Şifa Enerjisi Gönderme – Herkesin Uygulayabileceği Kolay Adımlar

Şifa enerjisi, bir insanın zihinsel, fiziksel ve ruhsal iyiliğini sağlamak amacıyla vücudun ince enerji sistemlerini manipüle eden bir şifa yöntemidir.

İnsan vücudu, Evren ile uyumlu tam bir enerji sistemidir. Vücuttaki herhangi bir dengesizlik, hastalığa yol açan enerji akışında engel oluşturur. Aslında şifa enerjisi, vücut içindeki enerji akışının engellenmeden hareket etmesini sağlamaya çalışıyor.

Enerji, bedenin altında yatan altyapıdır. Vücut enerji sistemini yaratmaz, bedeni yaratan enerji sistemidir. Enerji alanı, sağlığı ve iyileşmeyi düzenleyen akıllı bir sistemdir. Enerji sisteminin sağlığı veya eksikliği zihin, beden ve ruhun sağlığında yansıtılır.

İyi sağlık, pürüzsüz bir enerji akışı, düşünce, konuşma ve eylemlerin uygun şekilde hizalanması ile dengeli bir enerji alanının sonucudur. Vücut sağlıksız olduğunda, belirli hastalığa karşılık gelen enerji alanlarının tanımlanması ve düzeltilmesi gerekir.

Şifa enerjisi göndermek, herkesin yapabileceği bir şeydir. Bu gücün kilidini açmak için özel bir eğitime, ömür boyu süren bir ruhsal deneyime veya uzman bir danışmana ihtiyacınız yok.

Şifa enerjisini bir travma yaşayan ya da yas tutan tanıdığınız birisini iyileştirmek veya bir insan olmanın günlük zorlukları konusunda onlara yardım etmek için kullanabilirsiniz.

Basit bir süreç olsa da, iyileştirme ve geliştirme bir çok yöntem var. Doğuştan gelen iyileştirme gücünüzü kullanmanıza yardımcı olmak için, hazırlamış olduğum bu adımları kullanabilirsiniz.

Birine Şifa Enerjisi Göndermek

Birisine şifa enerjisi göndermek için adım adım bir rehber arıyorsanız, bunu bu videoda bulacaksınız. Ama başlamadan önce, neden bazı durumlarda neden buna ihtiyaç duyduğumuz hakkında biraz daha fazla şey bilmelisiniz.

Güçleri anlamak, birlikte çalıştığınız başarının anahtarıdır.Hepimiz kozmik enerjiye sahibiz. Bize bilinç, niyet, duygu veren şey budur-var olmamızı ve hareket ettiğimiz ortamı sağlayan şeydir.

Bu enerji içimizde, ama aynı zamanda ince vücudun yedi birincil çakra tarafından oluşturulan aura denilen vücut etrafında bir alan olarak var. Bu tamamen bizim enerji sistemimizdir ve enerji sistemimiz negatif enerjiye karşı savunmasızdır.

Negatif enerji oluştuğunda, hafif baş ağrıları, yorgunluktan ağır zihinsel ve fiziksel problemlere kadar değişen semptomlar yaşayacaksınız.

Her bir parçanız enerji sisteminizden etkilenir ve onunla yönetilir, bu nedenle yaşamınızın hiçbir parçası aldığınız negatif enerjiye dokunmaz.

İyileşmenin büyük bir önemi vardır. Kendinizi iyileştirmek, dişlerinizi fırçalamak, vitaminlerinizi almak ve egzersiz yapmak kadar önemlidir.

Ne yazık ki, bazı insanlar yeteneklerinden dolayı daha fazla negatif enerji emerler.

Yardımınıza ihtiyacı olan birine şifa enerjisi göndermek, zor zamanlarında onları desteklemenin harika bir yoludur.

Zihniniz, travma, yok olma veya hastalık halindeyken manevi sağlığınızı korumak zordur, bu yüzden yardım elini tutmak her zaman iyidir.

Şifa Enerjisini Göndermek İçin Adım Adım Kılavuz

1. Adım: Özel Bir Alan Hazırlayın

Öncelikle özel bir alan hazırlamanız gerekmektedir. Özel bir alan oluşturmak için özel bir şeye ihtiyacınız yok – kendinizi rahat, güvende ve merkezde hissettiğiniz ve rahatsız edilmeyeceğiniz herhangi bir yer olabilir.

İdeal olarak ev daha iyi olur ama doğada da bir yer olabilir. Nerede olmak istediğinize karar verirseniz verin, sıcak, konforlu ve misafirperver olduğundan emin olun.

Sakin bir müzik ya da doğanın sesini dinleyin. Tütsü ve mumlarınızı yakın ve kullanmak istediğiniz kristalleri ya da değerli taşları seçin. Kristalleri kullanmak için, niyetinizi şu şekilde belirlemelisiniz: “Şifa enerjisi göndermek için…”

Adım 2: Enerjinizi Temizleyin

Şifa enerjisi göndermeden önce, auranızı temizlemeniz gerekir. Herkes sadece yaşamdan kötü enerjiyi alır. Hoş olmayan bir meslektaş, aile stresi ve sosyal baskı, günün sonuna kadar yükünüzü arttırabilir.

İsterseniz yere oturun, bir yastık kullanın. Gözlerinizi kapatın ve nefes alın.

Solunumunuza konsantre olun. Buradaki düşünce, fiziksel bedeninizin kontrolünü ele almak, zihin, beden ve ruh arasındaki bağlantıyı güçlendirerek hareket etmektir.

Omurganızı yönetebildiğiniz kadar düz tuttuğunuzdan emin olun. Bunu yapmak enerjinin tıkanıklık olmadan akmasını sağlar.

Burnunuzdan her nefes aldığınızda, göğsünüzde toplanan negatif enerjiyi düşünün.

Sonra nefes verirken, o karanlığın nefesinizi rüzgara kadar takip etmesine izin verin.

Adım 3: Titreşimlerinizi Arttırın

Titreşimlerinizi olabildiğince yükseğe çıkarmanız gerekir. Bunu yapmanız gerekli çünkü enerji potansiyel yasaları ile çalışır, yani daha düşük titreşim enerjisine doğru “aşağı akış” anlamına gelir.

Zaten yüksek titreşim frekansınız olsa bile, en iyi şekilde yararlanmak için kendinizi biraz pompalamalısınız.

Kök çakranıza odaklanın ve Vücudunuzdan yukarı doğru çıkan bir ışık akışını görselleştirin.

Çakralarınızı yükselterek ve titreşimlerinizi yükselterek sizi doldurmasına izin verin.

Adım 4: Şifa Enerjisini Hazırlayın

Ellerinizi göğsünüzün önünde bir araya getirin ve birlikte ovalayın. Avucunuzdaki enerjiyi hissedin. Şifa göndereceğiz kişiyi, acılarıyla empati kurarak canlandırın.

Bu noktada, gönderdiğiniz ışığın rengine karar vermeniz gerekir:

Beyaz – Manevi veya genel şifa.
Turuncu – Fiziksel iyileşme.
Mavi – Duygusal iyileşme
Mor – Negatif enerjilerden koruma.
Yeşil – Kalp şifası

İndigo: sezgi, duyarlılık, sadakat, görselleştirme.
Sarı: sevinç, mutluluk, heyecan, eğlence.
Kırmızı: topraklama, coşku, aksiyon dolu, güç, irade.
Gri: Eril ve dişil enerjilerin dengelenmesi, yatıştırıcı, sakinleştirici.
Kahverengi: maddi başarı, konsantrasyon, çalışma, koruma, güç, güven.
Siyah: topraklama, bilinçdışı zihin, gizem, derin meditasyon, koruma, rahatlık, güç.

Avuç içlerinizi renkli kıvılcımlarla çatırdağını gözünüzde canlandırın,ellerinizi yavaşça birbirinden ayırırken, elleriniz arasında bir şifa topu oluşturun.

Eğer Bu bölüm sizin için zorsa, ellerinizi birkaç kez hızlı ve sert bir şekilde çırpın, enerjiyi bir flaşla başlatacaktır.

Adım 5: Şifa Enerjisi Gönderin

Hedeflediğiniz kişinin görüntüsünü kalp çakranıza odaklanırken tutun.

Topladığınız süre boyunca topu göğsünüze doğru getirin.

Bir sonraki nefes vermede, ışık topunu ileri ve spiritüel düzlemin içine doğru itin, fiziksel olarak enerji salınırken ellerinizi ileri doğru hareket ettirin.

Şifa Enerjisi Gönderdikten Sonra

Şifa enerjisi gönderildikten sonra, enerjinizi topraklayarak kendinizi şarj etmeniz önemlidir. Bunun için doğada yürüyüş yapın, meditasyon yapın, rahatlatıcı bir banyo yapın veya vücudunuzu bazı sağlıklı yiyeceklerle besleyin.

Başkalarına şifa enerjisi göndermek çok güçlü bir araçtır ve fiziksel olarak yanlarında olamadığınızda onlara yardım etmenin harika bir yoludur.

Şifa enerjisi göndermekle ilgili hatırlanması gereken birkaç şey var.

İyileştirme enerjinizin kalitesi sizinle başlar, bu nedenle fiziksel olarak hasta olduğunuzda veya duygusal olarak drene olduğunuzda şifa enerjisi göndermekten kaçının.

Şifa enerjisini gönderdiğiniz kişiye söylemeniz gerekmez, ancak söylerseniz, enerjiyi almaya daha açık hale gelebilirler.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Şifa enerjisi sevgiyle gönderilmelidir. Kendinizi bu enerjiyi gönderdiğiniz kişiye karşı olumsuz duygular hissederken bulursanız, durmanız gerekir.