Zenginlik ve Doğal Güç Çekmek İçin Kullanabileceğiniz Sihirli Taşlar

Doğal taşlarla çevrili doğanın en güçlü ve gizemli gücü hakkında ki, efsaneler uzun süredir var. Şimdi buna’enerji’ deniyor.

Çeşitli ezoterik uygulamaların taraftarları, bazı taşların enerji akışını (para dahil) uyumlu hale getirme kabiliyetine sahip olduklarını ve onları doğru yöne yönlendirdiklerini tam sorumlulukla beyan ederler. Bazıları hastalıkları iyileştirir ve olumsuzlardan kurtarır, diğerleri kıskançlıktan ve nazardan korur, bazıları ise servet sahiplerine çekiciliğini garanti eden gerçek para tılsımları haline gelir.

Zenginlik Çeken Doğal Taşlar

Zeberced veya ‘altın taş’: Yapay ışık altında zengin ve derin renk elde etme kabiliyeti nedeniyle akşam zümrüdü denilen şeffaf yeşilimsi sarı kristal. Bu taş, sahibine kelimenin tam anlamıyla kaderinin efendisi olma yeteneği verir. Finansal başarıyı çeker ve kıskançlardan korur. Zeberced taşı heykelcik veya evde saklanan basit kesilmemiş kristal aile mutluluğu, refah ve zenğinliği çekerek bir tılsım haline gelecektir.

Rodonit (Rhodonite): Pembeden kiraz kırmızısına ve kıpkırmızıya kadar değişen renkli bir süs taşıdır. Taş, gizli yetenekleri uyandırabilir ve maliye alanında da dahil olmak üzere sahibinin sezgisini keskinleştirebilir. Rhodonite, yaratıcı mesleklerden insanların tılsım savunucusu olarak kabul edilir. Bir kişiye, finansal durumunu istikrara kavuşturabilecek yeni bilgi ve becerilere hakim olma konusunda bir amaç hissi verir. Rhodonite bileziği, sol bileğe sürekli takılırsa gerçek bir tılsım haline gelebilir.

Sitrin: Limon sarısı bir ton ile bir kuvars türüdür. Mesleki faaliyetleriniz sürekli iletişim ile bağlantılıysa veya satış alanındaysanız, daha iyi bir para tılsımı bulamazsınız. sitrin, dikkatin yoğunlaşmasını ve finansal durum da dahil olmak üzere herhangi bir kilitlenme durumundan çıkma yeteneğini teşvik eder.

Yeşim: Sahibinin hayatını önemli ölçüde değiştirebilen güçlü bir sihir taşıdır. Değişim ve kişisel gelişim yolundaysanız, yeşim tılsımı sizin için hem bir danışman, hem de bir tılsım ve güvenilir bir yardımcı olacak. Sağlığı güçlendirir, en güçlü hayati enerjiyi verir, finansal sorunların çözümünde yardımcı olur ve sahibine zenginlik ve iyi şans çeker.

Your Page Title

Karnelyan (Carnelian): Sıcak kırmızımsı-turuncu tonlarındadır. Onun gücü, pozitif enerji birikimi ve konsantrasyonu arttırmaktır. Böyle bir taş finansal akışları dengeler, olumsuzları etkisiz hale getirir ve mal sahibinin evine zenginlik çeker. Sağ elinin orta parmağına bir karnelyan gümüş yüzük takarsanız ticaret ve girişimcilikte size iyi şans getirecek ve profesyonel bağları güçlendirmeye yardımcı olucaktır.