Koruyucu Melekler Hakkında Asla Bilmediğiniz Şeyler

Koruyucu melekler size sandığınızdan daha çok yardım ediyor.

‘Kimse seni daha iyi tanıyamaz, ne de seni Koruyucu meleğinden daha çok sevmez’ sözünde daha fazla gerçek vardır. Koruyucu melekleriniz en başından beri sizinle birlikteler ve sizin hakkınızda sizden daha çok şey biliyorlar.

Birkaç dakika içinde, Koruyucu Melekler hakkında hiç bilmediğiniz pek çok şey keşfedeceksiniz.

Koruyucu Meleklerin Hakkında Bilmediğiniz Şeyler

Melekler sadece insanüstü zekaya sahip olmakla kalmaz, sizin hakkınızda hayal edebileceğinizden daha fazla şey bilirler. Geçmiş yaşamlarınız, yaşam amacınız ve ruh eşleriniz hakkında her şeyi biliyorlar.

Geçmiş Birçok Yaşam Yaşadınız

Ruhunuz asla gerçekten ölmez, ölüm sadece fiziksel beden içindir.

Daha önce birçok kez başka bir bedende, başka bir zamanda ve başka bir yerde yaşadınız. Bazı insanlar yüzlerce kez yeniden doğdu.

Reenkarnasyon, insan ruhunun farklı bir fiziksel bedene yeniden doğmasıdır. İnsanlar iki şey yüzünden reenkarne olurlar:

1.Karma

Karma, sebep ve sonuç yasasıdır. Hayatta yaptığınız her eylem için her zaman bir tepki olacaktır.

Karma, sizinle birlikte taşınacak ve sonraki yaşamınızda etkisi olacak bu yaşamdaki eylemleriniz ve düşüncelerinizle yaratılır. Mevcut yaşamınız, önceki yaşamlarınızdaki karmanızın veya eylemlerinizin sonucudur.

Karmik borçlarınızı ödeyinceye kadar tekrar tekrar doğacaksınız. Karmik borçlar, ruhunuz geçmiş bir yaşamda bir eylem gerçekleştirdiğinde ortaya çıkar ve eyleminizin etkilerini gelecekteki bir yaşamda hala toplamanız gerekir.

2.Ruhsal Mükemmellik

Ruhsal mükemmelliğe ulaşmak için ruhunuzun yaşam dersleri alması gerekir. Bu dersler ruhunuzun her yaşamda ihtiyaç duyulan dersleri öğrenmesini sağlar ve bunu yaparak daha yüksek bir manevi seviyeye ulaşırsınız.

Gerekli tüm dersler öğrenilene ve tüm hedeflerinize ulaşılana kadar tekrar tekrar doğacaksınız.

Ne Zaman Yeniden Doğmak İstediğinizi Siz Seçersiniz

Fiziksel bedeniniz öldüğünde, ruhunuz onu terk eder ve manevi dünyaya girer. Siz yeniden doğmayı seçinceye kadar, ruhunuz ruhlar aleminde sonsuz bir süre kalabilir.

Yeniden doğuşunuzun her ayrıntısı, siz gerçekten reenkarne olmadan önce planlanır ve bir sonraki yaşamınızın haritasını çıkarmada aktif bir rol oynarsınız.

Yeniden doğuşunuzun ayrıntılarını tartışmak için, bir zamanlar insan olan ancak uzun süredir ruhsal mükemmelliğe ulaşmış olan ruhlar olan Üstat Öğretmenlerle tanışıyorsunuz.

Bir oyunda oyuncuların rolünü üstlenmek, ruh eşleri ve ruh grupları gibi reenkarne olmak istediğiniz ruhları seçeceksiniz. Bunlar, önceki yaşamlarınızda sevdiğiniz ve birlikte yaşadığınız ruhlardır.

Ayrıca, bir sonraki yeniden doğuşunuzda size eşlik edecek Koruyucu melekleriniz ve Ruh rehberleriniz de olacak.

Usta Öğretmenleriniz ile bu toplantı sırasında, ruh sözleşmenizi de yaratacaksınız. Ruh sözleşmeniz, bir sonraki yaşamınızda öğrenmeniz gereken tüm dersleri, yaşam amacınızın ne olacağını ve yaşam amacınızı gerçekleştirmenize yardımcı olacak diğer ruhları, Koruyucu melekleri ve Ruh rehberlerini içerir.

Doğduğunuzda Sizin Yanınızda Olan En Az Bir Koruyucu Meleğiniz Var

Koruyucu melekler, hem fiziksel hem de ruhsal alemlerde sizinle birlikte kalan sadık yoldaşlardır. Saf ışığın bu güzel varlıkları, hayatınızın birçok aşaması boyunca sizi korur, rehberlik eder ve yardım eder.

Bu hayatta Koruyucu melekleriniz siz doğmadan önce sizinle birlikteydiler ve bu yaşamın planlama sürecinde oradaydılar. Böylece ruh sözleşmenizin ayrıntılarının farkındadırlar.

Doğduğunuzda size en az bir Koruyucu melek gönderildi.

Ve ortalama bir insan, bu yaşamda onları koruyacak ve onlara yardım edecek yaklaşık 20 ila 30 Koruyucu Meleğe sahip olacaktır.

Koruyucu melekler, ne olursa olsun asla yanınızdan ayrılmazlar. Bununla birlikte, ihtiyaç duyduğunuzda hayatınızın belirli aşamalarına gelen başka Koruyucu melekler de vardır. Ve bir kez hizmet ettiklerinde amaçlarına devam edecekler.

Doğduğunuzdan Beri En Az Bir Ruh Rehberiniz Var

Koruyucu melekleriniz gibi, Ruh Rehberleri de size öğüt vermek ve sizi korumak için buradalar. Ruh Rehberleri, bir zamanlar insan olan ancak tüm dünyevi derslerde ustalaşmış olan Ruhlardır, bu nedenle yeniden bedenlenmeleri gerekmez.

Doğduğunuz zamandan beri sizinle birlikte olan birincil bir Ruh rehberiniz var. Diğer Ruh rehberleri belirli aşamalarda hayatınıza girebilir.

Ortalama bir insan, hayatının geri kalanında onlarla birlikte kalacak yaklaşık 30-60 rehbere sahip olacaktır.,

Melekleriniz Sizi Tehlikeden ve Karanlık Varlıklardan Korur

Bu dünyadaki tüm tehlikeler ve olumsuz varlıklarla, sizi gece gündüz koruyan Koruyucu meleklere sahip olmak gerçekten bir nimettir. İnsanlar genellikle kendilerini çevreleyen tehditlerin farkında değildir ve çoğu insan Koruyucu melekleri ve karanlık varlıkları içeren görünmez kavgaları asla bilemez.

Koruyucu melekleriniz, enerjinizle beslenmeye çalışan ve kendinizi zayıf hissetmenize neden olan görünmez ruhları savuşturmak için çok çalışıyorlar. Görünmez varlıklar şeytani alemde yaşayan karanlık ruhlardır ve asıl hedefleri insanları yüksek maneviyata ulaşmaktan uzaklaştırmaktır.

Yanınızda koruyucu melek olduğunda, negatif varlıklar yanınıza gelmekte ya da size bağlanmakta çok zorlanacaktır. Koruyucu melekleriniz, bu saldırıları önlemede ve olumsuz varlıkları uzaklaştırmada uzmandır.

Your Page Title

Artık meleklerinizle ilgili bu şeyleri bildiğinize göre, Koruyucu meleklerinizin dünyadaki ilk gününüzden beri sizinle konuştuğunu öğrenmek sizi şaşırtabilir, sadece onların dilini tanımıyorsunuz!