Doğaüstü Bir Bağlantının 20 İşareti

Hiç sevilen birinin tehlikede olduğu hissine kapıldınız mı?

Hayatında birisinin sana söylemeden önce ne düşündüğünü biliyor musun? Yoksa, daha sonra doğru olduğu ortaya çıkan bir insan hakkında hiç rüya gördün mü? Bunlardan herhangi birine evet cevabı verebilirseniz, psişik bir bağlantınız olabilir.

Psişik Bağlantılar

Psişik bir bağlantı, fiziksel sınırlamaları aşan iki kişi arasındaki bağlantıdır. Bireylerin duygularını, arzularını, ruh hallerini, yaşam olaylarını, sağlıklarını, düşüncelerini ve ihtiyaçlarını herhangi bir sözlü iletişim veya fiziksel yakınlık olmadan iletebilmelerini sağlayan – hem mantığı hem de mantığı engelleyen kişisel enerjinin karışmasıdır.

Nasıl oluşurlar?

İnsanlar arasında psişik bağlantılar, genellikle güçlü duygular olduğunda oluşur. Duygular kişisel enerjiyi nesnel olarak yönlendiren, bağlar oluşturan güçlü düşünce kalıplarıdır. Bu bağlanmalar, psişik kanalların açılmasını önler ve ekstra duyusal algı sağlar. Bunun anlamı, birileri için olan hislerinizin, görüldüğü ve görülmeyen her seviyede o kişiye karşı aşırı duyarlı olmanıza neden olabileceğidir.

Ne kadar çok yatırım yaparsanız, o kişinin refahı ne kadar artarsa, onlarla psişik bir bağlantı kurma olasılığınız o kadar yüksektir – özellikle de düzenli olarak düşünürseniz veya endişeleniyorsanız.

Psişik bağlar, aile üyeleri arasında özellikle romantik partnerler, anneler ve çocukları arasında yaygındır, ancak dahil olan taraflar birbirlerini sevmeseler veya iyi tanımasalar bile, herhangi biriyle oluşabilir. Bunun örnekleri bir öğretmen, patron, politik lider veya hatta bir düşmanla olan bağlantılardır. Öfke ve nefret dahil olmak üzere güçlü duygular mevcut olduğu sürece, bu bağlantı mümkündür. Genellikle, duygular ne kadar güçlüyse, bağlantı da o kadar güçlü ve uzun ömürlü olur.

Alışılmadık şekilde güçlü bağlantılar, genellikle bir geçmiş yaşam bağlantısı olduğunda mevcuttur. Bunun bir göstergesi, yeni tanıştığınız birinin düşüncelerini ve duygularını kolayca algılayabileceğinizi bulmanızdır. Bu durumda, büyük olasılıkla başka bir yaşamdan çözülmesi gereken karma ile bir bağlantı vardır.

Psişik bağlantılar genellikle tek taraflıdır, ancak her iki yolu da oluşturabilirler. Her iki tarafın da birbirlerine karşı karşılıklı duyguları olduğunda ve her ikisi de yerleşik, sezgisel bir farkındalığa sahip olduğunda iki yönlü bir bağlantı gelişir. Bunu, uzun yıllar boyunca birlikte olan çiftlerle görüyorsunuz, zira birbirlerinin refahına uygulanmış bir rezonans ve yatırım yapıyorlar.

Sezgisi güçlü olan birisinin psişik bağları deneyimlemediği birinden daha fazla deneyimleme olasılığı daha yüksektir, ancak herkes için mümkündür. Bu sadece bir gerçekleşme meselesidir. Aslına bakarsanız, kendi alanlarına bağladığınız başka bir kişi hakkında ne zaman düşünürseniz düşünün, ama bunu gerçekliğe ve ayrılığa dair inançlarınızla çeliştiği için fark edemezsiniz.

Gerçek şu ki, ayrılık yok; gerçekte her şey, insanlar dahil, aynı birleşik alanda var olan enerjiden yapılmıştır. Psişik bir bağlantı oluşturmak sadece niyet ve farkındalığınızın yönü ile ilgilidir.

Psişik Bir Bağlantının 20 İşareti

Bunlardan en az ikisine evet cevabı verebilirseniz, psişik bir bağlantıya sahip olabilirsiniz.

1.Dünyanın neresinde olduklarını istediğiniz zaman hissedebilirsiniz.

2.Onlar hakkında aynı anda düşündüğünüz en az bir olay yaşadınız, başları belada, zorluk çekiyor, son derece mutlu ya da iyi şans.

3.Nerede olurlarsa olsunlar duygularını yakalayabilirsiniz.

4.Aynı zamanda, empati yetenekleriniz sayesinde onlar hasta olduğunda çektikleri acıları sizde yaşadınız.

5.Ne zaman sizinle iletişim kuracaklarını veya gerçekleşmeden önce sizi göreceklerini biliyor gibisiniz.

6.Onlardan önce iyi veya kötü haberlerin geldiğini sezgisel olarak biliyorsunuz.

7.Ne söylediklerini hissetmeseniz bile, ne düşündüklerini hissedebilirsiniz.

8.Tehlikede olduklarını hissedebilirsiniz.

9.Onların ihtiyaçlarını onlardan önce biliyordun.

10.Bir şeyi sakladıklarını ya da doğru söylemediklerini biliyorsunuz.

11.Sizi şaşırtacak gibi görünmüyorlar.

12.Senin hakkında düşündükleri veya konuştukları zaman hissedebilirsiniz.

13.İyi ya da kötü bir karar vermek üzere olduklarını içgüdüsel olarak biliyorsunuz.

14.Çok düşünmeden onlara yararlı tavsiyeler verdiniz.

15.Onların ruh halinden aşırı etkilenirsiniz.

16.Fiziksel olarak yanınızda olmasalar bile, isminizi çağırdıklarını duydunuz.

17.Onlar hakkında rüyalar gördünüz ve uyandıktan sonra, onlara önemli bir şey olduğunu biliyordunuz.

18.Olmadan önce büyük bir yaşam değişikliği geçireceklerini biliyordun.

19.Beraber olduğunuzda, onların ustalıklarını, zevklerini, fikirlerini ve konuşma modellerini fark etmeden hızlıca taklit etmeye başlarsınız.

20.Aynı şeyleri aynı anda söylemek, aynı yerde plan yapmadan göstermek, aynı renkleri giymek, aynı anda benzer yaşam sorunları yaşamak gibi, onlarla devam eden eşzamanlılığı deneyimliyorsunuz.

Ruhun Kırılmaz Bağlantısı

Biriyle psişik bir bağlantınız olmadığını, ancak olmasını istediğiniz bir şey bulursanız, bir tanesini oluşturmak mümkündür. Bunu yapmak için, amaçlanan kişiye odaklanmak için her gün biraz zaman ayırın. Onlara olumlu sevgi ve iyilik düşünceleri gönderin. Enerjilerini hissederken mevcut düşüncelerinin veya duygularının izlenimlerini toplamaya çalışın. Bunu yeterince sık ve zamanla yapmaya devam ederseniz, sonunda bir bağlantı oluşacaktır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Psişik bağlantılar, iki varlığı çok boyutlu seviyelerde birbirine bağlayan ve hizalayan şaşırtıcı, ruh düzeyinde ilişkilerdir. Onlara sahipseniz onları besleyin. Yapmazsanız, zamana veya mekana bakmaksızın varlığınızın tüm seviyelerini birbirine bağlayacak fiziksel olanı geçebilecek, kırılmaz ruhsal bağlar oluşturmak için yenilerini oluşturun.