Geçmiş Yaşamları Çağrıştıran Bir Rüya Nasıl Tanınır?

Geçmiş yaşam rüyalarının olması oldukça yaygındır, ancak çoğu zaman bu rüyaların anlamını anlamazsınız. Bazen şu anki yaşamınızdaki durumları hayal edebilirsiniz; Daha sonra önceki yaşamlarınızın anılarını anımsatan rüyalar vardır.

Bu yazıda, bir rüyanın geçmiş yaşam deneyimleriyle ilgili olduğunu anlamanız için size bazı ipuçları vereceğiz. Muhtemelen bunu okuyorsunuz çünkü geçmiş bir yaşamdan bir rüya gördüğünüze dair farklı bir hisse sahipsiniz. Bilinmesi gereken ilk şey, anıların hayatımız üzerinde büyük bir etkiye sahip olduğudur.

Bu hatıraların çoğu, uyanıkken bile kolayca hatırlanabilir. Diğerleri, siz uyurken ve rüyalar halinde gelirken genellikle bilinçaltının derinliklerine gömülür. Özellikle canlı ve yoğun bir rüya gördüğünüzde, o rüyayı kafanızdan çıkarmakta zorlanırsınız ve çoğu zaman bütün gün düşünürsünüz.

Bu durumda, bu rüyaların sizin geçmiş yaşamınıza atıfta bulunma olasılığı çok yüksektir. Geçmiş yaşam rüyaları, mevcut yaşamınızla ilgili birçok şeyi anlamak ve ruhsal olarak büyümek için bir fırsattır. Uyuduğunuzda, bilinçaltı zihin bazen geçmiş yaşamınızın deneyimlerini hatırlamanıza yardımcı olur.

Ve bunu belirli bir nedenle yapıyor: size şu anda hayatınız için yönergeler sağlamak. Bu şekilde bilinçsiz zihniniz sizi geçmişte yaptığınız hataları yapmamaya davet eder. Şimdi birlikte geçmiş yaşamların anılarını içeren rüyalar hakkında bazı ipuçlarını bakalım.

1.Yerler Ve İnsanlar

Mevcut hayatınızı hayal ettiğinizde, zaten tanıdığınız insanları ziyaret eder ve görürsünüz. Geçmiş bir hayatı hayal ettiğinizde ise tanımadığınız yerleri ve insanları görürsünüz, ama onlarla ilgili bir aşinalık hissedersiniz.

2.Bu Rüyada Siz Farklısınız

Hiç tamamen farklı bir insan olduğunuz bir rüya gördünüz mü? Genellikle, farklı bir insan olduğunuzda, siz de farklı davranırsınız. Bu nedenle, bu tür bir rüyada geçmiş yaşamınızın parçalarını hatırlamanız muhtemeldir.

3.Geçmiş Yaşam Rüyaları Birbirine Benzer

Mevcut yaşamınızla ilgili, sahneler ve birbirinden çok farklı yerler arasında hareket etme eğiliminde olan rüyaların aksine, geçmiş yaşamlardan gelen rüyalar her zaman aynı olay örgüsüne sahiptir, sabit ve mantıklıdır. Bunun nedeni rastgele rüya içerikleriyle değil, uyandırılan anılarla ilgili olmasıdır: bu nedenle her zaman aynı şeyi rüyanızda göreceksiniz.

4.Fiziksel Yaralanmalar

Geçmiş yaşamların anılarını hatırlatan rüyalarda, açıklanamayan bazı yaralar fark edebilirsiniz. Mevcut yaşamınızla ilgili fiziksel yaralanmalarınız olabilir. Örneğin, bu hayatta, artritiniz olabilir ve kolunuzdan yaralandığınız geçmiş yaşam deneyimini rüyanızda görebilirsiniz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

5.Ani Durumlar

Geçmiş yaşam rüyasının en önemli özelliklerinden biri, sizi tüm hızıyla bir duruma yansıtarak aniden ortaya çıkmasıdır. Yarım saat önce başlamış olan bir filmin ortasında olma hissi vardır.
Bu genellikle kafanızı karıştırır çünkü rüyanızda gördüğünüz şeyi mantıklı bir şekilde anlamlandıracak referanslardan yoksunuz.