TİTREŞİMİNİZİ YÜKSELTMENİN SIRRI: EVREN DOĞRU İNSANLARI VE BOLLUĞU GÖNDERMEKLE YANIT VERİR

ARABADA RADYO DİNLEDİĞİNİZDE VE DUYDUĞUNUZ MÜZİĞİ SEVMEDİĞİNİZ DE NE YAPIYORSUNUZ? TABİİ Kİ KANALI DEĞİŞTİRİYORSUNUZ! BİRÇOK İNSANIN FARK ETMEDİĞİ ŞEY, HAYATIMIZIN SORUMLULUĞUNU AYNI ŞEKİLDE ALABİLMEMİZDİR. ŞU AN YAŞADIĞINIZ HAYATI SEVMİYOR MUSUNUZ? O ZAMAN FREKANSINIZI DEĞİŞTİRİN. HAYATINIZIN KANALINI DEĞİŞTİRİN.

Çekim Yasası’nı kullanmanın anahtarı, duygusal frekansınızı nasıl yükselteceğinizi bilmektir. Peki duygusal frekansımızı nasıl yükseltiriz.

HEPİMİZ ENERJİDEN OLUŞUYORUZ

Siz de dahil olmak üzere bu evrendeki her şey enerjiden oluşur. Düşüncelerimiz de en saf enerjiden başka bir şey değildir. Evrenin sürekli tepki verdiği bu enerji, kendisini üzerinde planladığımız ve büyüttüğümüz enerjilerle hizalamak, bize daha fazlasını sağlamak için çabalar .Bu da bizim frekansımızdır.

Bunun nedeni ve çekim Yasasının – bize daha fazlasını vermek için ‘frekansımızı’ eşleştirmesi – çalışma Şeklimizdir-frekanslarımızı yükseltmek için çalışmak oldukça önemlidir.Kendimizi korku, öfke, üzüntü veya genel karamsarlık gibi olumsuz enerjilerle ve duygularla doldurduğumuzda – frekansımız azalır ve evren bu konuda genişleyebilir ve hayatımızda daha fazla olumsuzluk teşvik edebilir.Ancak, pozitiflik ve sevginin düşünceleri ve eylemleri ile frekansımızı yükseltmeye çalıştığımızda-hayatımız daha neşeli ve sevecen olur.

FREKANSINIZI YÜKSELTMEK KOLAYDIR-SADECE AŞAĞI ÇEKMEYİ BIRAKMANIZ YETERLİDİR

Sorunlar, frekansınızı yükseltmeye çalışmaz – sonuçta, kendimize karşı olumlu olduğumuz zaman, frekanslarımız ve enerjilerimiz her zaman en yüksek ve en olumlu olmak için çabalıyorlar.Ancak, günlük stres ve endişe duyduğumuzda Yaşam bizi duygusal frekansınız aşağı çekildiğini etkiler.

Sadece en saf ve en yüksek frekanstasınız, sadece bazı şeylerin olmasına izin verin ve gerçek benliğinizi dinlemeye başlayın. Bunu yapmak için tek yapmanız gereken kendi yolunuzdan çıkmak; direnişten kurtulmak, hayatınızda yanlış olabilecek her şeye dikkat etmeyi bırakmak ve bunun yerine, hayatınızda doğru giden her şeye odaklanmaktır.

Frekansınızı serbest bırakmanın ve yükselmesine izin vermenin bazı yolları

DÜŞÜNCELERİNİZİ DİNLEYİN

Mutluluk sanatı, farkındalık ve düşüncelerinizi yakından dinleme yeteneğinde yatmaktadır. Düşünceleriniz pozitif mi, olumsuz mu? Eğer olumsuz olursa, onları daha olumlu ve canlandırıcı olanlara nasıl dönüştürebilirsiniz? Bir daha ki sefere, frekansınız azalıyormuş gibi hissediyorsanız, düşüncelerinizi dinlemek için bir dakikanızı ayırın. Hoşunuza gitmeyecek bir şey düşünüyorsanız, bu düşünceyi kafanızdan çıkarın ve onun yerine istediğiniz başka bir şeyi düşünün.

DERİN NEFES ALIN

Derin nefes aldığımızda, bedenlerimiz boyunca sakin ve iyi hissetme duyguları dağılır. Hepimizin durup birkaç derin nefes alma kabiliyetimiz var. Yani, nerede ve ne zaman önemli olursa olsun, olumsuzluktan bıkmış hissetmeye başlıyorsanız, uzun, derin bir nefes alıp verin. Duyduğunuz rahatlama frekansınızı yükseltmeye yardımcı olabilir.

SEVDİĞİNİZ ŞEYLERİ YAPIN

Mümkün olan en yüksek frekansı yaymayı düşünüyorsanız, tutku ve mutluluk anahtarıdır. Bu iki duygu, yayabileceğimiz en büyük pozitif enerji seviyelerini kanalize eder; tam bir mutluluk ve neşe hissi yaşarken, hayatınızda herhangi bir negatif enerjiye yer yoktur. Yani, eğlenceli bir şeyler yapmalısınız! Sevdiğiniz bir şeyi yapmaktan zevk almak için her gün kendinize biraz zaman ayırın. Bunu yapın ve frekansınız en yükseğe çıkmak için serbest bırakılsın.

MEDİTASYON

Meditasyon, aklınızı olumsuz düşüncelerden arındırmaya yardımcı olur. Bu nedenle, enerjilerinize meditasyon yaptığınız her zaman nötr durumlarına döndürülür – frekansınızın sürekli olarak çabaladığı yüksek duruma yükselmesine izin verir.

ŞEKERLEME YAPIN

Meditasyona benzer şekilde, uyuduğumuzda, aklımız frekansımızı etkileyen birçok düşünce ve duygudan arındırılır. Bu, doğal olarak yüksek titreşim durumuna geri dönmesini sağlar. Çoğumuzun bileceği gibi, uyuduktan sonra her şey genellikle daha iyi olur – ve bu bizim frekanslarımızın doğal yüksekliklerine geri dönüşünün bir sonucudur.

Your Page Title

Frekansınızı arttırmayı başardıysanız nasıl anlayacaksınız? Bunu bileceksiniz, çünkü kendinizi iyi hissedeceksiniz! Çekim Yasası ile daha fazla mutluluk elde etmek için frekansınızı yükseltmek, en iyisini hissetmeye çalışmakla ilgilidir. Ne kadar iyi hissederseniz, frekansınız o kadar yüksek olabilir; ve frekansınız ne kadar yüksekse, o kadar iyi hissedersiniz. Bu bir kazan-kazan durumudur!