Şimdiki Hayatınızı Anlamak İçin Geçmiş Yaşamlarınızı Nasıl Hatırlarsınız.

Geçmiş yaşamlar ve reenkarnasyon birbiriyle bağlantılıdır, ancak geçmiş yaşamlarınızı araştırmadan önce, reenkarnasyonu anlamanız gerekir.

Reenkarnasyon, ölümden sonra ruhunuzun başka bir bedende yeniden doğmak için geri geldiği süreçtir. Bu döngü, ruhunuz ruhu ilerletmek için ihtiyaç duyduğu tüm dünyevi dersleri öğrenene kadar tekrarlanır.

Bazı eski uygarlıklar da Mısır, Yunan ve Roma imparatorlukları dahil olmak üzere reenkarnasyona ve ölümden sonraki hayata inanıyor.

Bu yazıda, geçmiş yaşamlarınızın, şimdiki yaşamınızı nasıl etkilediğini ve geçmiş yaşam okumalarının size nasıl yardımcı olabileceğini öğreneceksiniz.

Geçmiş Bir Hayat Nedir

Geçmiş yaşam, başka bir bedende daha önce yaşanmış bir yaşamdır. Hepimiz daha önce farklı bir zamanda ve farklı bir bedende yaşadık.

Önceki yaşamınızda, ruhunuz geçmişte farklı bir dönemde farklı bir fiziksel bedende yaşadı. Ruhunuz sabit kalır ve yalnızca fiziksel bedeniniz ve kişiliğiniz bir yaşamdan diğerine değişir. Ruhunuz her enkarnasyonla yeni dersler öğrenir.

Daha Önce Herhangi Biri Olabilirdin.

Geçmiş yaşamlarınızda herhangi biri olabilirdiniz. Bazı insanlar geçmişte Kraliçe I. Elizabeth, Kleopatra, Napolyon vb. Gibi tarihi bir figürdü.

Belirli kültürler, dönemler veya çevre için belirli bir yakınlık veya açıklanamaz bir çekim, ruhunuzun önceki yaşamda deneyimlemiş olabileceği geçmiş yaşamın bir işaretidir.

Geçmiş Yaşamınızdaki Olaylar Sizi Nasıl Etkileyebilir?

Mevcut yaşamınız geçmiş yaşamınızdan etkilenir çünkü ruhunuz diğer birçok yaşamdan gelen bilgelik ve yaralardan etkilenir. Mevcut hisleriniz, kişilik özellikleriniz ve davranışlarınız, geçmiş reenkarnasyonlarınızda yaşadığınız olaylarla şekillendi.

Geçmişte asla tam olarak çözülmemiş bir deneyim yaşadığınızda, tanınana, işlenene ve serbest bırakılıncaya kadar mevcut yaşamınızı etkilemeye devam edecektir. Bu çözülmemiş deneyimler, kolayca açıklanamayan duygular, takıntılar, fiziksel rahatsızlıklar, alışılmadık korkular veya kafa karıştırıcı modeller olarak ortaya çıkabilir.

Açıklanabilir bir nedeni olmayan garip bir fobi veya sinir bozucu bir model, günümüze sızmış olası bir geçmiş yaşam koşulunun belirtisi olabilir. Durdurma çabalarınıza rağmen bu şeyler sürekli devam edecek.

Bu deneyimlerin nereden geldiğini tekrar gözden geçirmeye ve neden oldukları sorunlara dönüşen bir dizi olay hakkında bir fikir edinmeye yardımcı olur. Bu yeni bakış açısını bitmemiş işleri tamamlamak için kullanabilirsiniz, böylece hayatınıza devam edebilirsiniz.

Geçmiş Yaşam Bilgileri Bu Hayatta Size Nasıl Yarar Sağlayabilir?

Geçmiş yaşam deneyimlerinizi hatırlamak, hayatınızı şimdiki zamanda tam olarak yaşamaktan alıkoyan sorunları çözmenize yardımcı olabilir. Geçmiş yaşam anlayışları, ruhunuzun yolculuğu hakkında size bilgiler verebilir. Geçmiş deneyimlerden edindiğiniz bilgiler, hayatta daha iyi seçimler yapmanıza yardımcı olabilir.

Bazı insanların mantıksız gördüğü açıklayamadıkları korkuları ve fobileri vardır. Bu fobiler ve korkular, özellikle akraba iseler, bir yaşamdan diğerine taşınabilir. Örneğin, geçmiş yaşamınızda boğulduysanız, bu yaşamda mantıksız bir su veya yüzme korkunuz olabilir. Bu korkuların ve zorlukların nereden kaynaklandığını bilmek, istediğiniz hayatı yaratmak için anlamanıza ve onların ötesine geçmenize yardımcı olacaktır.

Geçmiş yaşamlarınıza bakmak da fiziksel ve duygusal iyileşmeye yardımcı olabilir. Zorlantılar, baş ağrıları, fiziksel sorunlar ve duygusal sorunlar gibi sorunlarınızın altında yatan nedenlerle başa çıkmanıza olanak tanır.

Gizemli acılar ve fiziksel rahatsızlıklar, geçmiş bir yaşamın bilinçaltı anıları da olabilir. Suçluluk da hayatımızda önemli bir rol oynar. Korku, öfke ve keder bastırılırsa suçluluk duygusu yaratırlar. Geçmiş yaşam bilgileri, önceki enkarnasyonlarda yaratılmış olan herhangi bir suçu bırakmanıza yardımcı olabilir.

Şu anda dahil olduğunuz biriyle geçmiş yaşam ilişkilerini hatırlamak, ilişkideki olumsuz kalıpları tanımanızı sağlar. Bu kalıpları kırmanıza veya iyileştirmenize izin verir. Aşk-nefret ilişkilerinin nereden kaynaklandığını anlayacaksınız.

Geçmiş Hayatınızda Kim Olduğunuzu Keşfetme Teknikleri

Geçmiş yaşamınızda kim olduğunuz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, öğrenmek için bu yollara bir göz atın.

Rüyalar, Kabuslar ve Déjà vu

Tekrarlanan rüyalar ve kabuslar geçmiş yaşamlarınıza ipuçları sunabilir. Rüyalarımız ve kabuslarımız bilinçaltı ya da bilinçsiz zihnimizin çıktısıdır.

Bir yer tanıdık geliyorsa, daha önce orada bulunmamış olsanız bile, muhtemelen başka bir yaşam boyunca orada ikamet etmişsinizdir. Bu dejà vu, aynı zamanda kim olduğunuza dair bir ipucudur.

Rüyalarınız veya deja vu’nuz olduğunda kim olduğunuzu öğrenmek için sezginizi takip edin.

Tarihsel ve Kişisel Tercihler

Kim olduğunuzu öğrenmenin bir başka yolu da tarihsel ve kişisel tercihlerinizi incelemektir. Örneğin, Asya kültürüne, Kelt eserlerine veya 19. yüzyıla büyük bir yakınlığınız olabilir. Bunlar geçmiş yaşam kimliklerinize dair ipuçları olabilir.

Geçmiş Yaşam Regresyonu ve Psişik Okumalar

Geçmiş yaşam gerilemesi, önceki bir yaşamı ortaya çıkarmak için bilinçaltı zihninize dokunmanın bir yoludur. Hipnoz, sizi mevcut yaşamınızdan bir önceki yaşamınıza geri götürecektir. Seans sırasında dokunabileceğiniz, iyileştirilmesi gereken sorunları veya güçlü yönleri keşfedebilirsiniz.

Psişik okumalar, nitelikli bir psişik ile yapıldığında, size kim olduğunuzu da söyleyebilir. Bir psişik, ruhunuz hakkında bilgi içeren Akaşik Kayıtlarınıza, şimdiki yaşam da dahil olmak üzere geçmiş yaşamlarınız hakkındaki her şeye erişebilir.

Geçmiş Yaşam Okumaları Geçmiş Yaşamlarınız Hakkında Daha Fazla Bilgi Almanıza Nasıl Yardımcı Olabilir?

Geçmiş yaşam okuması sırasında, bir psişik, Akaşik kayıtlarınıza erişmek için yeteneğini ve ruhsal armağanlarını kullanarak kim olduğunuz, ne yaptığınız, neden belirli korkularınız ve fobileriniz olduğu ve ayrıca sizin geçmiş yaşamlarınız hakkında birçok şeyi anlatmak için kullanır.

Bugünkü yolculuğunuzu etkileyen geçmiş yaşam olaylarını, karmik borcu ve ruh sözleşmelerini ortaya çıkaracaktır. Okumanız sırasında size ifşa edilen geçmiş yaşam koşulları ve bilgiler, duygusal olarak iyileşmenize ve yaşamınızda ilerlemenize yardımcı olabilir.

Kim olduğunuza erişim kazanmak, gizli becerilerinizi ve yeteneklerinizi ortaya çıkarabilir, zihinsel engelleri kaldırabilir, ilişkileri sevme ve yaşama yeteneğinizi artırabilir.

Geçmiş yaşam okumanız için bir psişik seçerken araştırma dikkatlice yapılmalıdır. Tüm psişikler dürüst, yetenekli veya güvenilir değildir.

Sadece saygın bir psişik ile çalışmak önemlidir çünkü o, Akaşik kayıtlarınızı okuyarak kim olduğunuzun en derin kısımlarını araştıracaktır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Geçmiş yaşamlar çok gizemli görünüyor, ancak geçmişte kim olduğunuzu öğrenmek size şu anda kim olduğunuzu daha iyi anlamanızı sağlayabilir ve kim olmak istediğinizi keşfetmenize yardımcı olabilir.