Rüyada Geçmiş Bir Hayatı Hatırladığınızı Gösteren 7 İşaret

Rüyaların, siz uyurken aklınıza gelen bir dizi düşünce ve duyum olduğu söylenir. Uyurken vücudunuz mutlak bir dinlenme halindedir. Eğlenceli, romantik, korkutucu, tuhaf ve hatta bazen mantıksız olabilecek şeyler hayal edersiniz. Onlar bir şekilde bilinçaltımızla ilgilidir. Bazen, geçmiş bir yaşamı hatırladığınızı gösteren işaretler de gösterebilirler.

Farklı türde rüyaların ve sınıflandırıldıkları kategorilerin ortaya çıkmasının birçok nedeni vardır.

Çoğunlukla rüyalar iki çeşittir, biri hatırladığınız, diğeri hatırlayamadığınız. Hatırlayabildiğiniz rüyalar, zihninizde derin bir etki yaratmayı başarmış olan rüyalardır ve bazen onlar da bir anlam ifade edebilir.

Psikologlar, binlerce araştırmadan sonra, uzun bir süre geçmiş yaşamınızı hatırladığınızı gösteren belirli rüya işaretleri olduğunu keşfettiler ve kulağa ne kadar tuhaf gelse de, bu işaretlere gerçekten bir göz atmalısınız.

Hayattaki bazı anlar fotoğraf gibi hafızamız tarafından yakalanır. Bunlar, rüyalarda meydana gelen ve size yol boyunca rehberlik eden geçmiş yaşamdan aynı görüntülerdir.

Geçmiş yaşamınızın hayalleri, aynı hataları tekrar tekrar yapmamanız için gelecekteki yaşamınızda size rehberlik eden sütunlar gibi davranır.

Geçmiş yaşamınızı hatırladığınızı gösteren bu işaretlerin neler olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin!

İşte Geçmiş Hayatınızı Hatırladığınızı Gösteren 7 Rüya İşareti

1. Var Olması Gerekmeyen İnsanlar Ve Yerler

İnsanlar ve yerler günlük hayatımızda en önemli rolü oynamaktadır. Bazen birini unutuyoruz ama sadece ikisini yan yana koyduğumuzda her şey anlam kazanmaya ve bir resim oluşturmaya başlıyor.

Şimdiki hayatımıza ait insanları rüyamızda gördüğümüzde kim olduklarını biliriz ama bir şekilde geçmiş hayatımızda anladığımızın tam tersidir.

2.Rüyalarınızda Farklı Davranır Ve Görünürsünüz.

Kendimizi kesinlikle tanıyamadığımız zamanlarda hepimiz belirli bir rüya görmüşüzdür. Bu, geçmiş yaşamınızın bir göstergesidir. Yüzünüz aynı kalıyor ama onun dışında her şey farklı. Davranışınız, çevreniz ve hatta adınız bile farklı.

3.Büyük Bir Değişiklik Olmaksızın Aynı Rüya Kalıbına Sahipsiniz.

Geleceğiniz, şimdiki eylemlerinize bağlı olduğu için her zaman değişkendir. Geleceğinizden bahseden rüyaların sonsuza dek değişmesinin nedeni budur. Bu, geçmişinizin hayalleri için geçerli değil.

Ne kadar çok görürseniz görün her şey aynı kalır. Bunun nedeni, olaylar zaten olmuştur ve artık onları değiştiremezsiniz.

4. Mevcut Yaralanmalarınız Ve Kazalarınızda Rüyalarınızda Mevcuttur.

Şimdi sizin için önemli olan şeyler, köklerini her zaman geçmişte bulacak. Bu, zihnimizin yaptığı garip şeylerden sadece biri. Eğer şimdiki yaşamınızda ciddi bir yaralanma ile karşı karşıyaysanız ve bu sizi çok incitiyorsa, geçmişinizle ilgili rüyalarda onu tam olarak aynı noktada bulacaksınız.

5.Rüyalarınızda Sürekli Olarak Bir Şeyin Eksik Olma Hissi

Rüyalar, doğrudan veya dolaylı olarak köklü arzularımızı tasvir eder. Şimdiki yaşamınızda bir şeyi derinden arzularsanız, geçmiş yaşamınızda bile onu eksik bulacaksınız. Bu sürekli bir şeyleri kaçırma hissidir.

6.Dejavu

Bunu hemen hemen hepimiz hayatımızda en az bir kez yaşamışızdır. Bir anı yeniden yaşamak gibi. Sadece ne olacağını veya bir sonraki adımda birinin ne söyleyeceğini biliyorsunuz.

Your Page Title

7.Gerçek Yaşınızdan Daha Yaşlı Hissetmek

Ruhların sonsuza dek yaşadığı söylenir; Ölen bedenlerdir. Ama bazı insanlar biraz daha fazla hissediyor. Ruhlarının bir milyon yaşında olduğunu hissediyorlar. Ruhları zamanla olgunlaşır, tozlanır ve yorulur. Olaylara yaklaşımları, kendi yaşlarındaki çoğu insandan çok farklıdır. Bu, ruhunuzun reenkarne olduğunun bir göstergesidir.