Yükseliş Yolunu Ortaya Çıkarmak – Ruhsal Yükselişin 6 Aşaması

Yükseliş süreci, sınırlı bir 3D fiziksel varlık olarak yalnızca fiziksel olana odaklanmaktan ruhsal doğanın, gücünün ve ışığının tam farkındalığına geçerken yaşadığın şeydir.

Yükseliş seviyelerinde ilerledikçe, açık kalbin ile yeniden bağlantı kurar, daha büyük bir amaç ve uyanış duygusu kazanır ve yüksek benliklerinle bağ kurarsın. Bu adım tam bir bütünlüktür ve ilahi ışık kaynağı ile bağlantı gerçekten çok güzeldir.

Yükselişin 6 Farklı Aşaması:

1.Kendi Kendini İnceleme

Yükselişin ilk aşaması kendi kendini incelemedir. Çevrendeki dış dünyayı sorgulamaya başladığın yer burasıdır. Kendine ‘Ben gerçekten kimim? Burada göründüğünden daha fazlası var mı?’ gibi sorular soruyorsun.

Toplumun, medyanın ve belki de ailemin bana söylediği fiziksel gerçeklikten daha fazlası var mı? Gerçekten neden buradayım? Başka bir şey olmalı.

2.Manevi Çalışma

Düşünmeden sonra çalışma gelir. Kendine sorular sormaya ve seni ruhsal çalışma olan ikinci aşamaya götürecek cevapları aramaya başlarsın. Spiritüel kitaplara dal, internette araştırma yap, kurslara kaydol, rehberli meditasyonlar, kanallar veya programlardan seç.

Öğrendiklerini şu soruları yanıtlamak için kullanabilirsin: “Ben gerçekte kimim? Gerçekten neden buradayım?

3.Başkalarının Hizmetine Girmek

Gerçekte kim olduğunu ve dünyaya bir şeyi nasıl geri verebileceğini daha çok anlamaya başlıyorsun. Bazı ruhsal kavram ve fikirlerde ustalaşmaya başlarsın. Yani onları başkalarıyla paylaşıyorsun. Öğrenme ve öğretme döngüsünün gerçekleştiği yer burasıdır.

Yoluna hizmete girer girmez, hala öğreniyor, büyüyor, meditasyon yapıyor, içine bakıyor ve ışığınla yeniden bağlantı kurmak için elinden geleni yapıyorsun. Başkalarına hizmet etmenin, gerçekten burada olmanın büyük bir parçası olduğunun farkındasın.

Bu hizmet yürekten gelir. Başkalarından bir şey elde etme girişimi değildir. Bunun nedeni, uyandığın, yandığın ve kalbin açıldığı içindir. Yolunda ilerlemeye devam ederken başkalarına hizmet etmek, yardım etmek ve rehberlik etmek istiyorsun.

4.Kalbinin Aydınlanması

Başkalarına hizmetin ve geçmişteki olumsuz kalıplardan, duygulardan ve sınırlayıcı inançlardan sürekli arınman yoluyla, kalbin gerçekten açılır. O yanar ve ilahi ışıkla dolar. Kelimenin tam anlamıyla kalbinin merkezinden uyanırsın.

Kalbin açık olduğunda, o ışık yukarı doğru yükselebilir, boğazını açabilir ve ilahi rehberliği duyma ve ruh alemlerini dinleme yeteneğini açabilir. Psişik görüşünü veya sezgini açarak üçüncü gözüne gitmeye devam et.

Kaynakla doğrudan bağlantını deneyimleyebilmen ve hizmet etmeye devam etmek, tüm ışığınla parlamak, tamamen uyanmak ve olduğun her şeyi bedenlemek için kalp temelli bir niyetle hayatı yaşamaya başlamak için devam et.

Şimdi hayatı bir aşk halinde yaşıyorsun. Her an bağışlayıcılığa akıyor, minnettarlığa uyum sağlıyor ve sevgiyi seçiyorsun. Bu, korkudan uzaklaşmak, titreşen duygu ve deneyimleri azaltmak ve sevgiyi somutlaştırmak anlamına gelir. Bu sayede, olduğun tüm ışığı bedenlersin.

5.Yol Göstermek

Manevi ve psişik hediyelerin, sezgilerin ve gerçekten odaklandığına dair derin bir anlayış sayesindedir. Hizmetin etkinleştirildi. Yalnızca daha neşeli, bolca ödüllendirici ve tatmin edici bir şekilde hizmet etmekle kalmaz, aynı zamanda başkalarına daha etkili bir şekilde hizmet edebilir, sevebilir ve yardım edebilirsin.

Bu, gerçekten patika izi olan bir sonraki aşamaya girdiğin zamandır. Hayatı açık bir kalple yaşıyorsun ve hizmetin aracılığıyla öğrettiğin mesajın bir temsilcisi olmak için öne çıkıyorsun.

Sen sadece öğrenip öğretmekle kalmıyorsun, şimdi açık kalbinden somutlaştırıyor, parlıyor ve paylaşıyorsun.

6.Kaynakla Tanışın

Bu tam bir çok boyutlu tezahürdür. Bu fiziksel olanın çok ötesinde. İnanılmaz derecede geniş. Bilincin ve mevcudiyetin kaynağının bu tam enkarnasyonunda şu anda yaşayan kimseyi tanımıyorum, ama burası yükseliş yolunun gittiği yerdir.

Burası, ilahi olanı fiziksel formda bedenlemenin mevcut olduğu ve yükselenler olarak bulunduğumuz yerdir. Hepimiz bu saf tam kaynak ışık bağlantısına geri dönüyoruz. Bundan sonraki aşama fiziksel bir ifadenin dışındadır. Fiziksel bedeni terk etmek ve tamamen kaynağa dönmekle ilgilidir.

Your Page Title

Belki o anda bir yıldız olmak ya da başka bir galaksiye ya da başka bir şeye girmek istersin. Geri dönüyorsun ve kaynakla tamamen yeniden birleşiyor ve yeni bir yolculuğa çıkıyorsun; Yeni bir varoluş.