Ruhsal Savaşçıların 7 Özelliği – Onlardan Biri Misin?

Ruhsal Savaşçılar, uyanmaya yardımcı olmak için seçilmiş kişilerdir. Doğmadan önce, bazılarımız İnsan Irkının Uyanışında bir rol oynamayı kabul etti. Bazılarımız kesinlikle kolay olmayan ama zorluklar ve fedakarlıklarla dolu bu zorlu yolda yürümeyi kabul ediyor.

Ruh Savaşçılarından biri olmayı kabul eden kişi, Uyanış’a olan bağlılığını hatırlamak için muhtemelen çok fazla acıya katlanmak zorunda kalacağını bilir. Öte yandan, dünyanın ruhsal gelişiminin bir parçası olmak çok ödüllendirici.

Ruhsal Savaşçıların Arayışı, daha büyük ve tam bir farkındalığa ulaşmanın yollarını aramakla ilgilidir.

Bu özelliklerden 5’ten fazlasına sahipsen, muhtemelen onlardan biri olabilirsin.

Ruh Savaşçılarının 7 Özelliği

1.Gerçeği Severler

Bilmediklerini öğrenmek için gidebildikleri kadar ileri gitmeye isteklidirler. Ruhsal Savaşçılar dürüsttür. Bazen çektikleri acıyı bilseler de, bunun büyümemiz için gerekli olduğuna inanırlar. Güçlü bir silah olan gerçek, gizemlerin kilidini açabilir ve hepimizin denemekten korktuğu problemleri çözebilirler.

2.Gerçek Bir Ruhsal Savaşçı, İşler Zorlaştığında Pes Etmez.

Tutkunu besleyen ve hayatını örnek yapan kişidir. Ciddi bir yaralanma, hastalık, sakatlık, mali felaket veya arıza nedeniyle harap olmayan kişidir. Herkese afetlerle nasıl başa çıkacağını gösterir.

3.Bir Ruhsal Savaşçı, Herkesin Düşünebildiğine Meydan Okur Ve Kalbinin Sesini Dinler.

Ayrıca sezgileriyle uyum içindedirler ve kesinlikle cesaretlerine güvenirler. Enerjinin yalan söylemediğini biliyorlar. Düşman bir arkadaş kılığına girmiş olabilir, ancak bir Ruh Savaşçısının sezgisi onları uyarır. Yüreği samimidir. Dolayısıyla onların mesajları doğrudur.

4.Seçilmiş Kişi Aşk İçin Yaşar Ve Nefes Alır.

Sevgi, tüm Işığın Savaşçıları için gereklidir. Sevginin tüm Bilgeliğin anahtarı olduğunu bilirler. Aşk evrenin dilidir. Metroda bir gülümseme, bir kucaklaşma, dostça bir el sıkışma, karanlığa karşı güçlü silahlar olabilir.

5.İç Korkularını Evcilleştirirler.

Korkusuz yaşamak imkansız olabilir. Ancak bu, bu gölgeleri evcilleştirmek ve tüm potansiyellerini kullanmak için büyük çaba göstermedikleri anlamına gelmez. Ruhsal Savaşçı, başkalarının bakmaya korktuğu yerlere bakacak ve herkesin kabul ettiğinden daha ileri gidecektir.

6.Hayat Tekrar Tekrar Başlar.

Ruh Savaşçıları Anka kuşları gibidir. Yakılabilirler ama yok edilemezler. Hayatları defalarca alt üst olabilir ama nefes aldıkları sürece bitmezler. Nefes almayı bıraktıklarında bile, aydınlanmış ruh rehberleri olarak yaşayanları etkilemeye devam edebilirler.

Your Page Title

7.Manevi Bir Savaşçı Savaşlarını Seçer.

Değiştirilecek çok şey var ama onları aynı anda değiştiremeyiz. Sabır altın bir erdemdir. Manevi bir savaşçı enerjisini boşa harcamaz, akıllıca harcar. Bu nedenle, harekete geçme zamanını bekle. Onlar Işığın bilge güçleridir. Kendilerine sevgi ve saygıyla davranırlar. Amaç dünyayı değiştirmek ve bunu yapmak için mümkün olduğunca mükemmel durumda olmaları gerekiyor.