Kimsenin Kaçınamayacağı 8 Ruh Sözleşmesi: Karmik Deneyimler

 

Bir yaşamdan diğerine geçerken, büyümemize ve dünyadaki geçmiş hataları düzeltmemize yardımcı olacak sözleşmeler kurarız. Bunu yaparken karmik enerjilerin üstesinden gelebiliriz, ancak bu, tüm deneyimlerin istediğimiz kadar olumlu olduğu anlamına gelmez.

Ruh sözleşmeleri, bu dünyaya gelmeden önce yaptığımız sözleşmelerdir. Kaynakla uyumlu enerjik halimizde, bu yaşamın nasıl gelişeceğini izledik ve bunun aracılığıyla çevremizdeki insanlarla nasıl etkileşime gireceğimize karar verdik.

Doğumunuzdan önce başka bir ruha sadık kalmanız konusunda bir anlaşmaya vardıysanız, bu dünyadaki yerinizi bulup onunla temasa geçtiğinizde, olacak olan budur.

Ruh sözleşmelerinin ciddi anlamı vardır ve özel amaçlar için yapılır. Bu sözleşmeler olmasaydı, yaşamdan hayata öğrenmemiz gereken dersleri öğrenemeyecektik. Bu ruh sözleşmelerini onurlandırmaz ve yüksek benliğinizi dinlemezseniz, kendinizi karmik deneyimlerden asla kurtaramazsınız.

Aşağıda, başkalarıyla yapabileceğimiz ve girme eğiliminde olduğumuz en yaygın farklı ruh sözleşmelerinden bazılarını gözden geçireceğiz. Bunların bazılarına sıkışıp kalsanız da diğerleri sizi bu hayatta etkilemeyecektir. Kendi durumunuza çok dikkat edin ve bu sıralamanın nerede olduğunu görün.

Önlenemeyen 8 Ruh Sözleşmesi:

1.Soğuk Kalpli Ruh Sözleşmesi

Bu tür bir ruh sözleşmesi, özellikle birisine veya belki birkaç kişiye normalde olduğundan daha soğuk olmanızı gerektirir. Ne kadar soğuksanız, o kadar çok büyürsünüz. Başkalarını nasıl etkilediğinizi ve içinizdeki soğukluğun nasıl hasara yol açabileceğini öğrenirsiniz.

Bu dersi öğrenmeden, eylemlerinizin ve sözlerinizin bu kadar olumsuz bir şekilde ne kadar güçlü olduğunu fark edemezsiniz. Genellikle, bu tür bir sözleşme yapmaya zorlandığımızda, bunun nedeni, önceki bir yaşamda, onunla hesaplaşmadan birisini aşırı derecede incitmemizdir.

2.Ruh Değişim ve Fırsat Sözleşmesi:

Bu tür bir ruh sözleşmesi, size değişimi kucaklamak ve ortaya çıkan fırsatlara koşturmak için tutum ve motivasyon veren bir sözleşmedir. Geçmiş yaşamları karıştırmaktan ve inisiyatif almayı reddetmekten geliyorlar.

Kendinizi veya bir başkasını geride tutarak batırmış olabilirsiniz, bu doğru karar değildi. Artık istediklerinizi olduğu gibi almayı öğreniyorsunuz ki bu harika bir sözleşme türü.

3.Yalnızlığın Ruh Sözleşmesi:

Bu tür bir ruh sözleşmesi, başkalarına romantik bir şekilde zarar verdiğimizde meydana gelen bir sözleşmedir. Belki de geçmişte birini yönlendirdiniz veya düşündüğünüzden çok daha fazla kalp kırdınız. Bu dünyada, bu sözleşme yüzünden, kendinizi her zaman kırık ve yaralı bulursunuz.

Kalacak birini gerçekten bulamayacaksınız çünkü daha önce yaptıklarınızı hiç dikkate almamışsınızdır. Can yaksa bile, sizi başkalarına iyi davranmaya ve bir bütün olarak sevgide neye ihtiyacınız olduğunu bilmeye hazırlar.

4.İsyanın Ruh Sözleşmesi:

Bu ruh sözleşmesi size kendiniz olmayı öğretir. Bu, özgürleşmek ve dışarı çıkmakla ilgilidir. Belki bundan önceki bir hayatta, bir tahta kadar serttiniz ve gerçekten eğlenemiyordunuz. Eğlenemezseniz düzgün bir hayat yaşayamazsınız.

5.Ruh Taahhüt Sözleşmesi:

Bu ruh sözleşmesi adanmışlığınızı gösteren bir sözleşmedir. Belki geçmişte birini incittiniz ya da aşık olmak için mücadele ettiniz. Bu sözleşme sizi hareketsiz tutar ve sizi başka bir şey yapmaya zorlar.

Tüm bunlarda birini doğru şekilde sevmeyi öğrenerek kendinizi geliştirir ve nihayetinde zevk alacağınız bir hayat yaratırsınız. Bazen bağlanmak gitmenin yoludur.

6.Ruh Sadakat Sözleşmesi:

Bu tür bir ruh sözleşmesinin yönetimi kolay değildir, ancak çok fazla bagajla birlikte gelir. Birine çekici geldiğinizi hissedecek ve ona sadık olacaksınız. Başka bir hayattan bir şeyi telafi edecek, ama aynı zamanda bir şekilde devam etmenizi sağlayacaktır.

Bu tür bir sözleşmeyi bozmak istiyorsanız, işleri hassas bir şekilde çözmek için çok çalışmanız gerekir.

7. Ruh Stres Sözleşmesi:

Bu tür bir ruh sözleşmesiyle yüzleşmek zordur. Kendinizi bu tür bir sözleşmenin altında bulduğunuzda, yerleşmek zordur ve çok endişelenirsiniz. Eylemlerinizin nasıl gittiğini ve çevrenizdeki insanların hayatınızı nasıl beslediğini gerçekten görmeye başlıyorsunuz.

Bu sayede, bağları nasıl keseceğinizi ve gerçekten ne tür bir dünyayı eve çağırmak istediğinizi öğreneceksiniz.

Your Page Title

8.Zor Aşk Ruh Sözleşmesi:

Bu tür bir ruh sözleşmesinin yönetilmesi zordur. Pek çok biçimde gelir ve oldukça zorlayıcı olabilir. Acı verici olacak ve isteyebileceğiniz her şeye sahip olacaksınız. Bu olurken parçalanıyorsunuz ama aynı zamanda tekrar ayağa kalkacaksınız.