İkiz Alev Numarası 444 – Bazı Karmaları Temizleme Zamanı

İkiz alev sayıları ikiz alev yolculuğunuza çıkarken belirir ve yol boyunca devam eder.

Nümeroloji ve biraz uzmanlık kullanarak, bu ikiz alev sayılarındaki kalıpları tespit edebiliriz.

İkiz alev numarası 444 tamamen yolunuza bağlı kalmak, olasılıkların üstesinden gelmek ve ikizinizle birlikte yükselişe geçmekle ilgilidir.

İkili alev numarası 444’ü tam olarak gözden geçirelim.

İkiz Alev 444: Doğru Yol

Doğru yoldasınız. Başka bir deyişle, ikiz alev yolculuğuna çıktınız ve doğru yöne doğru gidiyorsunuz, doğru pratiği yapıyor,meditasyon yapıyor ve doğru malzemeleri okuyorsunuz.

Şüphe duyduğumuz zamanlarda, 444 no’lu ikiz alev, yolculuğumuzdan veya bununla ilgili kararımızdan şüphe duymamamız gerekmediğine dair güvence veriyor.

Kendinden kuşku duymak bize birçok soruna neden olabilir. Kendimize ve sezgimize olan güvenimizi yitirmeye, doğru kararlar verme ve doğru yolu seçme kapasitemize olan inancımızı yitirmeye başlıyoruz.

Ama biz insanlar sezgisel olarak doğru yolu bulmakta çok iyiyiz.

Üstatlar, ki bizim yaşadığımız gibi yaşamamızı sağlıyor. Her ne kadar tüm bilgilere sahip olmasak da, her detayı düşünmeden edemesek de içgüdülerimize güvenmeliyiz, yoksa kendimizi bir noktada donmuş buluruz.

444 ikiz alev yolculuğunun doğru yolumuz olduğunu hatırlatır ve bize bunun üzerinde olduğumuzu garanti eder.

İkiz Alev 444: İkiz Alev Yükselişi

İkiz alev yolculuğunun nihai amacı budur; ikinizi de yeni bir bilinç boyutuna yükseltir ve sadece kendinizi ve birbirinizi değil aynı zamanda insanlığın tamamını da yükseltir.

Yükseliş ve özellikle ikiz alev yükselişi asil işlerdir.

Your Page Title

Yani 444 omuz üzerinde küçük bir el olabilir, yükselişin güzelliğine olan bağlılığı ve duygusal gücü ile devam etmeniz gerektiğinin bir işaretidir.