Kediler Ve İnsanlarla Olan Ruhsal Bağlantıları

Kediler, sokaklarda gördüğümüz evcil hayvanlardan daha fazlasıdır. Kedilere her zaman bir tür mistik anlam verilmiştir ve bunun iyi bir nedeni vardır. Çok yoğun enerji alanlarına sahip olduklarına inanılır, bu yüzden her zaman özel yetenekleri ve auraları olan insanlara çekilirler.

Kediler Ve Enerjiler

Dünyanın Enerjileri doğal titreşim oranlarıdır. Akışı ve hızı farklı yerler arasında farklılık gösterir. Bu karasal enerji, dünyanın meridyen enerji yolları olduğu söylenen ley hatları gibi farklı karasal yollar boyunca pozitif veya negatif olarak seyahat edebilir.

Negatif kapasitedeki bu Dünya enerjileri jeopatik strese neden olabilir. Bilim, jeopatik stresin insan sağlığı üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olduğunu ve doğal olarak yeniden şarj olma ve insanın kendi kendini iyileştirme sürecinde aksamalara neden olduğunu göstermiştir. Bu doğal süreç sadece geceleri biz uyurken gerçekleşir. Bu nedenle zinde, mutlu ve sağlıklı olmak için kesintisiz ve dinlendirici bir uyku şarttır. Ne yazık ki, jeopatik stres bunu bozar.

Kedim Jeopatik Stresi Tespit Etmeme Nasıl Yardımcı Olabilir?

Kediler, yılanlar, arılar, yaban arıları ve karıncalarla birlikte bize jeopatik stres alanlarını göstermek için harikadır. Buna karşılık, daha büyük memeliler alternatif ve içgüdüsel olarak uzanmak, dinlenmek ve uyumak için iyi karasal enerji alanlarını seçerler. Hayvanlar daha bilinçlidir ve doğal olarak beş insan duyumuzun kaçırdığı farklı yerlerden enerji alırlar.

Jeopatik stres alanlarına karşı çok hassastırlar ve bu alanlarda oturmaktan gerçekten zevk alırlar ve faydalı bulurlar. Aslında, negatif jeopatik stres alanlarında oturmaktan zarar görmezler. Kedinin neden garip ve tuhaf yerlerde oturmayı sevdiğini hiç merak ettin mi? İşte bu yüzden!

Enerji Açısından Neden Önemlidirler?

Vaşak, leopar, puma, aslan ve kaplan gibi daha büyük olanlar da dahil olmak üzere tüm kedigillerin, bilgeliği ve aydınlanmasıyla bilinen Orion yıldız sisteminden geldiği söylenir. Kediler sadece varlıklarıyla bilgelik ve huzuru doğal ve enerjik bir şekilde aktarırlar. Onların ilahi bilgisi insanlar tarafından hissedilebilir ve sezgisel olabilir. Bize gerçekten nasıl rahatlayacağımızı ve fiziksel olarak nasıl gizli ve dengeli hareket edeceğimizi göstermek için buradalar. Dinlemeyi seçersek, bu onun insan olarak bize iyileştirici armağanıdır.

Evcil kediler, üzerimizdeki olumsuz etkilerini dönüştürerek evlerimizi düşük negatif enerjilerden uzak tutar. (Aşırı jeopatik stres durumlarında ek desteğe de ihtiyaç vardır.)
Her zaman sahiplerinin nerede olduğunu biliyor gibi görünüyorlar ve sık sık eve döndüğümüzde, varış saatimizi tam olarak biliyorlarmış gibi bizi bekliyor olacaklar. Bu, kedinin psişik yeteneklerinin bir testidir.

Your Page Title

Kedimizi seversek, karşılığında bizi her zaman seveceklerdir ve onlarla olan ilişkilerimizi enerjik olarak özel ve sevgi dolu yapan da budur. Kedinle geçirdiğin zamanın tadını çıkar, çünkü onlar enerjik olarak çok bilinçli ve psişiktirler. Eğer onlara enerjik olarak bunu yapmaları için yer verirsek, hayatımıza muazzam faydalar sağlayabilirler.