Bu Günlere Dikkat!!! Eylül Ayının En Tehlikeli 5 Günü

 

Eylül ayının en tehlikeli günleri, özen gösterilmesi gereken günlerdir. Şu anda yıldızların ve gezegenlerin enerjisi yıkıcı olacak, bu nedenle doğruluğu unutmamanız gerekiyor.

Ayın hangi günlerinin tehlikeli olacağını bilmek şüphesiz faydalıdır. Olumlu günlerin bir listesi de Eylül ayının tam bir resmini çekmeye yardımcı olacaktır. Unutmayın ki her kötü gün için en az bir iyi ve mutlu gün vardır. Evren bize asla borçlu değildir.

2 Eylül, Ayın En Tahmin Edilemez Günü Olacak

Bu gün, iki olay aynı anda sorun yaratır. Balık burcundaki Dolunay’dan ve Satürn ile Venüs arasındaki karşıtlığın başlangıcından bahsediyoruz. Keskin düzensiz bir kaotik enerji dalgası bekleniyor. Bu birlik, insanlarda güvensizlik ve korkuların ortaya çıkmasına, komplekslere ve şüphelere yol açacaktır.

Venüs ve Satürn, tamamen farklı karakterlere sahip gezegenlerdir. Gününüz telaşlı, tatsız ve aynı zamanda çok dinamik olabilir. Büyük olasılıkla, özetlenen planlar defalarca başarısız olacaktır. Kendinize ve iradenize güvenmelisiniz.

6 Eylül – İletişim Sorunlarının Günü

Ayın 6’sında Venüs Aslan Burcu’na geçer. Bu, romantik tarihler ve tanıdıklar için elverişsiz bir gün olacaktır. Gezegen, Ateş elementi ile, özellikle Aslan ile başarısız bir şekilde birleştirildi. Bu Burç, bencilliği sembolize ediyor. Bazı iş ve finansal prosedürler için hoş bir gün olabilir, ancak aşk için değil.

Venüs, çoğumuzu daha kendini beğenmiş ve ilkesiz hale getirebilir. Bu romantik randevular için kötü bir gündür. Randevu sorunsuz geçebilir, ancak bunu yapmak için daha fazla enerji gerekir. Risk almak ve geçici olarak yalnız kalmak veya sosyal ağlarda iletişim kurmak, ancak herhangi bir özel hedef olmaksızın daha iyidir. Meslektaşlar ve patronlarla iletişim de zor olabilir, bu nedenle konuyla ilgisi olmayan konuşmalarla çatışmamak ve en aza indirgemek daha iyidir.

10 Eylül – İnsanlar Arasındaki Yanlış Anlaşılma Günü

Küçülen Ay ile İkizler tarafından temsil edilen Hava elementi arasındaki uyumsuzluk, birçok tartışma ve çatışmanın başlangıç ​​noktası olacak. Bu günden itibaren azalacak olsa da, insanların duygusallığını geçici olarak artıracak sorunları ekleyecektir. Bu patlayıcı karışım bir çok soruna neden olacaktır.

Ailedeki kavgalar ve skandallardan kaynaklanan komplolar, sevdiklerinizin gözüne girmemenize ve güvene dayalı bir ilişki sürdürmenize yardımcı olacaktır. Meslektaşlarınızla iletişim kurarken, yalnızca sağduyuya güvenmeniz gerekecek. Tartışmamak ve yükseltilmiş tonlara geçmemek daha iyidir, aksi takdirde güveninizi, iyi şansınızı kaybedebilir, kendiniz ve başkaları için hayatı büyük ölçüde karmaşıklaştırabilirsiniz.

20 Eylül – İç Uyumsuzluk Günü

Akrep Burcu’ndaki aktif ve güçlü Ay’ın ilk günü her zaman en keyifli zaman değildir. Böyle dönemlerde insanların iç dünyası olumsuz duygularla dolar. Öngörülemeyen gecikmeler, planların çökmesi, ilişki sorunları olabilir. Bütün bunlar birçoğunu rahatsız edecek ve endişelendirecektir.

Uzlaşma aramak yerine, insanlar kapanıp savunmaya geçecek. En küçük tutarsızlıkların bile tartışmalara yol açması mümkündür. Başkalarıyla iletişim kurarken, inceliğinizi korumaya değer. Yarı yolda bırakmadan işleri sona erdirmek daha iyidir. Yalnızlık ve dinlenme, bir yığın kötü düşünceyle savaşmaya yardımcı olacaktır.

30 Eylül – Kendini Yansıtma Ve Öz eleştiri Günü

Ayın son günü Balık burcunda büyüyen Ay tarafından yönetilecek. 29. sayı az ya da çok sakinse, 30 Eylül’de geçmişe dalma, bir şey için kendinizi azarlama arzusunda bir artış olacaktır. Astrologlar bunu yapmayı önermiyorlar, çünkü bu tür düşünceler ruh halinin bozulmasına, yeni korkuların ve komplekslerin ortaya çıkmasına neden olacaktır.

Your Page Title

Astrologlar hayata yeni bir bakış açısı bulmayı, melankolik düşüncelerden kurtulmayı tavsiye ediyor. Çalışmak üzüntü ve kaygının üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. Yorgunluk, akşamları yalnız kalmanıza izin verebilir. Böylece kişisel işlerinizi halledebilirsiniz. Bu günlerde kıskançlık gibi duygulardan kaçınmanız gerekebilir.