Hayatınızın Aşkını Tanıyın, Doğmadan Çok Önce Bir Anlaşma Yaptınız

Ya onu tanısaydınız ve doğmadan önce onu sonsuza dek seçseydiniz?

Ya “basit” kavramı var olmadan uzun süre önce seçtiyseniz?

Ya kendinizi seçmeden önce sonsuzluğu seçseydiniz?

Hepimiz bu tür bir sevginin var olmadığına inanmamızı teşvik eden bir dünyada yaşıyoruz. Bu dünya bize sevginin sadece fiziksel olduğu veya büyülü bir şey olmadığı izlenimini veriyor.

Ama Bekleyin…

Siz bilmeseniz bile zaten bir anlaşma var, bu sizin için olacak bir olay. Evren bunu biliyor. Ruhunuz bunu biliyor. İçgüdüleriniz biliyor. Daha önce birçok yaşamınız oldu. Diğer kişi ne söyleneceğini veya söylenmeyeceğini, süreci geliştirebileceğini biliyor.

Her zaman size geri dönecekler ya da birbirinize olan muazzam manyetik çekim nedeniyle bir şekilde karşılaşacaksınız.

Geçmiş İlişkiler

Her şeyin zamanı ve yeri var. Birinin duygularını değiştiremezsiniz, kalbi zaten kırıksa ve aşk için savaşmıyorsa işe yaramıyordur.

Aşkın gücünde olmak istemeyen biri asla size söz veremez.

Geçmiş ilişkileriniz ve işleriniz yolunda, kim olduğunuzu, ne kadar parlamanız, gelişmeniz ve çok fazla zorluğu olan bir dünyada güçlü kalmanız gerektiğini öğrendiniz.

Kişiliğinizi ve ego yönlerinizi öğrendiniz. Gerçeğe dayalı bir bağlantıda gönderebileceğiniz titreşimden dolayı güçlü bir insan olmayı ve gelecekteki bir ortağı nasıl güçlü bir insan haline getireceğinizi öğrendiniz. Bu, diğer kişiyi daha zayıf değil, daha güçlü kılacak şekilde sevmenizdir.

Sizin Düşünceniz – Toplantı

Kendi ruhuna sadık olan, kendi acılarınızı keşfetmek için birini bulduğunuzda, kendinizi iyileştirir ve gücünüzü yaratırsınız.

Özünüze sadık olmanız gerekir. Kendinize bağlı olduğunuzda, hem en karanlık hem de en net yerleri gördüğünüzden, yansımanızı başka birinde ‘görebilirsiniz’.

Eşinizin yürekten yaşadığını ve sizi sevdiğini hissettiğinizde, korkuya dayanan bir ilişkiniz olmaz.

Örneğin, eşiniz yirmi güzel insanın olduğu bir odada olabilir ya da siz olmadan dünyayı gezebilir. Ona binlerce arkadaş edinmesine izin verebilirsiniz ve sadece “barış ve güvene” sahip olursunuz, çünkü anlaşmanızın yürekten olduğunu biliyorsunuz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bu ilahi bir bağlantıdır. Her ikisi de dinlenmeye / durgunluğa ve sakinliğe sahiptir; korkuya dayalı bir ilişki DEĞİLDİR Kendi yolculuklarını yapabilirler, kendi yolunuzu ve sevdiklerinizin yolunu biliyorsunuz, bu tam size göre. Oturup nefes alabilirsiniz. Huzurlu olduğunuz ve partnerinizle dinlendiğiniz zaman, öyledir, çünkü bu kişiye güvenebileceğinizi hissedersiniz. Ve kendinize güvenebileceğinizi biliyorsunuz.