolluk Ve Yeni Mucizeler Bekliyor

22 Şubat 2021’de 2 aydan biraz fazla sürecek nadir bir astrolojik dönem başladı. Hayatın her alanında önemli ilerlemeler ve ciddi başarılar elde edebileceğimiz bir dönemde, gökyüzündeki tüm gezegenler ilerliyor ve güçlü bir pencere açıyor.

Merkür, Venüs, Mars, Jüpiter, Satürn, Plüton, Neptün zarif ve uyumlu bir şekilde ilerleyecektir. Birkaç yıl boyunca bu hiç olmadı. Astrolojik bir bakış açısından, şimdi en önemli planları ve değişiklikleri başlatmak için yeşil ışığa sahibiz. Zaman hızla ilerliyor, bu yüzden onu kaçırmamaya çalışın.

Yalnızca 27 Nisan’a kadar sürecek olan bu büyülü dönemden yararlanın. Bundan sonra, yılın geri kalanı retrograd gezegen geçişleriyle doldurulacak.

Retrograd ne anlama geliyor? Bu aşamadaki herhangi bir gezegen Dünya’dan bakıldığında geriye doğru hareket eder. Tabii hiçbiri aslında böyle hareket etmiyor, bu görsel bir efekt.

Benzersiz ve önemli değişiklikler fark ediyoruz:

* Gezegenler yavaşladığında (planlarımız ve bağlantılarımız yavaşlar),

* Gökyüzü ‘donduğunda’ (hayatımızdaki her şey durur, geriye doğru hareket eder, planları değiştirmeli veya geçmişten bazı şeyleri revize etmeliyiz)

* Gezegenler tekrar ilerlemeye başladığında ( devam edebiliriz).

Bize geri giden gezegenler kötü gibi görünebilir, ancak gerçekte gizli bir lütuftur. Gerileme hareketi, dinlenmemize ve planlarımızda iyi ayarlamalar yapmamıza izin verir. Ya da bize (bir bütün olarak insanlığa veya bir kişi olarak) devam etmek için uğraşmamız gereken karmik bir derse hizmet edebilir.

Hayatımız Ne Zaman İlerleyecek?

Bu süre zarfında, 3 gezegen “retrograd yürüyüşünü” tamamlarken, diğer üçü zaten dümdüz yürüyor.

Mars, gökyüzümüzün “enerji roketi” dir. Enerjiyi, hareketi kontrol eder ve başarı şansı çok az olsa veya hiç olmasa bile pes etmenize izin vermez. Bu gezegen özellikle tutkulu ilişkileri de sınırlıyor. Mars dümdüz ilerlediğinde, bunun bir iş veya şirket, yeni bir ürün veya bir kariyere başlamak için harika bir zaman olduğundan emin olabiliriz.

Uzun ömürlülüğün ve sorumluluğun hükümdarı olan Satürn, olayları yerden kaldırmada çok yardımcı olabilir. Bu gezegen, uzun vadeli başarıyı garantilemek için ayrıntılara “dikkatle bakmayı” seviyor. Satürn Kova burcundan geçer ve bizi geleceği planlamaya ve daha güçlü topluluklar oluşturmaya teşvik eder.

Son olarak, iletişimin, sözleşmelerin, ticaretin ve teknolojinin koruyucusu olan Merkür, hayatımızın tüm alanlarının gelişip büyüyebilmesi için bizi doğru yola yönlendirir.

Şans Bizim Tarafımızda

Bolluk gezegeni olan Jüpiter, bu dönemde Kova burcunda hareket eder. Bu, sıkı çalışmayı başarılı bir şekilde yaptığımız için harika ödüller alabileceğimiz veya uzun vadeli hedefler planlamaya başlayabileceğimiz zamandır. Kova tarafından kontrol edilen her şey, kademeli olarak potansiyel gelişmemize ve geçmişten kopmamıza yardımcı olur. Aynı zamanda deha gezegeni, bu yüzden şimdi yaratıcı fikirler geliştirmek ve klişelerin ötesine geçmek için mükemmel bir zaman.

Düz giden diğer gezegenlerin desteğiyle, hayatınızı sonsuza dek değiştirecek kadar harika bir şey yapabilirsiniz.

Son olarak, hayal gücümüzün ve inancımızın gerçek dışı gezegeni olan Neptün, Balık burcundan geçer. Yaratıcılığımız onunla gelişiyor. Bu, rüyalarımıza baktığımız, özel umutlar beslediğimiz ve hayatımıza bir tür ruh eşinin girmesini izlediğimiz bir dönem olabilir. Bu dönemde sorumluluklar, teknoloji, bilim, sosyal aktiviteler aktif olarak gelişecektir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Hayatın her alanında (finans, iş, aşk, sağlık, maneviyat vb.) Başarmak istediklerinizin bir listesini yapın ve bundan ne kadar memnun olduğunuzu düşünün. Birkaç ay sonra, yıldızlar yanınızdayken önemli bir şey yaptığınız için mutlu olacaksınız.