Mumların Büyüsü Astral Ve İlahi Güçle Bağlantı Kurar

Evinin ortasına beyaz bir mum yerleştirerek, o evde hareket eden tüm Chi’ler için denge ve uyum sağlarsın.

Eski zamanlarda mumlar, tek aydınlatma şekli olarak kabul edildiler; Yani gecenin karanlığını ortadan kaldırmak için. Bu yüzden meditasyonda ilahi olanla temasa geçmenin bir yolu olarak kullanılmaya başlandılar. Parlaklığı ruhların yolunu aydınlatır ve hatta istekleri veya arzuları Evrene yükseltme gücüne sahiptir.

Doğa ile ilgilidirler, çünkü yandıklarında elementleri birbirine bağlarlar: toprak, su, ateş ve hava, çünkü alev yoluyla katı halden sıvı hale geçerler. Bu nedenle, evrenin gücünü amaçlarımız için odaklamamıza izin veren, astral plan ile karasal plan arasındaki bağlantıyı simgeleyen bir enerji alıcı antendir.

Mumlar birçok şekilde ve farklı amaçlar için kullanılabilir. Örneğin evinin ortasına beyaz bir mum koyarak o evde hareket eden herkes için denge ve uyum sağlarsın. Öte yandan, güneybatıya veya yatak odasına iki kırmızı mum yerleştirerek, çift arasındaki sevgiyi ve tutkuyu beslersin. Deniz tuzu peelingi veya başka türden bir enerji temizliği yapıyorsan, kendini rahatlama durumuna sokmak için banyonda gök mavisi mumları kullanabilirsin.

Ruh haline veya ne istediğine bağlı olarak yoga veya Zen meditasyonu yaparken farklı renklerde kullanabilirsin. Evinin içinde, günlük işlerinde, enerjiyi düzene sokmak ve arındırmak için bir mum yakabilirsin.

Mumlar birçok renkte bulunur ve her biri ile farklı dilekleri harekete geçirebilirsin.

Sarı: para, bağlılık, bolluk, iyi şans.

Turuncu: konsantrasyon, zihinsel berraklık.

Mavi: barış, uyum, iyilik.

Mavi: ruhsal depresyon.

Beyaz: dinlenme, saflık ve maneviyat.

Altın: iş, manevi güç.

Kahverengi: istikrar, güven, disiplin.

Kırmızı: aşk, tutku, güç

Pembe: uyum, tatlılık, aşk

Yeşil: para, iş, refah.

Mor: maneviyat, meditasyon, sakinlik, dönüşüm.

Your Page Title

Gümüş veya gri: para