Herkesin Psişik Güçleri Var Mı?

Herkes psişik güçlerle doğar, ancak bazı insanlar daha doğal olarak bunların farkında gibi görünüyor ve psişik yeteneklerini gençliğinden beri kullanıyor. Ama bilmeniz gereken en önemli şey, bu gücün sizin içinizde olduğudur. Sadece onu geliştirmeyi öğrenmelisiniz.

Psişik Nedir?

Tanım olarak, bir psişik, titreşimsel güçlere veya etkilere duyarlı bir kişidir.

Burada dikkat edilmesi gereken önemli kelimenin “duyarlı” olduğunu düşünüyorum çünkü psişikler etraflarındaki enerjilere karşı oldukça hassastırlar. Diğer insanların düşüncelerinden gelen enerji titreşimlerini, geçmiş olaylardan geriye kalan titreşimleri ve hatta doğaüstü varlıklardan gelen titreşimleri vb. hissedebilirler.

Bu enerji titreşimlerine duyarlılık bir psişikten diğerine değişir, bu yüzden farklı uzmanlık alanları vardır ve ayrıca tüm psişik yeteneklerin aynı olmamasının nedeni budur.

Psişiklerin Sahip Olduğu Farklı Yetenek Türleri

Pek çok farklı psişik yetenek vardır ve bunlardan birinde, ikisinde veya birkaçında üstün olabilirsiniz. Başkalarının duygularını kendi duygularınız gibi hissetme yeteneği olan empati gibi alanlarda yetenekli olabilirsiniz. Başkalarındaki fiziksel rahatsızlıkları iyileştirme yeteneği olan şifa, melekler, ruh rehberleri veya diğer yüksek düzeyde evrimleşmiş varlıklar ile iletişim kurabilme yeteneğiniz olabilir.

Ayrıca, olayları gerçekleşmeden önce bilme yeteneği olan ön tanıma ve hatta bir nesneye dokunarak bilgiyi “hissedebilme” yeteneği olan psikometriye de sahip olabilirsiniz.

Bazı psişikler, ruhsal dünyadan gelen sesleri “duyarlar”, diğerleri ise izlenimler alabilir veya zihinlerinde görüntü parıltıları görebilir.

Basit Bir Psişik Yetenek Testi

Psişik yetenekler doğuştan olduğu için, güçlerinizi farkında bile olmadan kullanıyor olabilirsiniz. İşte insanların doğada psişik olan en yaygın deneyimlerinden bazıları. Bu deneyimlerden herhangi birine sahip olduğunuzda, içinizde yaşayan bu mistik güçlerden yararlanıyorsunuz:

Bir şeyin ne zaman olacağını bilirsiniz, örneğin telefonun çalmak üzere olduğu zaman.

Ne kadar örtbas etmeye çalışsa da, konuştuğunuz kişinin ne hissettiğini veya düşündüğünü anlayabilirsiniz.

Bir aile üyesinin veya size yakın birinin başının dertte olduğunu kilometrelerce uzakta olsa bile hissedebilirsiniz.

• Bir şeylerin ters gideceğini bilerek çok tedirgin olursunuz.

Hayaletleri ve ruhları hissedebilir, bir yerin enerjisinin iyi olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Başkasına ait bir nesneye dokunduğunuzda zihninizde görüntü veya ses gibi izlenimler edinirsiniz.

Sıradan olmayan rüyalarınız var. Beden dışı deneyimler yaşayabilir, kehanet rüyalar görebilir veya vefat etmiş sevdiğinizden bir mesaj alabilirsiniz.

Yukarıdaki soruların 3 veya daha fazlasına “evet” yanıtı verdiyseniz, bu, daha güçlü olmayı öğrenebileceğiniz psişik güçlere sahip olduğunuz anlamına gelir!

Güçlerinizi Nasıl Geliştirirsiniz?

Herhangi bir yeteneği geliştirmek gibi, psişik yeteneklerinizi geliştirmek için de zaman, sabır ve özveri harcamanız gerekir.

Güçlerinizi geliştirmenize yardımcı olmak için her gün yapabileceğiniz basit bir egzersiz:

Kararınızı vermeyi öğrenin. Her gün birkaç dakika meditasyon yapın ve zihninizin rahatlamasına izin verin.

Çevrenizdeki enerjilerin farkına varın. Zihninizi gevşetmeyi öğrendikçe, çevrenizdeki süptil enerji titreşimleriyle daha uyumlu hale geleceksiniz.

Aklınızdaki görüntülerin şimşekleri, etrafta kimse yokken çıkan sesler veya bir nesneye dokunduğunuzda ani bir his gibi, birdenbire aklınıza gelen düşüncelerin farkına varın.

“İçgüdülerinizi” dinleyin. Bu duygular ne kadar saçma görünürse görünsün, genellikle içinizdeki bir şey yapmanız gerektiğini söylediği için fazladan bir gömlek giymek gibi önsezilerinizi dinlemek işe yarar.

Bir günlük tutun. Ne kadar önemsiz veya sıradan görünürse görünsünler, psişik deneyimlerinizi yazın. Kendinizi eğitmeye devam ederken, yeteneklerinizin en güçlü olduğu alanları gözlemleyeceksiniz.

Your Page Title

Bu yetenekleri uyandırabilmek çok heyecan verici ve ödüllendirici bir deneyimdir. Tek ihtiyacınız olan zaman, özveri ve bolca sabır!