10 Topraklanma Yöntemi

Basit anlamda topraklanma, Dünya ile istikrarlı bir bağlantı anlamına gelir.

Topraklanmayı kaybettiğinizde, gerçeklikten “düşmüş” gibi görünürsünüz, fantezi dünyasına atlıyorsunuz, hava kilitleri dünyasına dalmış gibi hissediyorsunuz, zihniyet ve odaklanma netliğinizi kaybediyorsunuz.

Fakat, daha önemlisi, tezahür ettirme yeteneğini kaybedersiniz.

Fikirlerinizin ve düşüncelerinizin enerjisi kafanızın etrafında birikir, ancak zeminde sıkışmak ve üç boyutlu fiziksel gerçeklikte gerçekleşmek için aşağı inmez.

Bu gibi anlarda, milyonlarca plan ve minimum sonuçla keskin bir şekilde dengelenmiş ters bir piramit gibi görünüyorsunuz.

Peki, Dünya ile bağlantınızı nasıl geri yükleyebilirsiniz?

10 Topraklama Yöntemi

Herhangi bir zamanda, her biriniz için mümkün olan en basit işlemlerle başlıyoruz …

1. Egzersiz: Evin temizliği gibi ev işleri dahil her türlü fiziksel egzersiz vücudunuzu harekete geçirir.

Bu noktada, başınızın etrafında toplanan zihinsel enerji aşağı iner ve vücudunuza yayılır. Ama bu, Dünya’dan size gelen enerjinin ana iletkeni olan fiziksel bedendir.

2. Masaj: Kendinize masaj yaparsanız bedeni “açarsınız” ve içindeki engellenen enerjiyi yayarsınız.

3. Tuzlu banyo yapın: Zemin kaybettiğinizde, eter alanınız fiziksel bedenin çok ötesine uzanır. Bu yüzden size gerçekliğe karşı kaybediyorsunuz gibi geliyor.

Bir tuz banyosu yapmak eter alanınızın sınırlarını daraltır, sizi tam anlamıyla vücudunuza geri getirir.Bu yöntem, herhangi bir enerji ve meditatif uygulamadan sonra şiddetle tavsiye edilir.

4. Kök sebzelerini yiyin: Dünyada yetişen her şeyin, dünya ile sağlam bir doğal bağlantısı vardır, bu da topraklamanıza yardımcı olur. Kök bitkileri (patates, havuç, pancar, şalgam vb.)

5. Kırmızı / turuncu meyveler ve sebzeler yiyin: Topraklamayı kaybettiğinizde, bu enerji, üst enerji merkezlerine yönlendirildiğinde dengesizlikteki 1. ve 2. çakralarınızın sonucudur.

Alt merkezleri açmak için, kırmızı ve turuncu renkli meyve ve sebzelerin kullanılması önerilir. Tercihen taze.

6. Daha saf su için: Su vücutta enerji iletmeye yardımcı olur ve ayrıca vücudunuzu toksinlerden ve zararlı maddelerden arındırır.

Günde birkaç litre saf su (kahve, meyve suyu veya çay değil, sadece normal içme suyu) vücudunuzdaki enerji akışını normalleştirmenize yardımcı olacaktır.

7. Arazi üzerinde çalışmak Evde çiçek dikimi, arsa üzerinde çalışma, kil işçiliği anında topraklanmanıza izin verir.

Yaz aylarında, yerde yürümek / kum / su çıplak ayakla iyi çalışır.

Ve aklınızı günlük düşüncelerden değiştirdiğinizde ve dikkatinizi ayaklarınızın altındaki toprağa, pürüzlülüğe, çukurlara, su birikintilerine vb. Yönlendirirken bilinçli yürüyüşler yapmayı unutmayın.

8. Doğa ile iletişim kurun: Doğa asla dünyayla temasını kaybetmez, çünkü dünya olmadan doğa olmaz.

Bir park, orman veya deniz kıyısı arasında gezinmek sizi sakinleştirir, yavaşlatır ve enerjilendirir.

Evinizin veya ofisinizin yakınındaki herhangi bir doğal köşeyi seçebilir uyum sağlamak ve dengelemek için bu özel yere gelebilirsiniz.

9. Topraklama görselleştirme: Yukarıdaki tüm topraklama yöntemleri belirli koşullar nedeniyle sizin için uygun değilse (örneğin, işte ya da nakliyedeyseniz), dikey bir pozisyon almaya çalışın, her iki ayağınıza sıkıca dayandığınızdan emin olun, ayağınızın yere düştüğünü hayal edin güçlü kahverengi kökler, daha derin ve daha derine nüfuz eder.

Bir ağacın Kalın dalları cennete uzanır ve güçlü kökler yeryüzüne iner. Kasırgalardan ve fırtınalardan korkmuyorsunuz, çünkü Kökleriniz toprağın derinliklerine nüfuz eder.

Vücudunuzdan geçen ve kökleri yeryüzüne akan kozmik bir enerji akışından geçiyorsunuz.

10. Enerji topraklaması: Erkekler için 1 çakranızdan (kokeksi bölgesinde) ve kadınlar için sakral çakranızdan (kadın organlarınız), zengin koyu renkteki enerjisel kordonun düştüğünü hayal edin. Doğrudan Dünya’nın çekirdeğine.

Your Page Title

Bu kordonu ne kadar çok görselleştirirseniz, o kadar çok enerji harcarsınız, bu ip ne kadar güçlü ve kalın olursa – Dünya ile bağlantınız o kadar güçlü olur.