Kasım – Aralık 2021 Tutulma Koridoru: Hayatını Daha İyi Hale Getirmek İçin Şu Anda Yapman Gerekenler

19 Kasım’da 2021’in son tutulma koridoru başlıyor. Bu yazıda, bunun ne kadar dikkat çekici olacağını, hangi güne kadar süreceğini ve bu dönemde hayatını daha iyi hale getirmek için neler yapman gerektiğinden bahsedeceğim.

Tutulma koridorları çok önemli zaman dilimleridir. Ay ve güneş tutulmaları arasında oluşurlar. Astrolojik anlamları oldukça basittir. Şu anda dünyada, ülkede çok önemli küresel değişimler gerçekleşebilir. Temel olarak, olumsuzdurlar, ancak böyle dönemlerde gerçeklik ve kader daha iyiye doğru değiştirilebilir ve bu sadece tüm devletler tarafından değil, aynı zamanda her bir kişi tarafından da yapılabilir.

Tutulmalar Koridorunun Süresi

19 Kasım’da parçalı ay tutulmasıyla başlayacak ve Yay burcundaki tam güneş tutulması günü olan 4 Aralık’ta sona erecek. Görünüşe göre hayatımızı daha iyi hale getirmek için 2 haftamız olacak. Bu, bu yıl tutulmaların son koridoru olacak. Bir sonraki sadece 2022 baharında başlayacak.

Hayatını Değiştirmek İçin Yapman Gerekenler

Dünyaya karşı tutumunu değiştir: Bu sadece hayatının dönüştürülmesi için gereklidir. Tutulma koridorları dönemlerinde duygularımız ve hislerimiz ön plandadır. Bu, en iyisine inanmaya ve şikayetleri bırakmaya başlaman gerektiği anlamına gelir. Önemsiz şeyler için endişelenme. Tüm kötü duygu ve düşünceler, kendine olan güveninden daha hızlı gerçeğe dönüşecektir.

Harekete geç: Tutulma Koridoru, hiçbir şeyin tesadüfen olmadığı bir zamandır. Ay ve Güneş sadece hak edene güç ve şans verir. Deniz kenarında havayı beklemeye değil, alnının teri içinde, her gün çalışmaya çalış. İşe ve ilişkilere yatırılan enerji meyve verecek

Sadece sezgine güvenme: Altıncı his tamamen körelmez, ancak gücü gözle görülür şekilde azalacaktır. Bu, mantığa, kişisel yaşam deneyimine daha fazla güvenmen gerektiği anlamına gelir. Çevrendekilerin tavsiyeleri işine yarayabilir ama onlara dikkat etmelisin.

İyi işler yap: Tutulma koridoru, etrafımızdakilere göre doğru davranmamızı gerektirir. Sadece kendini düşünürsen, insanların davranışları da bencil olacaktır. Ay ve güneş eylemlerini yansıtacak. Gerçekten iyi bir şey yaparak, iki kat iyiliği geri alabilirsin.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Eski olan her şeyden kurtul: Her şeyden önce, alanını kirleten şeylerden kurtul. Birçok astrolog, tutulmalar koridorunda evin çöplerinden temizlenmezse, gelecekte yeni bir şey edinmenin mümkün olmayacağına inanıyor. Aynı şey ilişkiler için de geçerli. Hoş olmayan insanlarla iletişim kurmayı bırakmazsan, önümüzdeki birkaç ay içinde onların üzerindeki etkisi önemli ölçüde artabilir.