Üçüncü Gözünüz Ve Psişik Rüyalarınız Arasındaki Tuhaf Bağlantı

Düşleriniz aracılığıyla başka bir boyuta giriyor olabilirsiniz.

Bir rüya, Beşinci Boyuta, gizli psişik bilgilerle dolu bir alem ve göksel varlıkların yaşadığı bir yer olarak kullanılabilir.

Mistik rüyalar o kadar gerçeğe benzeyebilir ki, gerçeklikten ayırt edilmesi zordur.

Ayrıca rüya gördüğünüzün farkında olduğunuz, rüyalarınızda bir kontrol seviyesi uygulayabileceğiniz ve hatta rüyanın akışını kontrol edebileceğiniz “lucid rüya” vakaları da vardır.

Hatta bazı insanların geleceğe dair vizyonları gösteren “kehanet rüyaları” bile vardır.

Ama rüyalarınız psişik bir dünyaya adım atmanızı nasıl sağlayabilir?

Psişik rüya nasıl gerçekleşir?

Üçüncü Gözünüzün Psişik Rüyaları Şekillendirmedeki Rolü

Üçüncü Göz, psişik rüya görmenin yoludur. Alnınızın tam merkezinde yer alan gizli Üçüncü Gözünüz, sezgilerinizin ve psişik yeteneklerinizin özüdür.

Herkes uykuda olan psişik yeteneklerini uyandırmak için Üçüncü Gözünü kullanabilir ve bu doğaüstü yeteneklerden biri de psişik rüya görmektir.

Aslında, psişik rüyalar görmek, Üçüncü Gözünüzün açık olduğunun ilk işaretlerinden biridir.

Psişik rüyalar görmek üzereyken, Üçüncü Gözünüz açılır ve bedeninize titreşimler göndererek rüya gören bedeninizi fiziksel bedeninizden kurtarır.

Rüya gören bedeniniz, aynı zamanda astral bedeniniz olarak da bilinir, daha sonra her şey hakkında gizli bilgilere erişebileceği, hatta Ruh Rehberleri gibi varlıklar ile iletişim kurabileceği Beşinci boyuta girer.

Üçüncü Gözünüz açılırken, psişik rüyalarınıza gözleriniz arasında hafif bir baskı hissi eşlik edebilir ve ayrıca diğer duyularınızın keskinleştiğini hissedebilirsiniz.

Psişik Rüyaların Farklı Türleri

Ortalama olarak, her insanın yaşam boyu en az bir veya iki kez psişik rüya gördüğü söylenir. Psişik yeteneklerine daha fazla uyum sağlamış olanlar veya daha manevi olanlar, psişik rüya görmeyi daha sık deneyimleyebilirler.

Ayrıca psişik rüyalar görmek için kendi Üçüncü Gözlerine dokunabilenler de vardır ve sahip olmak istedikleri psişik rüyaların türünü bile kontrol edebilirler.

Devam etmeden önce, size psişik rüya türlerinden bahsedeyim.

1. Ruh Yürüyüşü

Bu tür psişik rüya görme, kendinizi yatakta uyurken gördüğünüz ve aynı zamanda “uyurken” çevrenizde meydana gelecek olayları gördüğünüz vücut dışı bir deneyime benzer.

Ruh yürüyüşü konusunda çok yetenekli olanlar, tıpkı biri uyanıkken normalde yapabileceği gibi, farklı yerlere “yürüyebilirler”. Hatta bazı mistikler, Beşinci Boyutun yanı sıra dünyanın herhangi bir noktasına ‘yürüyebilirler’.

2. Bilişsel Rüyalar

Kehanet rüyaları olarak da adlandırılan bilişsel rüyalar, gelecekteki bir olayı öngören rüya türüdür. Ön bilişsel rüyalar genellikle bir psişik tarafından çözülmesi gereken çok sayıda sembole sahiptir.

3. Telepatik Rüyalar

Bu, başka bir kişinin bilincine dokunabileceğiniz bir rüya türüdür. Telepatik rüyalar yoluyla, başka birinin zihnine girebilir ve bu kişiden içgörü kazanabilirsiniz.

Ayrıca kendi düşüncelerinizi telepatik rüyalar yoluyla da iletebilirsiniz. Hatta bazı insanlar, eylemlerini veya kararlarını etkilemek, başka birinin zihnine önerilerde bulunmak için telepatik rüyayı kullanır.

4. Paylaşılan Rüyalar

İki kişi aynı rüyayı gördüğünde, buna ortak rüya denir.

Paylaşılan Bir Rüya, her iki kişinin de aktif olarak aynı rüyayı görmesi veya aynı ortamda olması ve birbiriyle etkileşimde bulunması ile gerçekleşebilir – neredeyse bir rüyada buluşmak gibi.

5. Durugörü Rüyalar

Psişik yeteneklerini tamamen benimsemiş kişiler, düzenli olarak geleceği görebilen rüyalar görürler. Bu tür bir rüyada, bir nesneye veya duruma psişik olarak bağlısınız.

Durugörü rüya, genellikle belirli bir kişi, yer, nesne ve olay hakkında cevaplar veya bilgiler ararken ortaya çıkar.

Hayal kurmakla karıştırılmaması için, Lucid Rüya, tamamen uyanıkken size gelen ve sizi anında transa benzer bir duruma sokan bir vizyondur. Lucid rüya genellikle birkaç saniye içinde gerçekleşir, ancak hayalperest için çok daha uzun görünebilir.

Artık ne tür psişik rüyalar gördüğünüzü bildiğinize göre, Üçüncü Gözünüzü güçlendirerek her rüya türünün avantajlarını tam olarak keşfedebilirsiniz.

Ruh eşinizle paylaşılan bir rüya görüyor olabilirsiniz ve rüya sonunda birbirinizi nasıl bulacağınız konusunda size ipuçları veriliyor olabilir.

Bilişsel rüya ile ileriyi planlayarak ve doğru eylemi gerçekleştirerek hayatınızın kontrolünü ele geçirebilirsiniz.

Bunların hepsi keşfedilecek çok harika şeyledir, ancak Üçüncü Göz yeteneklerinize tam olarak hakim değilseniz psişik rüya görme tehlikesi olduğunu da unutmayın.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Psişik rüya görme, kendinizi ilerletmek ve hayatınıza tatmin edici değişiklikler getirmek için kullanabileceğiniz harika bir yetenektir.

Fakat…

Üçüncü Gözünüz üzerinde yeterli kontrole sahip değilseniz, psişik rüya görmenin de istenmeyen etkileri olabilir,

örneğin:

Psişik bir casus olabilirsiniz. Üçüncü Göz’ün kontrolsüz kullanımı psişik casusluğa yol açabilir – rüya görürken başkalarının zihinlerine ve rüyalarına istemeden girebilirsiniz.

Gerçeği fanteziden ayırmakta zorlanabilirsiniz. İlk başta kendinizden şüphe duymanız normaldir, ancak Üçüncü Göz yeteneklerinizin kapsamını tam olarak anladığınızda, normal bir rüya yerine gerçek bir psişik rüya gördüğünüzü anında anlarsınız.

Psişik rüyalarınızın çoğunu anlayamayabilirsiniz. Üçüncü Göz’ün size gösterdiği şeyi yorumlayamazsanız, psişik rüyalar gerçekten boşa gider.

Psişik rüya görmeye neden olan aktif Üçüncü Göz, kıskanılacak bir hediyedir ve boşa harcanmamalıdır.

İhtiyacınız olan tek şey, size rehberlik edebilecek ve Üçüncü Göz’ün mistik rüyalarınızda size gösterdiği gizli bilgileri anlamanıza yardımcı olacak bir akıl hocasıdır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Rüyalarınızın ardındaki gerçek anlamı deşifre etmenize yardımcı olabilir ve bunlarda sıklıkla gösterilen sembolleri nasıl anlamlandıracağınızı öğrenebilirsiniz.