Biyoenerji Ve Başarı: Planlar Neden Gizli Tutulmalı

Gelecek için görkemli planlarımızdan ilham aldığımızda, bunları sık sık herkesle paylaşmak isteriz. Bu doğal bir arzu, ancak planlarınızı kimseyle paylaşmamanız oldukça önemlidir.

Şansın etrafınızda dolaşmasının sadece yedi nedeni vardır. Ancak sürekli başarısızlığın sekizinci nedeni var – başkalarının planlarına bağlılığı. Bu kötü alışkanlığı öğrenmenin zamanı geldi. Bunun için en az üç iyi neden var.

Harici Dedektörler

Hatırlanması gereken ilk şey, çevrenizdeki tüm insanların mutlu olmanızı istememesi ve planlarınızın gerçekleşmemesi. Bu tür insanlara aklınızdan geçenleri öğrenme fırsatı verilmemelidir. Başarısızlığınıza katkıda bulunabilirler.

Düşmanlar sizi rahatsız etmek istediklerinde size uğrayabilir. Gelecekle ilgili planlarınızı tam olarak biliyorlarsa, negatif enerjileriyle işinizi aksatma riskine sokabilirler.

Kötü Göz

Etrafımızdaki herkese ne düşündüğümüzü, planlarımızın ne olduğunu söylediğimizde, bu hemen hiçbir şeyin işe yaramayacağı korkusunu artırır. Birçoğu, bundan dolayı kendileri üzerinde daha fazla baskı yapmaya başladıklarını bile fark etmiyorlar.

Biyoenerji uzmanları buna nazar diyorlar ve psikologlar buna duygusal tükenmişlik diyorlar. Gerçekten çok fazla şey istediğimizde, bu konuda çok fazla düşünmüyoruz, ki bu kesinlikle tavsiye edilmez.

Enerji Vampirleri ve Sevdiklerinizin Korkuları

Başarısızlığınızı neşeyle karşılayacak enerji vampirlerine dikkat edin: özellikle size hiçbir şeyin işe yaramayacağını söyleyebilir veya sizi istediğiniz şeyden vazgeçirmeye çalışabilirler. Ancak en hoş olmayan seçenek, sevdiklerinizin korkularının bilincinize yansıtılabilmesidir.

Sevdiklerinizin korkularına iyi bir örnek, ebeveynlerinize bir hayalinizi gerçekleştirmek istediğinizi söylediğinizde, sizi desteklemek yerine basmakalıp korkularla caydırmaya çalışırlar. İnsanlar en iyisini istiyorlar, ama tam tersi çıkıyor, çünkü herkes onlara inanırsak arzularımızın yerine getirildiğini bilmiyor.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Planlarınızı ve hayallerinizi gizli tuttuğunuzda, bunların gerçekleşme şansı büyük ölçüde artar. Aşırı bir durumda, yüzde yüz emin olduğunuz biriyle paylaşabilirsiniz. Kesinlikle size zarar vermek istemeyecek bir ruh eşi veya en iyi arkadaş olabilir.