Hayatındaki Çekim Yasasından Nasıl Yararlanılır?

Çekim Yasası basitçe ‘benzer benzeri çeker’ anlamına gelir. Bu yasa, düşüncelerinin enerjiye sahip olduğu ve benzer enerjilerin aynı frekansta titreştiği inancına dayanır. Bu nedenle, belirli enerjik frekanslar benzer enerjik titreşimleri çeker.

Çekim yasası şu şekilde özetlenebilir: ‘İyi şeyler düşünürsen, başına iyi şeyler gelir. Kötü şeyler düşünürsen, başına kötü şeyler gelir.’

Çekim Yasası Nasıl Uygulanır?

Çekim yasasını her sabah uyanır uyanmaz uygulayabilirsin.
Güne ‘Teşekkür ederim’ diyerek başla. Yatağına, battaniyene, başının üzerindeki çatıya, halıya, çalar saatine, musluğundaki suya, şampuana, diş fırçana veya herhangi bir küçük şey için şükret. Gününe devam ederken çekim yasasını uygulamaktan çekinme.

Hayattaki küçük şeyler için takdirini ifade etmek, şükredebileceğin büyük veya küçük daha fazla şeyi kendine çekmene yardımcı olur.

Şimdiki anda kalarak ve sahip olduğun duyguyla kalarak gününe devam ederken çekim yasasını uygulamakta özgürsün demektir. Duyguyu gözlemle ve içinde hareket etmesine izin ver. Duygularının farkına vardığında, bu duygular dağılacaktır. Sonunda, bir sakinlik ve huzur duygusu seni saracak.

Duygularınla birlikte kalırsan ve nereden geldiklerinin farkındaysan, duygularına bağlı kalmayarak titreşim frekansını yükseltirsin.

Duygularına bağlı olmadığında, olumsuz durumların veya insanların enerjine bağlanma olasılığını azaltırsın. Olumsuz koşulların ortaya çıktığı durumlarda, bunlar nihayetinde seni çok az etkilemeye başlayacak ve bunlarla kolayca ve zahmetsizce başa çıkabileceksin.

Çekim Yasasının İşe Yaramasını Nasıl Sağlarsın?

Çekim yasasının söylediklerine değil, hissettiklerine yanıt verdiğini unutma. “Harika hissediyorum!” diye tekrarlamaya devam etsen bile, gerçekten bunu kastetmiyorsan, sözlerin hiçbir şey ifade etmez.

Gerçekten harika hissediyorsan, kendini muhtemelen hissettiğin duyguların aynısını sana hissettirecek durumlarda veya insanlarla birlikte bulacaksın.

Başka bir örnek, bir taksi çağırmak zorunda kalmaktan endişelenmiyorsan, bir binadan dışarı adım attığın anda seni bekleyen bir taksi bulabilirsin.

Yağmurluksuz dışarı çıkmaktan korkmuyorsan, tesadüfen her dışarı çıktığında yağmurun veya çiseleyen yağmurun durduğunu fark edebilirsin.

Para kaybetme konusunda endişeli hissetmiyorsan, çekim yasası sana daha fazla para kazanma fırsatı verecek olayları ve insanları getirecektir.

Çekim yasasında, evren enerjini takip ediyor. Sadece yaydığın frekansın aynısını veriyor.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Çekim yasasının senin için işe yarayıp yaramadığını bilmek için dramatik bir olay yaşamana gerek yok. Sadece bu çekim yasası ipuçlarını takip et, hayatındaki küçük şeyleri takdir et. Olumlu bir şekilde büyük bir sürprizle karşılaşacaksın.