Ruh Eşinle Tanıştığında, Sezgin Sana Bu 3 Sinyali Göndererek Seni Uyarmaya Çalışır.

Ruh Eşi
Ruh Eşi

Ruh eşi ile tanışmak, her insanın en çok beklediği ve arzuladığı anlardan biridir. Hepimiz bu uzun yolculuğun her anını birlikte geçireceğimiz hayat arkadaşımızın gelmesini dört gözle bekleyerek geçiriyoruz. Ancak insanların beklentileri neredeyse hiç karşılanmıyor. Hayal kırıklığına uğradık, bu hayatta hayallerin gerçekleşmesi için yeterli yer olmadığı gerçeğine boyun eğdik. Ruh eşinin aslında bir efsane, yalnızca insanların kalplerine umut aşılamak için uydurulmuş bir hikaye olduğuna kendimizi inandırdık. Hatta bunu en basit ve en rahat, en az acı verici ve en güven verici şey olduğu için düşünürüz. Ancak, insanların yapmakta zorlandığı bir şey var: sezgilerini dinlemek. Bugünlerde, neredeyse tamamıyla rasyonaliteye dayalı bir çağda yaşıyoruz ve bu kesinlikle kişinin sezgi yeteneğiyle anlamayı geliştirmesine yardımcı olmuyor.

Bizi açıklanamaz bir şekilde çeken, sonsuza dek tanıyormuş gibi göründüğümüz ve güçlü bir kimyamız olduğunu hissettiğimiz insanlarla sık sık tanışırız. Bununla birlikte, ikisinden birinin sadece çeşitli karakter farklılıkları ve apaçık zihinsel uyumsuzluk nedeniyle hikayeyi bitirmeye karar vermesi de aynı derecede sık görülen bir durumdur. Böylece ilişkilerimizi kesip, belki de verdiğimiz karara ikna olamayarak ve sonsuza dek kendimizi kaybederek son buluruz. Ancak şunu söylemek isterim ki, Evren, uzun yolculuğunda seni, her birini kolayca ruh eşi olarak tanımlayabileceğin çeşitli insanlarla tanıştıracaktır. Bu nedenle endişelenme: tren sadece bir kez geçmez. Mümkün olan en kısa sürede yapmayı öğrenmen gereken şey, trenini kaçırmaya devam etmemek için sezgini dinlemek ve sana gönderdiği sinyalleri anlamaktır.

RUH EŞİ İLE TANIŞTIĞIN ZAMAN, SEZGİLERİN SANA ŞU İŞARETLERİ GÖNDERMEYE ÇALIŞIR

1.O AYRICA SENİN EN İYİ ARKADAŞIN DA OLABİLİR:

Karşındaki kişi seni güldürüyor, eğlendiriyor ama aynı zamanda seni dinlemeyi biliyor ve zor anlarında sana destek oluyorsa, o zaman gerçekten eksiksiz ve ilgili bir kişiyle tanışmış olabilirsin. Bir an için kendini kişiliksizleştirmeyi ve ona partneri değilmişsin gibi bakmayı dene: onunla sadece sohbet etmek ve mutlu bir şekilde zaman geçirmek için bile olsa çıkar mıydın? Cevabın evet ise, o kişi muhtemelen kolaylıkla arkadaş rolünü de oynayabilir.

2. GELECEĞİ ONUNLA İYİ GÖRÜYORSUN:

O kişiyle varsayımsal bir gelecek düşünürken herhangi bir kaygı duymuyor, aksine huzur, neşe ve güçlü bir coşku hissediyorsan, o zaman büyük olasılıkla sezgin gözlerini açmanı sağlamaya çalışıyor. Sana yüzeysel olmamanı ve her kelimeni veya hareketini iyi tartmanı söylüyor çünkü herhangi bir yanlış adımdan acı bir şekilde pişmanlık duyabilirsin.

Your Page Title

3. BİRLİKTE OLDUĞUNUZDAN BERİ ÇOK BÜYÜDÜN:

Bu, sezgilerinin sana vermek istediği başka bir harika ipucu. Seni olgunlaştırabilen ve bir birey olarak geliştirebilen insanların nadir olduğunu unutma. Bu nedenle, dönüşümünün başka biri tarafından teşvik edildiğini fark edersen, kendini o kişiden mahrum bırakmamak için her yolu dene.