Para Çakrası Manipura Burcuna Göre Nasıl Açılır

Manipura, finansal başarıyı ve kişinin para kazanma yeteneğini doğrudan etkileyen bir çakradır. Bu yazıda burçların onun üzerinde nasıl faydalı bir etkisi olabileceğinden bahsedeceğim.

Koç Burcu

Koçlar ardıç, çam veya tarçın gibi aromalara sahip tütsü çubukları ve parfümleri daha sık kullanmalıdır. Bu aromalar insanlarda hayal gücünü uyandırır ve hedeflere ulaşmak için güçlü bir enerji yükü verir. Ayrıca Koç için son derece önemli olan Ateş ve Hava unsurlarıyla da ilişkilidirler.

Boğa Burcu

Boğa burcunda para çakrası için en önemli yakıt iyimserliktir. Mümkün olduğunca hoş bir atmosferde kalmaları, gülmeleri, hayattan zevk almaları gerekiyor. Boğa kendinden ne kadar az şüphe duyar ve cesareti kırılırsa, Manipura onlar için o kadar iyi çalışır.

İkizler Burcu

İkizler, kendilerine ilham veren insanlarla mümkün olduğunca iletişim kurmalıdır. Bunlar, kendilerinden daha başarılı iş arkadaşları, ebeveynler, arkadaşlar ve bazı ünlü kişilikler olabilir. Ayrıca, Manipuru, başarılı insanlar hakkında biyografik filmler izlemeyi ortaya çıkarabilir.

Yengeç Burcu

Yengeçler, finansal çakranın normal işleyişini sürdürebilmesi için zihinlerinde olumsuz program ve tutumlarla mücadele etmelidir. Bu konuda başarı olumlamaları son derece yardımcı olacaktır. Yengeçler kendilerinden şüphe etmeye başladıklarında, finansal çakraları hızla gücünü kaybeder.

Aslan Burcu

Aslanların zenginlik çakrasını açmak için mümkün olduğunca sık açık havada olmaları gerekir. Periyodik olarak daha fazla hareket etmek ve bazı basit fiziksel egzersizler yapmak çok faydalıdır. Dışarı çıkmanın bir yolu yoksa, özel nefes alıştırmaları kullanabilirsin.

Başak Burcu

Başakların finansal bir enerji merkezi açmak için doğru kıyafetleri seçmeleri gerekir. Manipura, sarı giysi unsurlarıyla uyanır. Finansal başarı için de faydalıdır ve bu çakranın uyanışı kırmızı, turuncu renklerden etkilenir. Birleştirilebilir veya ayrı ayrı kullanılabilirler.

Terazi Burcu

Terazi için, Manipura neredeyse her zaman tam güçle çalışır, ancak bazen durgunluklar meydana gelir. Bunun nedeni yanlış beslenmedir, çünkü Manipura mide bölgesinde bulunur. Bu insanların mideyi izlemesi ve kötü alışkanlıklarla savaşması gerekiyor. Başarının en büyük katilleri sigara ve alkol tutkusudur.

Akrep Burcu

Akrepler bu çakrayı aktive etmek için pasif faydalı enerji kaynaklarına ihtiyaç duyarlar. Bunlar parmaklara veya bileğe takılması gereken tılsımlardır. Bu tılsımlar, yakut, granat ve kehribar minerallerinin yanı sıra, örneğin altın ve platin gibi belirli metallerden yapılan ürünleri içerir.

Yay Burcu

Yay, uyuşukluk ve tembellikle savaşmalıdır. Bu onların Manipura’yı açık tutmalarına ve liderlik niteliklerini korumalarının yanı sıra kırılmaz özgüvenlerini korumalarına yardımcı olacaktır. Yay burcu ne kadar çok hobiye sahipse o kadar iyidir.

Oğlak Burcu

Bu Burç’un insanları için Manipura’yı açmak için gereksiz israftan kaçınmak gerekir. Oğlaklar parayı boşa harcamaya başladığında, finansal çakra hızla kaybolur ve enerji kaybeder. Ayrıca aşırı çalışmaktan da kaçınmalısın.

Kova Burcu

Kova’da Manipura, yeni bir şey öğrendikleri veya kendilerini yeni bir işte denedikleri anlarda açılır. Bir güç ve canlılık dalgası hissediyorlar. Ayrıca bu çakra, Kova burcunun yeni insanlarla tanıştığı dönemlerde daha aktif çalışmaya başlar.

Your Page Title

Balık Burcu

Balıkların yaratıcı olmaları şiddetle tavsiye edilir. Yazıdan, resimden, müzikten uzak olanların bile bu konuda kendilerini denemeleri gerekiyor. Sadece çeşitli enstrümanların nasıl çalınacağını öğrenmek değil, aynı zamanda kaliteli icraları dinlemek de oldukça faydalıdır.