Ruhunuzun İkiz Alevinizle Bağlanmaya Hazır Olmamasının 9 Nedeni

Hepimiz ikiz alevimizle gerçek bir düzeyde bağlantı kurmak istiyoruz, böylece birlikte olabiliyoruz ama bu her zaman ideal değil. Bu dünyada, çok şey yaşıyoruz ve ikizimizle yolculuğumuzun daha düzgün olması için olmamız gereken yere varmalıyız.

Ruhunuz hazır değilse, ikizinizle romantik bir seviyede olmak işe yaramayacaktır. Siz ve ikiziniz, önünüzdeki duruma hazır olmalı ve yarı yolda gerçekten birbirinizle tanışmaya istekli olmalısınız. Bu, kelimenin hiçbir anlamıyla kolay olan bir şey değil.

İkiz alev bağlantıları güçlü ve şaşırtıcı olsa da, kafa karıştırıcıdır ve doğru bir şekilde olması da zordur. Kendinizi mükemmel olmaya ne kadar zorlarsanız, ikizinizin istediğini veya ihtiyaç duyduğunu düşündüğünüz kişiye dönüşürseniz, sizden o kadar çok kaçacaklarını göreceksiniz. Genel olarak bu dinamik, hayatın bir noktasında hepimizin kabul etmesi gereken bir zorluktur.

Bütün bunlar söylendiğinde, işlerin neden çalışmadığına dair sebepler var. İkizinizle işlerin yürümesini istiyorsanız, önce kendiniz üzerinde çalışmanız gerekir. Ruhunuzun işleri geride tutan kişi olup olmadığını öğrenin ve doğru şekilde ilerleyebilmeniz için yapmanız gereken değişiklikleri yapın.

Ruhunuzun İkiz Alevinizle Doğru Şekilde Bağlanmaya Hazır Olmamasının 9 Nedeni:

1. Hala Karmik Borçlarınızı Ödüyorsunuz.

Hepimizin bir düzeyde üzerinde çalışmamız gereken karmik borçları var ve bazı insanların diğerlerinden daha fazlası varken, bunlarla çalışmak önemlidir. Bu tür şeyler görmezden gelebileceğiniz bir şey değildir. Görmezden gelirseniz, hayatınızın tüm alanlarını etkileyecektir.

2. Bir Ruh Bloğuyla Uğraşıyorsunuz.

Bir ruh bloğundan geçiyorsanız, sizi ikizinizden muazzam şekillerde alıkoyacaktır. Bu, ikizinizle gerçekten rezonansa giremeyeceğiniz anlamına gelir. Bunun üstesinden gelmek kendi başına kolay bir başarı değildir, ancak muazzam bir şekilde büyümenize yardımcı olacak bir şeydir.

3. İkiz Alev Ve Ruh Eşi Arasında Bölünmüşsünüz.

Bazen hem ruh eşimizi hem de ikiz alevimizi aynı hayatta buluruz ve ikisi arasında seçim yapmak kolay değildir. Biri diğerinden çok daha dengesizdir. Ama sonunda bu hayatta sizin için doğru olanı seçeceksiniz, bir süre ileri geri gidebilirsiniz. Bunun kolay bir karar olmadığını biliyorum ama bu hayatta ikizinizle bağlantı kurmazsanız, başka bir yerde olacaksınız.

4. Kendinizi Düzeltmek Yerine, Başkasının Sizi Düzeltmesini İstersiniz.

Bazılarımız, başkalarının bizi düzeltmesini isteyerek yaşamda ilerliyor ve bu, ikiz alevinizden isteyebileceğiniz bir şey değil. Bu tür bir ilişkiye dalmadan önce kendiniz üzerinde çalışmazsanız, ikizinizi kaçırırsınız. Olmanız gereken yerde değilseniz ikiziniz en kötü şeyleri kendi içinde görecek ve bu, içinde yer almak istemediğiniz bir döngü yaratacaktır.

5. Hayata Karşı Ciddi Kin Besliyorsunuz.

Hayatta ilerlerken, tuttuğumuz kinleri bırakmamız önemlidir. Elbette, şu anda kızgın olmak iyidir, ancak karşı karşıya olduğunuz şeylerden vazgeçmeyi reddedemezsiniz. Bu gerçekten size hayal edebileceğinizden çok daha fazla şekilde zarar verecektir.

6. Henüz Değerinizi Bilmiyorsunuz.

Değerinizi bulmak önemlidir, değerinizi ne kadar çok bilirseniz, gerçek bir ilişki için o kadar hazırlıklı olursunuz. İkiziniz iyi niyetli olsa da, değerinizi bilmediğiniz sürece sınırlarınız konusunda net olmayacaksınız.

7. Kendinizi Ve Önünüzdeki Durumu Diğerlerinin Karşı Karşıya Olduğu Durumlarla Karşılaştırmaya Devam Edersiniz.

Siz herkesle aynı değilsiniz. Hepimiz hayatımızı farklı bir şekilde yaşıyoruz. Kendinizi diğer insanlarla karşılaştırmak sizi hiçbir yere götürmez.

8. İkizinizi Düzgün Görmüyorsunuz.

Bazen hayatta ikiz alevlerimizi düzgün görmeyiz. Bu her zaman yardımcı olabileceğimiz bir şey değil ama bizi engelliyor. Ruh düzeyinde, ikizinizi gerçekten tanımadan önce kendinizi tanımalısınız çünkü ikiniz bir ve aynısınız.

Your Page Title

9. Beklentileriniz Çok Yüksek.

İkiz aleviniz için çok yüksek beklentileriniz varsa, hayal kırıklığına uğrayacaksınız ve ikizinizle birlikte olmak kolay olmayacak. Birbirinizi gerçekten tanımak için zaman harcamaya istekli olmalısınız. Tanıdık hissedecek olsanız da, işleri gerçekten karmaşık hale getirebilecek çelişkili özelliklere sahip olacaksınız.