Evrenin Sırları: Neden Sonsuza Kadar Tek Bedende Yaşayamayız

 

Bilim sürekli olarak yaşamı uzatmanın bir yolunu bulmaya çalışıyor. Sağlığımızı daha uzun süre koruyabiliriz, ancak henüz ölümsüz olamayız.

Birçoğumuz, dünyamızdaki her şeyin evrenin yasalarına göre çalıştığını zaten biliyor. Varlığın sonsuzluğunu ima etmeyen başka bir yasa olduğu ortaya çıktı. Bunu değiştiremeyeceğiz. Sadece kabul edilebilir. Daha sonra, bu dünyada kalmanın neden bizim için sonsuz olamayacağını öğreneceksin.

Ruhun Sonsuzluğu Ve Bedenin Çürümesi

Ruhumuz asla ölmez. Büyümesi ve gelişmesi gerekiyor, bu yüzden burada kesinlikle açık bir soru ortaya çıkıyor. O zaman neden sonsuza kadar ruhlarımızla yaşamıyoruz.

Her şey öğrenmekle ilgili. Ruhun yeni deneyimler yaşaması gerekir. Bu nedenle doğa, insanın dünyada sonsuz bir şekilde dolaşmasını sağlamaz. Her yeni yaşam ruhumuza yeni duygular, bilgi ve bilgelik verir. Kendini ve bu dünyayı tanımanın tek yolu budur. Birçok farklı hayat deneyimlemiş olmak: fakir bir adam, bir kral, bir soyguncu, bir aile babası, vb. Sadece fakir bir insan veya hasta bir insan vücudunu değiştirmeyi ve farklı bir ciltte yaşamayı hayal etmez. Dünyanın en zengin insanları bile yeni duygular istiyor.

Ayrıca ruhunun özünü de hatırlaman gerekir. Çünkü yeni olan her şeyi seviyoruz. Sonsuza kadar yaşamak ilginç değildir. Çeşitliliğe ihtiyacımız var, çünkü ruhun kendisi bunu gerektiriyor.

Zaman Kavramı Sadece Maddi Dünya İçin Vardır.

Ruhun zamanı hiç anlamadığına dair bir görüş var. Ölümden sonra ruhun hayatı daha ileri gitmez. İç bilincimiz sonsuzdur ve zamanın her anında vardır. Ruh, zamanı dördüncü değişiklik olarak algılar – onun içinden geçebilir.

Ruh için tek bedende yaşamanın, bir kişiyi geriye bakmadan sadece düz hareket ettirmekle aynı şey olduğu ortaya çıktı. Kabuğu değiştirmek, geçmişin veya geleceğin hatalarını düzeltmek, karmayı temizlemek için bir fırsattır.

Doğu kültüründe insanlar karmik borçların yaşam boyunca biriktiğine inanırlar, ancak şu anda hepsini ödeyemiyoruz. Birçok günah ve hata, yalnızca diğer enkarnasyonlarda kefaret edilir.

Your Page Title

Bütün bunlar, bilimin ne kadar uğraşırsa uğraşsın, sonsuz yaşam iksirini bulmanın işe yaramayacağını gösteriyor. Gelecekte insanların 200-300 yıl yaşaması mümkündür, ancak bu sonsuzluk değil, hatta bir parçası bile değil. Bu nedenle, bedene değil, önce ruha bakmalısın. İyi bir şeye zaman veya para harcamak için bir fırsat varsa, bunu yapman gerekir. Bunun için Evrenden içgörü alabilir ve hayatın gerçek anlamını öğrenebilir ve mutluluğu tüm formlarıyla tanıyabilirsin.