İndigolar İnsanlığı Yeni Bir Aydınlanma Aşamasına ve Yüksek Bilinç Boyutuna Yükseltmek İçin Buradalar

İndigolar insanlığı yeni bir aydınlanma aşamasına ve daha yüksek bir bilinç boyutuna yükseltmek için buradalar.

Bunu sevgi ve ışık yayarak, insanları daha yüksek benliğin doğasında eğiterek, onlara denge ve daha yüksek bilinç yollarını öğreterek yaparlar.

İndigolar gibi kendi özelliklerine sahip, hepsini birbirinden ayıran birkaç grup daha var.

Bunlara Kristaller, Gökkuşağı ve Yıldız Tohumları dahildir. Tüm bu grupların ortak adı Işık İşçileridir. Indigolar, çevrelerindeki dünyayı anlamak için içgörülerini kullanan özgür düşünceli bireylerdir.

Bir İndigo kişi kavramı, 60’larda veya 70’lerde doğan birçok çocuğun güçlü indigo auraları olduğu keşfedildiği 1970’lerde geliştirilmiştir.

Genellikle birisinin Indigo olup olmadığını anlamanın en kolay yolu, indigo rengiyle rezonansa girip girmediğini sormaktır. İndigo tercih edilen renk seçimi olmasa bile, büyük olasılıkla güçlü bir rezonans hissedecek ve bunun neden olduğu konusunda hiçbir açıklamaya gerek duyulmayacaktır.

İndigolar kendi yaşamları için sorumluluk alır ve sezgilerini istedikleri yolu takip etmek için kullanırlar. Yaşamlarının anlamını ve günlük yaşamın sunduğu gizli ve bilinçaltı mesajlarında bulunan eksik cevapları bulmaya çalışırlar.

İndigoların ana özelliklerinden biri güçlü sezgi ve psişik yetenektir. Birçoğu kendilerinin bu kısmının tam olarak farkında olmasalar bile sezgileri çok fazla gelişmiştir.

İndigolar uyumlu yaşamak istiyorlar. Tüm insanlarla, hayvanlarla ve tüm canlı organizmalarla barış içinde birleşmeleri için yeryüzüyle bir arada hissetmek istiyorlar.

Bir İndigo’nun insanlığa hizmet etmek ve ihtiyacı olan herhangi birine veya herhangi bir şeyin savunması için doğuştan gelen bir arzusu olacaktır. Eşitlik için mücadele ediyorlar ve herhangi bir şekilde yardıma ihtiyaç duyabilecek kişileri desteklemek için her türlü çabayı göstereceklerdir.

Her zaman modern toplum için inşa edilmemiş gibi hissederek uyum sağlamayı zor buluyorlar. Gençler olarak, genellikle izole edilirler çünkü yaşıtları onları “garip” olarak görürler, ancak gerçekte, zamanın hemen önündedirler. Birçok Indigo, manevi duyularını çok daha hızlı geliştirir.

Çocuk yetiştirmenin basit bir gerçeği, çocuklarınıza her zaman gerçeği söyleyemeyeceğinizdir. Az sayıda ebeveyn çocukları tartışmaya sokmamanın iyi bir fikir olduğunu düşünürdü. Onların içgüdüleri onları aile sorunlarından korumaktır. Bu içgüdüler çoğu ebeveyne oldukça iyi rehberlik eder. İndigo çocukların ebeveynleri için bunun tersi doğrudur. Ayrıca indigoların çok önemli bir yetenekleri daha var. Yalanın kokusunu anında alabiliyorlar ya da hissedebiliyorlar.

Aldatmanın onlara gelen keskin bir kokusu vardır ve onları varlıklarının çekirdeğine kadar rahatsız eder. Yalan ne kadar beyaz olursa olsun, onlara göre gerçek değildir. Bir Indigo yetiştiriyorsanız, onlara karşı dürüst olmanız gerekir. Bu çoğu durumda onlara gerçeği söylemek anlamına gelir, ancak bir çocuğa söyleyemeyeceğiniz bazı şeyler vardır.

Bu gibi durumlarda, onlara bu konuyo onlara anlatamayacağınızı söylemelisiniz. Bu bir şeyler saklamak konusunda bile dürüst olmaktır. Gerçeğe ve otoriteye karşı gösterdikleri tutum tesadüf değildir.

Your Page Title

Bütün hayatlarını adaletsizliği ve yalanları açığa çıkarmak için harcıyorlar.