Duru İşiti Nedir ve Bu Nadir Yeteneğe Sahip Olduğunu Gösteren 10 İşaret

Duruişiti, çok az insanın sahip olduğu söylenen nadir bir psişik yetenektir. Bu yazıda, bu yeteneğin ne olduğundan bahsedeceğiz.

Psişik güçler tartışmalı bir konudur, çünkü gerçek olduklarına dair hiçbir kanıt yoktur. Bu tür olgular gerçeklikten çok inanca dayanır. Bugün, birçok insanın var olduğuna inandığı duruişiti hakkında konuşacağız.

Duruişiti açık işitme anlamına gelir ve ruh dünyasından gelen sesleri duyma yeteneğidir.

Peki bu yeteneğin söz konusu özellikleri nelerdir?

1. Kendinle Konuşma Eğilimi

Etrafta kimse yokken kendi kendine konuşmaya eğilimli misiniz? Sıradan işleri yaparken gevezelik etme eğiliminde misiniz? Zaman zaman kendi hayatınız hakkında çalışan bir yorum yapıyormuş gibi hissediyor musunuz? Yoksa stresli olduğunuzda sakinleşmek için mi konuşuyorsunuz ya da hayatınızdaki bir sorunu çözmek için mi? Tüm bu özellikler duruişiti yeteneğine sahip olabileceğinizi gösteriyor.

2. Okumak Veya İzlemek Yerine Dinleyerek Öğrenmeye Çalışmak

Bir metni okumanız istendiğinde konsantre olamıyor musunuz? Film veya televizyon izlerken uyuya mı kalıyorsunuz? Bu nedenle, hafızanıza bir şey adamak istediğinizde her zaman dinlemeye meyilli misiniz? Duyularından başka bir şey kullanmak yerine dinlerken iyi öğrenenler duruişiti yeteneğine sahiptirler.

3. Ani veya Yüksek Seslerden Hoşlanmama

Yüksek sesler sizi rahatsız ediyorsa veya yüksek sesli toplantılara dayanamıyorsanız, muhtemelen oldukça hassas bir insansınız. Sık sık baş ağrınız olduğunu ve sessiz zamanlar için can attığınızı görüyor musunuz? Bu belirtilerden herhangi birini tanırsanız, psişik işitme duyunuz olabilir.

4. Kendinizi Şarj Etmek İçin Yalnız Zamana Ve Sessiz Sürelere İhtiyacınız Var

Duruişiti yeteneğine sahip olanlar yalnız anlar yaşamak için kendilerine zaman ayırmaları gerekir. Çok fazla gürültü genel sağlıklarına ve refahlarına zararlıdır.

5.Kulaklarda Sık Çınlama Veya Uğultu

Uyumak üzereyken bazen tiz bir ton duyuyor musunuz? Yoksa kulaklarınızda sık sık bir çınlama mı var? Duruişiti yeteneğine sahip olduklarına inananlar, bu sesleri kontrol edebildiklerini iddia ediyorlar ve hatta çok gürültülü olursa ruhlardan ‘biraz seslerini kısmalarını’ isteyebilirler.

6. TV Veya Radyodan Kişiselleştirilmiş Mesajlar

Medyumlar, Televizyonda veya radyoda, hayatınızın önemli bir zamanında sizin için teslim edilmiş gibi görünen bir şey duyarsanız, bunun sizin ruh rehberiniz olduğunu iddia ediyor.

Bu bir programdaki hikayenin hayatınızı taklit etmesi ya da bilinçaltınıza bir kelimenin gelmeye devam etmesi olabilir. Bunun bir tesadüf olmadığı için devam etmesi halinde not almanız önerilir.

7. Müzik Önemlidir

Müziği içinizde, ruhunuzun derinliklerinde hissediyor musunuz? İlhama ihtiyaç duyduğunuzda en sevdiğiniz parçalara sadık kalma eğiliminde misiniz? Bunların hepsi durişiti yeteneğine sahip olduğunuzu gösteriyor.

Bu özellikle, sadece dinleyerek müzik çalabiliyorsanız veya yazmadan önce melodiyi duyarak kendiniz müzik yazıyorsanız geçerlidir.

8. İyi Bir Dinleyici Olmak

Tavsiyeye veya danışmaya ihtiyaç duyduklarında insanların her zaman gittiği arkadaş mısınız? Ailenizin veya arkadaş çevrenizin acı çeken kişisi misiniz? Tavsiye vermek zorunda hissediyor musunuz ve başkaları hizmetleriniz için ücret almanız gerektiğini söylüyor mu? Her zaman dinlemeyi mi tercih edersiniz? Bu özellikler duruişiti yeteneğine sahip olduğunuzu gösterir.

9. Kendi Zihninde Tavsiye Veren Sesler

Zihninizde size yararlı olduğu ortaya çıkan tavsiyelerde bulunan sesleri sık sık duyarsanız, bunun doğal bir duruişiti olabileceğinizin bir işareti olduğu söylendiğinden daha fazla dikkat etmeye çalışın.

10. Başkalarının Duyamayacağı Şeyleri Duymak

Binaların veya bu tür diğer yapıların onlarla ilişkili sesli bir gürültüye veya uğultuya sahip olduğunu buluyor musunuz? İşitme duyunuz her zaman olağanüstü olmuştur ve buna diğer duyularınızdan daha fazla güveniyor musunuz? Uzaktaki bir şeyi görmeye çalışmak yerine, bunun yerine ne olduğunu duymak için kulaklarınızı bu yöne yönlendirmek için başınızı doğal olarak çevirir misiniz?

Your Page Title

Medyumlar, işitme yeteneklerine büyük ölçüde güvenenlerin duruişitir olma ihtimalinin daha yüksek olduğunu iddia ediyorlar.