Üçüncü Gözünü Nasıl Açarsın

 

Her insanın üçüncü gözü vardır ama senin fiziksel gözlerin gibi görünmez. Üçüncü Göz güçlü bir duyu organıdır. Altıncı çakra beş fiziksel duyunun algılayamayacağı şeyi “görmene” izin verir. Bebeklik döneminde açılan ve sen büyüdükçe doğal olarak gelişen fiziksel gözlerinden farklı olarak, Üçüncü Gözünü açmak, ayarlamak, kullanmak ve geliştirmek zaman alır.

Ancak, Üçüncü Gözünü nasıl açacağını öğrendiğinde, fiziksel alemin ötesini “görebileceksin”. Sana, diğer insanlardan yayılan ve onların “gerçek benliklerini” ortaya çıkaran enerji katmanları olan auraları görme yeteneği verir. Psişik vizyonun, duru işitme ve duru sezgilerin de açılacak ve psişik farkındalığında büyük bir gelişme göreceksin.

Üçüncü Gözün açık olduğunda, doğal olarak aldatmayı fark etme yeteneğin artacak ve eğer başka bir kişi sana karşı dürüst değilse, daha net bir şekilde hissedebileceksin.


Üçüncü Göz Açıldığında

Başlangıçta, bu altıncı çakranı açtığında, kendini oldukça huzursuz hissedebilirsin, çünkü zihninin gözünde yeni görüntüler görmeye başlayacaksın. Diğer kozmik planlarda yaşayan Varlıkların figürlerini, görüntülerini veya enerjilerini görebilirsin. Bu görüntülerden bazıları çok canlı görünürken diğerleri bulanık olabilir.

Diğer insanların yaydığı enerjilere karşı duyarlılığında bir artış da fark edebilirsin. Bu hem pozitif hem de negatif enerjiler için geçerlidir. Bu hassasiyeti geliştirmek, insanları daha iyi “okumana” olanak sağlayacaktır.

Üçüncü Gözünü açman için geçen süre, her insan için farklıdır. Bazıları için sadece birkaç gün sürebilirken, diğerleri için yıllar sürebilir.

Tutarlı meditasyon, Üçüncü Gözünü açmaya başlamanın önemli bir parçasıdır.


Üçüncü Gözünü Nasıl Açarsın

1. Rahat olduğundan emin ol.

2. Gözlerin kapalıyken, alnının altında, kaşlarının hemen arasındaki noktaya odaklan.

3. Alnının ortasında bir göz hayal et.

4. Bu gözün yavaşça açılmaya başladığını gör.

5. Şimdi Üçüncü Gözünle etrafa bakmaya çalış.

6. “Gördüklerine” çok dikkat et.

7. Bunu her gün 5 dakika boyunca yap.

8. Zamanla, sabırla ve pratikle, normal gözlerinle görebildiğin kadar net bir şekilde Üçüncü Göz’ünle görebileceksin!

Your Page Title

Bu tekniği günlük olarak kullanmaya devam et, Üçüncü Gözünü açmana yardımcı olacaktır. Üçüncü Gözünü nasıl açacağını öğrendikten sonra, kendini daha fazla farkına varırken bulacaksın ve evrende daha önce hiç farketmediğin veya hissetmediğin şeyleri fark etmeye ve hissetmeye başlayacaksın!